Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Unb petržalka
Foto: vZdravotnictve.sk
12. 02. 2018 11:44 Zdravotnícke zariadenia od SITA

UNB obstaráva laparoskopické prístroje

Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 13. marca tohto roka.

Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB) obstaráva laparoskopické prístroje v predpokladanej hodnote 294 246 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z Oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

„Predmetom zákazky sú endoskopické prístroje (laparoskopické zostavy) pre vykonávanie miniinvazívnych laparoskopických a hysteroskopických zákrokov na operačných sálach, na urológii, gynekológii a hrudníkovej chirurgii,“ píše sa v oznámení.

Konkrétne ide o laparoskopickú zostavu s UHD rozlíšením, s príslušenstvom pre gynekológiu, endoskopickú laparoskopickú vežu pre gynekológiu, endoskopickú laparoskopickú zostavu Full HD pre hrudníkovú chirurgiu.

Iba nové

Tovar, ktorý je predmetom zákazky musí byť nový, nepoužívaný a nerepasovaný, spĺňajúci požadované minimálne technicko-medicínske a funkčné parametre.

„Neoddeliteľnou súčasťou dodávky je doprava do miesta plnenia, inštalácia v mieste plnenia, poučenie a zaškolenia obsluhy v nevyhnutnom rozsahu a zabezpečenie odborného autorizovaného servisu po dobu poskytnutej záruky a dodávky originálnych náhradných dielcov,“ konštatuje sa v oznámení.

Zákazka sa delí na časti, pričom rozhodujúcim kritériom bude cena. Trvanie zákazky je stanovené na dva mesiace.

Prístroje sú určené pre Ružinov, Petržalku aj Kramáre

Laparoskopická zostava s UHD rozlíšením, s príslušenstvom je určená pre I.- Gynekologicko-pôrodnícku kliniku LF UK a UNB Nemocnice sv. Cyrila a Metoda, Antolská.

Endoskopická laparoskopická veža je pre I. Gynekologicko-pôrodnícku kliniku LF SZU Nemocnice akademika Ladislava Dérera, Bratislava.

Endoskopická laparoskopická zostava Full HD pre Kliniku hrudníkovej chirurgie SZU a UNB Nemocnice Ružinov.

Bližšie ekonomické a finančné kritériá, technická a odborná spôsobilosť sú uvedené v dokumentoch k obstarávaniu. Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu.

Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 13. marca tohto roka.

Odporúčané články

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb chce kúpiť liečivá pre krv a krvotvorné orgány Všeobecná zdravotná poisťovňa opäť kupuje liečivá pre krv a krvotvorné orgány

Témy

Diskusia

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Neprehliadnite

Platy popredných manažérov v USA narástli za štyridsať rokov o vyše tisíc percent Zákazník zastrelil čašníka na predmestí Paríža, na svoj sendvič vraj čakal pridlho Na Aljaške bolo teplo ako ešte nikdy, priemerná teplota bola v júli o tri stupne vyššia Tvrdý brexit môže viesť k nedostatku potravín, palív a liekov, hovorí prognóza britskej vlády Rodové rozdiely na Slovensku stále pretrvávajú, platí to najmä v oblasti práce a kariéry Aktualizované: Pri Zavare havarovalo auto a začalo horieť, zomrela mladá spolujazdkyňa Aktualizované: Pri bombovom útoku Islamského štátu na svadbe v Kábule zahynuli desiatky ľudí Kimi Räikkönen si po šestnásťdňovom „záťahu“ uprostred sezóny nič nepamätal, priznáva v knihe

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X