Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sitie
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Thinkstock
12. 12. 2016 7:22 Zdravotnícke zariadenia od SITA

SÚSCCH obstaráva chirurgický šijací materiál

Predmetom zákazky sú svorky, nite na zošívanie rán, podväzovací materiál. Hodnota zákazky má byť 577 162 eur bez DPH.

Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (SÚSCCH), a.s., obstaráva chirurgický šijací materiál. Ústav o tom informoval v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania predmetom zákazky sú svorky, nite na zošívanie rán, či podväzovací materiál.

Zákazka je rozdelená na štyri časti. „Podrobná špecifikácia predmetu zákazky a opis požadovaných minimálnych vlastností jednotlivých položiek sú vzhľadom na značný textový rozsah uvedené v súťažných podkladov,“ píše sa v oznámení.

Kritériom bude cena

SÚSCCH upozorňuje, že ponúkaný tovar sa musí nachádzať v registračnej databáze liekov, vedenej Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Súčasťou predmetu zákazky musí byť doprava na miesto plnenia. Zadávateľ odhadol hodnotu zákazky na 577 162 eur bez dane z pridanej hodnoty.

Kritériom pre výber víťaza bude cena, pričom zmluvné obdobie je 24 mesiacov. Obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody s jediným uchádzačom.

Verejný obstarávateľ použije elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 23. januára budúceho roka.

Odporúčané články

Prázdniny prinášajú viac detských úrazov, rizikom sú trampolíny či tobogany Národný ústav srdcových a cievnych chorôb chce kúpiť liečivá pre krv a krvotvorné orgány

Témy

Diskusia

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Čo sa v Smere deje, bože môj… (komentár) Kočnerovou Threemou sa zaoberá aj inšpekcia, vyšetruje možné vynášanie informácií policajtmi Prepustení baníci by mohli dostať aj ďalšie odškodnenie, ale návrh Smeru má viacero nedostatkov ŠK Slovan si musí podľa hrdinu Abenu v odvete veriť, tréner Kozák túži po solúnskej rozprávke Saková nepodporila zvyšovanie platov vojakov, žiada rovnaké podmienky pre políciu aj hasičov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X