FNsP J. A. Reimana v Prešove hľadá dodávateľa technických plynov

Kyslik_flasa.jpg
Foto: Pixabay.com

Súčasťou zákazky je aj doprava a ostatné služby súvisiace s dodávkou.

Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove hľadá dodávateľa medicinálnych a technických plynov. Súčasťou zákazky je aj doprava a ostatné služby súvisiace s dodávkou.

Podľa zverejneného oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ predstavuje celková odhadovaná hodnota zákazky 269 500 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Obstarávanie sa podľa dostupných informácií nedelí na časti.

Zmluva na dva roky

Ako sa píše v oznámení, ide o dodávku kvapalného medicinálneho kyslíka v cisterne do zásobníka (340 tisíc litrov), dodávku medicinálnych a technických plynov v oceľových/tlakových fľašiach a iných tlakových nádobách (2 230 fliaš), prenájom oceľových/tlakových fliaš a iných tlakových nádob na požadovaný čas.

Rozhodovať o víťazovi bude cena. Dĺžku trvania zákazky, rámcovej dohody alebo dynamického nákupného systému stanovil zadávateľ na 24 mesiacov.

Obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody s jediným uchádzačom. Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 7. mája.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie FNsP PO Fakultná nemocnica J.A. Reimana Prešov