Nemocnica v Trenčíne chce kúpiť CT prístroj pre vyšetrenie srdca a ciev

Ct_ilustr.jpg
Foto: Pixabay.com
Celková odhadovaná cena zákazky je vyše 1,5 mil. eur bez DPH.

Fakultná nemocnica Trenčín plánuje obstarať CT prístroj pre vyšetrenie srdca a ciev. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná cena zákazky vyše 1,5 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Nákup CT prístroja bude vrátane 5-ročného servisu pre potreby Fakultnej nemocnice Trenčín. Súčasťou zákazky bude dodanie tovaru, jeho inštalácia, odskúšanie a uvedenie do prevádzky, ale aj základné zaškolenie týkajúce sa obsluhy.

Súčasťou je aj projekt radiačnej ochrany

Okrem komplexného záručného servisu nemocnica požaduje aj dodanie technologického projektu pre CT prístroj a projektu radiačnej ochrany.

V prípade zákazky, ktorá má trvať sto dní, nemocnica nepožaduje zábezpeku. Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť do 14. júna 2019.

Fakultná nemocnica Trenčín poskytuje komplexnú liečebno-preventívnu starostlivosť pre pacientov Trenčianskeho kraja. Nemocnica má v súčasnosti 17 lôžkových oddelení, 21 pracovísk spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek, 17 príjmových ambulancií, 45 samostatných odborných ambulancií a ďalšie odborné ambulancie, ktoré sú súčasťou oddelení.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Fakultná nemocnica v Trenčíne