Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ct_ilustr.jpg
Foto: Pixabay.com
24. 05. 2019 11:58 Zdravotnícke zariadenia Marek elias.jpg od SITA

Nemocnica v Trenčíne chce kúpiť CT prístroj pre vyšetrenie srdca a ciev

Celková odhadovaná cena zákazky je vyše 1,5 mil. eur bez DPH.

Fakultná nemocnica Trenčín plánuje obstarať CT prístroj pre vyšetrenie srdca a ciev. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná cena zákazky vyše 1,5 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Nákup CT prístroja bude vrátane 5-ročného servisu pre potreby Fakultnej nemocnice Trenčín. Súčasťou zákazky bude dodanie tovaru, jeho inštalácia, odskúšanie a uvedenie do prevádzky, ale aj základné zaškolenie týkajúce sa obsluhy.

Súčasťou je aj projekt radiačnej ochrany

Okrem komplexného záručného servisu nemocnica požaduje aj dodanie technologického projektu pre CT prístroj a projektu radiačnej ochrany.

V prípade zákazky, ktorá má trvať sto dní, nemocnica nepožaduje zábezpeku. Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť do 14. júna 2019.

Fakultná nemocnica Trenčín poskytuje komplexnú liečebno-preventívnu starostlivosť pre pacientov Trenčianskeho kraja. Nemocnica má v súčasnosti 17 lôžkových oddelení, 21 pracovísk spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek, 17 príjmových ambulancií, 45 samostatných odborných ambulancií a ďalšie odborné ambulancie, ktoré sú súčasťou oddelení.

K téme

Tender na záchranky sa podľa SaS uskutočnil v rozpore so zákonom Zvolenská nemocnica bude mať nový urgentný príjem, pomôžu aj financie z eurofondov

Témy

Diskusia

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Prokurátor Kováčik odmieta podozrenia voči svojej osobe, vraj ide iba o účelovú diskreditáciu Foto: Ministerka Matečná prišla do parlamentu na bicykli, propagovala ekologickú dopravu Voľby by vyhral Smer-SD pred progresívcami, SNS a Matovičovo OĽaNO majú rovnakú podporu Minister Kamenický trvá na vyššej dani na cigarety, je ochotný rokovať s Dankom a návrh zmierniť Europoslanci budú hlasovať o zložení Európskej komisie, vypočujú aj Šefčoviča Na zmenu zdravotnej poisťovne ostávajú necelé 2 týždne!

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X