Do Nemocnice Košice-Šaca bude v piatok zákaz vjazdu

Nemocnica Košice-Šaca
Parkovisko Nemocnice Košice-Šaca Foto: AGEL SK

Areál Nemocnice Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica, člen skupiny AGEL, bude v piatok, 2. augusta 2019, počas celého dňa uzatvorený pre všetky motorové vozidlá. Pacienti aj zamestnanci nemocnice budú môcť využiť parkovanie na vonkajšom parkovisku, pred areálom nemocnice.

Dôvodom zákazu vjazdu je obnova vodorovného dopravného značenia.

Prosíme pacientov, ktorí majú v piatok 2. augusta plánované vyšetrenie, alebo sa chystajú navštíviť svojich blízkych a dovoľuje im to zdravotný stav, aby využili verejnú dopravu a auto radšej nechali doma,“ uviedol riaditeľ nemocnice Ján Slávik.

Obnova vodorovného dopravného značenia je realizovaná pravidelne. Snažili sme sa ju načasovať na leto, kedy aj nemocnica ide v letnom režime, máme menej plánovaných zákrokov a teda aj menej pacientov v nemocnici,“ uzavrel Slávik.

Do nemocnice autobusom

Do nemocnice premáva autobusová doprava, linky č. 52 a 56. Ich cestovné poriadky nájdu pacienti na internete, napríklad na stránke dopravného podniku.

Vedenie vyzvalo aj všetkých zamestnancov, ktorí prichádzajú do práce autom, aby v tento deň využili iný spôsob dopravy.

Práce by mali byť začaté aj ukončené v piatok. Od soboty 3. 8. 2019 bude areál nemocnice Košice-Šaca plne sprístupnený pacientom aj zamestnancom nemocnice.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ján Slávik
Firmy a inštitúcie Nemocnica Košice - Šaca