Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ct.jpg
Foto: Pixabay
7. 01. 2019 7:13 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA Diskusia

NÚSCH chce kúpiť CT so zameraním na kardio-vaskulárne vyšetrenia

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná cena zákazky zhruba 1,3 mil. eur bez DPH

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb v Bratislave plánuje obstarať počítačovú tomografiu so zameraním na kardio-vaskulárne vyšetrenia.

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná cena zákazky zhruba 1,3 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Súčasťou je aj zaškolenie personálu

Kompletná dodávka predmetu zákazky má byť vrátane demontáže a odvozu starého CT prístroja, dodania predmetu zákazky do miesta plnenia, montáže, inštalácie, nevyhnutných stavebných prác a elektroinštalačných prác, ako aj uvedenia predmetu zákazky do prevádzky.

Súčasťou je aj jeho odskúšanie, zaškolenie obsluhujúceho personálu, odborné a technické zaškolenie technika verejného obstarávateľa, odovzdanie sprievodnej dokumentácie, oboznámenie s podmienkami záručného servisu, ako aj s návrhom možností realizácie pozáručného servisu.

Zákazka sa nebude deliť na časti a dĺžka jej trvania má byť 24 mesiacov. Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť do 18. januára 2019.

Odporúčané články

Nemocnica v Ružinove má nový CT prístroj V Bratislave a banskobystrickom regióne pribudlo 18 nových sanitiek

Témy

Diskusia

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Foto: Búrlivý potlesk, selfie a skandovanie „Andrej, Andrej“, aj taká bola inaugurácia prezidenta Kisku Copa América štartuje aj s Messim a Suárezom, prvenstvo obhajujú Čiľania Vodič na Fiate unikal pred policajtmi, nezastavili ho varovné výstrely ani deravé pneumatiky Irán odstránil nevybuchnuté nálože z tankera, na ktorý zaútočili v Ománskom zálive Muž obvinený z útoku v Christchurchi poprel obvinenia z terorizmu aj vrážd Mrazivá letná lyžovačka. Strávte letnú dovolenku na ľadovcoch v Európe Progresívne Slovensko a strana Spolu pôjdu ako koalícia aj do parlamentných volieb

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X