Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pluca.jpg
Foto: Pixabay.com
3. 06. 2019 11:14 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

UNB chce obstarať prístroje pre umelú pľúcnu ventiláciu

Celková odhadovaná hodnota zákazky je takmer 2,7 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB) v mestskej časti Ružinov chce obstarať prístroje pre umelú pľúcnu ventiláciu. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná hodnota zákazky takmer 2,7 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Zákazka sa delí na tri časti. Prvá obsahuje 28 ventilátorov strednej triedy v hodnote 784 tisíc eur. V druhej časti ide o dva ventilátory strednej triedy za vyše 59 tisíc eur.

Predmetom tretej časti zákazky je 44 ventilátorov najvyššej triedy v odhadovanej hodnote takmer 1,85 mil. eur.

Dĺžka trvania zákazky pri všetkých častiach je 90 dní. Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť do 25. júna 2019.

UNB

Univerzitná nemocnica Bratislava je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku, pričom ju tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica ak. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda na Antolskej ulici, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1 400 lekárov a 2 200 sestier, celkovo približne 6 000 zamestnancov. Je štátnou príspevkovou organizáciou, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Odporúčané články

Úrad pre dohľad vyhlásil súťaž na zabezpečenie prehliadok mŕtvych VšZP plánuje obstarať liečivá pre krv a krvotvorné orgány

Témy

Diskusia

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Video+foto: Sagan špurtoval o triumf v 10. etape Tour de France 2019 a kraľuje bodovacej súťaži Harabin si nechce prevziať cenu Homofób roka na Dúhovom pochode, nepodporí šírenie LGBT agendy Polícia stále zhromažďuje dôkazy v prípade bitky v centre Bratislavy, zrejme padnú ďalšie obvinenia Video+foto: Pelotón v 10. etape Tour de France roztrhal vietor, „zavretý“ Sagan začal špurtovať neskoro Systém Galileo zaznamenal rozsiahle výpadky, smartfóny nebudú mať informácie o čase ani polohe

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X