Nitra spustí očkovanie v kultúrnych domoch a nákupnom centre, vítaní sú aj neregistrovaní záujemcovia

Očkovanie, Pfizer, koronavírus
Foto: ilustračné, SITA/AP

Mesto Nitra v spolupráci s partnermi opäť ponúka možnosť očkovania proti ochoreniu COVID-19 v piatich mestských častiach a v jednom nákupnom centre. Pokračuje tak v aktivite zo začiatku novembra minulého roku, kedy prišli očkovacie tímy za ľuďmi priamo do mestských častí.

Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku

V kultúrnom dome v časti Zobor bude očkovanie dostupné v nedeľu 9. januára, v kultúrnom dome v Dražovciach v pondelok 10. januára, v Janíkovciach v utorok 11. januára, v Kyneku v nedeľu 16. januára a v kultúrnom dome v Krškanoch 17. januára. Návšteva výjazdovej jednotky v kultúrnom dome je jednorazová s tým, že po 28 dňoch sa očkovací tím na miesto vráti.

V nákupnom centre Mlyny pokračuje očkovanie vždy v piatok a sobotu od 10:00 do 18:00, okrem toho bude očkovanie k dispozícii vždy v stredu v Poliklinike Klokočina od 07:00 do 12:00 a vždy v pondelok v Poliklinike Chrenová od 07:00 do 12:00.

Podľa informácií hovorcu nitrianskej radnice Tomáša Holúbka s očkovaním v Nitre pomáhajú výjazdové jednotky z Banskobystrického kraja. Registrácia na očkovanie nie je podľa neho potrebná.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Tomáš Holúbek