Whitney Houston nechala všetok majetok dcére Bobbi Kristine

Houston
Whitney Houston s dcérou Bobbi Kristinou Brown počas šou Good Morning America v newyorskom Cenral Parku 1. septembra 2009. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 8. marca (WEBNOVINY) – Takmer mesiac po smrti americkej speváčky Whitney Houston zverejnili jej poslednú vôľu. Dokument má 19 strán a jeho obsah prečítali v stredu v Atlante.

Devätnásťročná Bobbi Kristina Brown, dcéra Houston a jej bývalého manžela Bobbyho Browna, získa všetky matkine peniaze, nábytok, oblečenie, osobné veci, šperky i autá. Časť peňazí dostane, keď dosiahne vek 21 rokov. K ďalšej časti bude mať prístup od 25 rokov a celú sumu získa na svoje 30. narodeniny.

Speváčka svoju poslednú vôľu napísala v roku 1993 a dodatok k nej pridala v apríli 2000, keď ešte bola vydatá za Bobbyho Browna. Jej exmanžel sa v dokumente síce spomína, ale nedostane nič. Keby Bobbi Kristina zomrela skôr ako Houston, jej majetok by si rozdelil Bobby Brown, speváčkini dvaja bratia a jej matka Cissy.

Whitney Houston zomrela v sobotu 11. februára vo veku 48 rokov, bez známok života ju našli vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Jej smrť pravdepodobne spôsobila kombinácia antidepresív s aktívnou látkou alprazolam s ďalšími liekmi a alkoholom.

Pitvu vykonali krátko po jej úmrtí, presná príčina smrti však bude známa až po výsledkoch toxikologických testov. Speváčku pochovali 19. februára na cintoríne Fairview v mestečku Westfield v jej rodnom New Jersey.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.hollywoodreporter.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobbi Kristina BrownBobby BrownWhitney Houston