Začínajú Slovenské dentálne dni

Zubna_prehliadka
Foto: FreeImages.com

Na podujatí sa predstaví 52 vystavovateľov zo šiestich krajín. 

V bratislavskej Inchebe sa v dňoch 1. a 2. októbra uskutoční výstava s názvom Slovenské dentálne dni. Na podujatí sa predstaví 52 vystavovateľov zo šiestich krajín, ktorých portfólio okrem produktov zubnej starostlivosti zahŕňa aj vybavenie pre stomatologické ambulancie a prístroje pre stomatológov a dentálnych hygienikov.

V rámci výstavy sa uskutoční aj Deň ústneho zdravia, ktorý pripravili predstavitelia Slovenskej komory zubných lekárov. Deti z vybraných materských a základných škôl sa budú môcť hravou formou dozvedieť o správnej ústnej hygiene a výžive pre zdravé zuby. Zároveň sa oboznámia so zásadami prvej pomoci, ktorú ich na modeloch naučia lektori Slovenského Červeného kríža.

Rozdielom oproti minulým rokom je rozšírenie akcie na dva dni.

Výstavu bude sprevádzať aj Medzinárodný kongres Slovenské dentálne dni. V piatok 2. októbra je na programe odborný seminár Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek a Asociácie dentálnych hygieničiek v Slovenskej republike.

Spolu s výstavou Slovenské dentálne dni sa budú konať aj výstavy Slovmedica a Non-handicap. Vstupné na všetky tri akcie je šesť eur, pričom vstupenka bude platiť aj na súbežné veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl.

Informácie agentúre SITA poskytla Martina Macková zo spoločnosti Incheba.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie SKSaPA Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiekSKZL Slovenská komora zubných lekárov