Riaditeľom nemocnice v Partizánskom je Martin Hudec

Hudec_martin.jpg
Martin Hudec | Foto: Svet zdravia

Nahradil doterajšieho riaditeľa Michala Orihela

Nemocnicu Svet zdravia Partizánske vedie nový riaditeľ. Ako uviedla sieť nemocníc v tlačovej správe, 27. marca bol na túto pozíciu vymenovaný Martin Hudec.

Nahradil tak doterajšieho riaditeľa Michala Orihela, ktorý po vzájomnej dohode svoje pôsobenie v nemocnici ukončil.

„Uvedomujeme si, že pre rozvoj nemocníc a polikliník je veľmi dôležité silné, kompetentné a odhodlané vedenie. Preto sme sa v tomto smere rozhodli posilniť nemocnicu na poste riaditeľa,“ uviedol generálny riaditeľ siete polikliník ProCare a siete nemocníc Svet zdravia Vladimír Dvorový.

Nemocnica bude zápasiť o nových pacientov

Sieť nemocníc a polikliník očakáva, že pod jeho vedením sa v blízkej budúcnosti rozšíri spektrum ambulantnej starostlivosti a nemocnica bude úspešná v zápase o nových pacientov pre všetky existujúce oddelenia.

Dvorový pripomenul, že pod vedením Michala Orihela sa nemocnica stabilizovala a minulý rok úspešne naštartovala svoju reprofilizáciu.

Nový riaditeľ partizánskej nemocnice Martin Hudec pochádza z Martina. Vyštudoval Fakultu sociálnych štúdií a Fakultu verejnej politiky a verejnej správy na Vysokej škole Danubius v Sládkovičove.

Do februára tohto roka pôsobil na poste riaditeľa Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach. Predtým zastával viaceré manažérske posty v obchodnom sektore.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Svet zdravia