Kežmarská nemocnica ukončila rekonštrukciu ambulantnej časti

Nemocnica Kežmarok
Foto: AGEL SK

Nemocnica Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o., člen skupiny AGEL SK, úspešne zavŕšila niekoľkotýždňový proces rekonštrukcie svojej ambulantnej časti a školiacej miestnosti.

Výsledkom sú moderné priestory s vybavením na úrovni, ktoré slúžia tak verejnosti, ako aj lekárom a zdravotníckemu personálu na vzdelávanie.

Celkové náklady na rekonštrukciu predstavujú 51 200 eur. Informovala o tom hovorkyňa Agelu Martina Pavlíková.

Majú už aj školiace priestory

Rekonštrukcia ambulantnej časti sa začala v polovici septembra a skončila v závere októbra. Samotné práce zahŕňali injektáže proti vlhkosti a sanáciu muriva, osadenie kazetového stropu s výmenou osvetlenia ambulancií či kompletnú výmenu podláh. Celé priestory okrem toho vymaľovali a čiastočne vymenili aj nábytok.

Nemocnica Kežmarok po rekonštrukcii
Foto: AGEL SK

Rekonštrukciou ambulancií sme v prvom rade sledovali cieľ spríjemniť a zmodernizovať prostredie pre našich pacientov. vynovených priestoroch sa aj našim lekárom a zdravotníckemu personálu zvýšil komfort poskytovania zdravotnej starostlivosti. Týmito zmenami sa tiež vytvoril priestor pre vytvorenie neurologickej a urologickej ambulancie,“ uviedol riaditeľ nemocnice v Kežmarku Viktor Halíř.

Rekonštrukciou prešla aj školiaca miestnosť nemocnice, ktorá bude slúžiť aj ako zasadacia miestnosť. Nemocnica tak získala plnohodnotné školiace priestory vrátane nového IT vybavenia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Viktor Halíř
Firmy a inštitúcie Nemocnica Dr. V. Alexandra Kežmarok