Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
cievy
Foto: GettyImages

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb chce kúpiť špeciálny zdravotnícky materiál

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH) v Bratislave plánuje obstarať špeciálny zdravotnícky materiál.

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná hodnota zákazky skoro 12,5 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Ide o špeciálny zdravotnícky materiál pre nekoronárne, vaskulárne, diagnostické a terapeutické rádiologické zákroky.

Zákazka má 16 častí, na ktoré je možné predkladať ponuky. Dĺžka trvania zákazy je v prípade všetkých jej častí 24 mesiacov.

Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť do 3. septembra 2019.

NÚSCH
Foto: SITA / Marko Erd

NÚSCH

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb je vrcholové pracovisko srdcovocievnej medicíny Slovenskej republiky. Súčasťou zdravotnej starostlivosti je rehabilitácia pacientov s ochoreniami srdca a obehovej sústavy a sledovanie vybraných skupín pacientov.

NÚSCH plní aj úlohy metodického centra pre komplexné riešenie úloh kardiovaskulárneho programu v Slovenskej republike a podieľa sa na základnom a aplikovanom klinickom výskume.

K téme

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb chce kúpiť katétre, zákazku rozdelili na šesť častí Fakultná nemocnica Trnava ide kúpiť nový informačný systém, súčasný má výpadky a je zastaralý

Témy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Koalícia podľa Matoviča funguje na kúpených hlasoch, pustil sa aj do KDH a progresívcov Za slušné Slovensko zvoláva na piatok ľudí na námestia: Kto príde znovu a kto zostane doma? Premiér Pellegrini ostáva vo funkcii, za jeho odvolanie hlasovalo 62 poslancov Seniori nebudú od januára platiť koncesionárske poplatky, Danko by ich chcel zrušiť pre všetkých Muž chcel zrejme spáchať samovraždu, ale z mosta spadol na motorkára Jurajovi zvýšili trest za zabitie Henryho v Bratislave, súd vyhovel návrhu prokuratúry

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X