Vyvoleným dal zbohom Vlado, namiesto Martina hrá Milan

Vyvolení
Osamelý stolár Vlado Foto: joj.sk

BRATISLAVA, 9. septembra (WEBNOVINY) – V priebehu uplynulého týždňa sa Vyvolení stali svedkami viacerých nečakaných zvratov.

Polepšeného trestanca Martina nahradil v Dome snov výstredný strechár Milan a v sobotu opustil hru niekdajší favorit reality šou Vladko.

Súboj mu neprial

Ako tretí v poradí opustil Dom snov stolár Vladko. Mladík zo Skalice sa v sobotnom Súboji stretol so stavbyvedúcim Marcelom a šelmičkou Zuzkou.

Prvú disciplínu dvere úspešne zdolala Zuzka, ktorá sa tak ocitla mimo zóny ohrozenia. Vyvolení sa následne museli rozhodnúť medzi Vladkom a obľúbeným stavbyvedúcim Marcelom. Napriek tomu, že Marcel získal v stredu od Vyvolených najviac palcov hore, však hlasovanie neprebehlo celkom jednoznačne a o Vladovom osude musel napokon rozhodnúť jeho priateľ a spojenec Noro.

Keďže Vladkovi bývalo posledné dni často na stavbe zle a pred samotným Súbojom šokoval Vyvolených vyjadrením, že stratil motiváciu hrať a chce ísť domov, rozhodol sa Noro napokon podporiť Marcela. Vladko sa s Vyvolenými rozlúčil v dobrom a dúfa, že sa v budúcnosti s nimi stretne na nejakej akcii. Domov do Skalice sa podľa vlastných slov teší. „Dá sa povedať, že som v Skalici pán. Každý by tam za mňa aj dýchal, takých mám kamošov,“ hovorí o svojom rodisku vyradený Vladko.

Vyvolení Dom snov_logo
Foto: TV JOJ

Podivný strechár Milan

Prázdne miesto po Martinovi zaplnil nový súťažiaci. Päťdesiatnik Milan, ktorého si zvolili diváci reality šou na sociálnej sieti, sa s ostatnými uvítal vlastnou hymnou na počesť Vyvolených. Pedantný postarší break dancer, ktorý opravil dokonca strechu na pyramíde v Gíze, sa rád do vecí vrhá bezhlavo. Na ceste za Domom snov však odmieta stratiť svoju tvár. „Radšej prehrám, ako byť falošný a ublížiť iným ľuďom,“ prehlásil Milan.

Za trest bez výrivky

Na stavbe je trojdňový sklz a tak Vyvolení dostali za nesplnenie stavebných podmienok od Sajfu v priamom prenose tvrdý trest. Z plánov domu im z terasy odobrali jacuzzi. Za peniaze televízie ju už neurobia, víťaz si ju bude musieť v prípade záujmu dobudovať za vlastné.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie TV JOJ