Bratislavská záchranka chce poskytovať bezpečnú prepravu, vyhlásila tender na údržbu vozidiel

Sanitka, záchranka
Foto: Thinkstock.com

Záchranná zdravotná služba (ZZS) Bratislava vyhlásila verejné obstarávanie na opravy, údržbu a súvisiace služby pre vozidlá a príbuzné vybavenie. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná hodnota zákazky vyše 1 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Servisom sa zabezpečuje prevádzkyschopnosť vozidiel ambulancií záchrannej zdravotnej služby. Súčasťou poskytovania neodkladnej zdravotnej starostlivosti je aj kvalitná a hlavne bezpečná preprava pacientov,“ uviedla pre agentúru SITA bratislavská záchranka.

Všetky vozidlá, ktorých sa verejné obstarávanie týka, sú v prevádzkyschopnom stave práve vďaka neustálej starostlivosti a výkonu potrebných servisných zásahov,“ dodala ZZS.

Hlavné miesta dodania alebo plnenia sú Bratislava, Nitra, Trenčín, Zvolen, Žiar nad Hronom, Námestovo a Čadca, resp. vo vzdialenosti max. 30 kilometrov od centra týchto miest dodania. Zábezpeka je pre predmet zákazky stanovená vo výške 30 tisíc eur. Zákazka má trvať 12 mesiacov. Lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť je podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ do 3. októbra 2019.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie ZZS Záchranná zdravotná služba