Whitney Houston chce pokračovať v liečení

Whitney Houston
Whitney Houston Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 5. júna (WEBNOVINY) – Americká speváčka Whitney Houston cíti, že potrebuje ďalšiu pomoc v „procese jej dlhodobého zotavovania“. Houston tento týždeň ukončila ambulantné liečenie, ktoré jej má pomôcť bojovať so závislosťou od alkoholu a drog. Podľa magazínu TMZ však „dobrovoľne hľadá dodatočné protialkoholické a protidrogové liečenie“.

Najala si inštruktora

Houston si najala nepretržitého inštruktora, ktorý jej pomáha dodržiavať všetky pokyny. O aké liečenie presne ide, zatiaľ nie je jasné. Ako však uviedol nemenovaný zdroj blízky speváčke, „tentoraz to skutočne chce“ dokázať.

Hovorkyňa divy Kristen Foster predĺženie liečby zatiaľ nepotvrdila. Pred niekoľkými dňami však poprela fámy, že by sa Houston liečila na pľúcny emfyzém, ktorý mal byť následkom jej fajčenia. Tieto správy sa začali šíriť po jej minuloročnom koncerte v austrálskom Brisbane, kde v polovici skladby I Will Always Love You prestala na chvíľu spievať.

Fanúšikovia boli z koncertov sklamaní

Interpretka hitov ako I Wanna Dance with Somebody, I Will Always Love You či I’m Every Woman mala v minulosti s drogami a alkoholom početné problémy. V roku 2009 sa vrátila na scénu albumom I Look to You, ktorý následne predstavila na turné. Niektoré koncerty však zrušila a na tie, ktoré absolvovala, boli väčšinou negatívne reakcie. Jej fanúšikovia boli sklamaní najmä zo speváčkinho hlasového prejavu.

Whitney Houston je známa nielen ako speváčka, ale aj ako herečka. Zahrala si v snímkach Osobný strážca (1992), Až si vydýchnem (1995) či Kazateľova žena (1996).

Informáciu zverejnila webová stránka AceShowbiz.com.

Whitney Houston – I’m Every Woman

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Whitney Houston