SÚSCCH obstaráva chirurgický šijací materiál

Sitie
Foto: Thinkstock

Predmetom zákazky sú svorky, nite na zošívanie rán, podväzovací materiál. Hodnota zákazky má byť 577 162 eur bez DPH.

Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb (SÚSCCH), a.s., obstaráva chirurgický šijací materiál. Ústav o tom informoval v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania predmetom zákazky sú svorky, nite na zošívanie rán, či podväzovací materiál.

Zákazka je rozdelená na štyri časti. „Podrobná špecifikácia predmetu zákazky a opis požadovaných minimálnych vlastností jednotlivých položiek sú vzhľadom na značný textový rozsah uvedené v súťažných podkladov,“ píše sa v oznámení.

Kritériom bude cena

SÚSCCH upozorňuje, že ponúkaný tovar sa musí nachádzať v registračnej databáze liekov, vedenej Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Súčasťou predmetu zákazky musí byť doprava na miesto plnenia. Zadávateľ odhadol hodnotu zákazky na 577 162 eur bez dane z pridanej hodnoty.

Kritériom pre výber víťaza bude cena, pričom zmluvné obdobie je 24 mesiacov. Obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody s jediným uchádzačom.

Verejný obstarávateľ použije elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 23. januára budúceho roka.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie SÚSCCH Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb