Ministerstvo zverejnilo ďalšie výsledky výberových konaní na posty riaditeľov nemocníc

Rozhodnutie
Foto: FreeImages.com

Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR zverejnilo ďalšie výsledky výberových konaní na posty generálnych riaditeľov nemocníc.

Podľa informácií zverejnených na stránke rezortu sa riaditeľom štátnej príspevkovej organizácie Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky stal Imrich Matuška.

„Výberového konania sa zúčastnili štyria uchádzači, ktorí sa v stanovenom termíne do výberového konania prihlásili a zároveň splnili predpoklady a požiadavky zriaďovateľa,“ informovalo ministerstvo. Záverečné hodnotenie výberového konania sa uskutočnilo 11. júla.

Riaditelia ostávajú

Šéfovať štátnej príspevkovej organizácii Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov bude aj naďalej Radoslav Čuha. Do výberového konania sa podľa dostupných informácií zapojil jeden uchádzač.

Na čele Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica bude stáť Miriam Lapuníková, pričom do výberového konania sa prihlásila rovnako jedna uchádzačka.

Univerzitnú nemocnicu L. Pasteura Košice povedie Milan Maďar. „Výberového konania sa zúčastnili dvaja uchádzači, ktorí sa v stanovenom termíne do výberového konania prihlásili a zároveň splnili predpoklady a požiadavky zriaďovateľa,“ informovalo ministerstvo.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Milan Maďar
Firmy a inštitúcie FNsP FDR BB Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská BystricaFNsP PO Fakultná nemocnica J.A. Reimana PrešovUNLP KE Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice