Prešovský kraj bude očkovať ľudí priamo z ulice, vakcínu dostanú aj v obchodných centrách

Očkovanie, koronavírus
Foto: ilustračné, www.facebook.com

Prešovský samosprávny kraj (PSK) pokračuje tento víkend v očkovaní pred zimným štadiónom v Humennom.

Jednodávkvú vakcínu bude podávať záujemcom bez registrácie priamo z ulice. Župa pokračuje aj v očkovaní v obchodných centrách a do terénu vyrazí výjazdová očkovacia služba.

Očkovať budú Janssenom

Ako informovala Lea Heilová z oddelenia komunikácie a propagácie Úradu PSK, po minulotýždňovom záujme o očkovanie z ulice v Humennom pokračuje kraj v očkovaní na Chemlonskej ulici aj tento víkend.

Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku

Jednodávkovú vakcínu Janssen bude prostredníctvom výjazdovej očkovacej služby podávať v sobotu 25. septembra od 10:00 do 17:00 a v nedeľu 26. septembra od 10:00 do 16:00. Na každý deň má pripravených 500 vakcín.

Dávku dostanete aj bez registrácie

Župa pokračuje cez víkend aj v očkovaní bez registrácie v obchodných centrách. V prešovskej Eperii a popradskom Maxe bude očkovať v nedeľu 26. septembra od 10:00 do 18:00. K dispozícii má 300 vakcín pre každé centrum. Do terénu vyrazí tiež výjazdová očkovacia služba.

V piatok 24. septembra bude v obci Vyšné Ružbachy (okres Stará Ľubovňa) a v stredu 29. septembra zaočkuje záujemcov z firmy Garett Motion v Záborskom (okres Prešov). V oboch prípadoch je pripravených 100 jednodávkových vakcín.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PSK Prešovský samosprávny kraj (VÚC)