Novým CEO Penta Hospitals International sa stal Martin Hrežo

Hrezo_martin.jpg
Foto: PHI

Od 1. februára 2019 sa generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva (CEO) medzinárodnej siete nemocníc a polikliník Penta Hospitals International (PHI) stal Martin Hrežo.

Ako informovala skupina Penta, poslaním Hreža bude v najbližších rokoch pokračovať v realizácii dlhodobej stratégie skupiny. Jej hlavnými piliermi je zvyšovanie kvality zdravotnej starostlivosti a reprofilizácia nemocníc a polikliník smerom k ich vyššej integrácii a prevádzkovej excelentnosti.

Od roku 2012 bol Martin Hrežo ako finančný riaditeľ súčasťou tímu Sveta zdravia na Slovensku. Stál  pri zrode najväčšej siete nemocníc v skupine PHI.

Od začiatku roka 2017 až doteraz pôsobil ako holdingový finančný riaditeľ zodpovedný za finančné riadenie vo všetkých troch krajinách skupiny PHI. V minulosti na Slovensku získal ocenenie Finančný manažér roka 2013.

Penta Hospitals International

PHI je najväčšou medzinárodnou sieťou nemocníc a polikliník v strednej a východnej Európe. Jej súčasťou je 33 nemocníc a 42 polikliník v Českej republike, Poľsku a na Slovensku. PHI má viac ako 13-tisíc zamestnancov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Penta