Weiss rozhodol o triumfe Al-Gharafy na ihrisku lídra ligy

Kvalifikácia MS 2018: Slovensko - Litva
Litovčan Vytautas Andriuškevičius v súboji so slovenským futbalistom Vladimírom Weisom ml. počas zápasu európskej časti kvalifikácie o postup na MS 2018. Trnava, 11. november 2016. Foto: SITA/Ivan Kopčáni

DAUHA 15. decembra (WebNoviny.sk) – Slovenský futbalový krídelník Vladimír Weiss mladší strelil víťazný gól Al-Gharafy na ihrisku lídra súťaže Al-Jaish v štvrtkovom stretnutí 12. kola najvyššej katarskej dlhodobej súťaže.

Dvadsaťsedemročný reprezentant premenil v 78. minúte pokutový kop a pripísal si už deviaty zásah v ročníku 2016/2017, šiesty z bieleho bodu. Weiss ml. odohral 83 minút, keď ho vystriedal Bilal Mohammed. Hostia triumfovali 2:1 a s 23 bodmi figurujú na štvrtom mieste v 14-člennom pelotóne Stars League, na svojho štvrtkového súpera strácajú päť bodov.

Viac k osobe Vladimír WeissVladimír Weiss ml.