Whitney Houston nepriviedol k drogám Brown, ale jej brat

Whitney Houston
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 29. januára (WEBNOVINY) – Brat zosnulej speváčky Whitney Houston sa priznal k tomu, že on bol človekom, ktorý hviezdu priviedol k drogám. Michael Houston sa zo svojho pocitu viny vyznal v talkšou známej moderátorky Oprah Winfrey.

Cítim sa za to zodpovedný. A vždy aj budem. Mal som na ňu dávať väčší pozor,“ povedal.

Je to veľmi bolestivé. Cítim sa zodpovedný za to, že som to nechal zájsť až tak ďaleko. Trávili sme spolu veľa času, ona ma vo všetkom nasledovala. Robili sme všetko spolu, keď sme vyrastali a keď som sa dostal k drogám, šli sme do toho obaja. Ale vymklo sa nám to z rúk,“ priznal Michael, ktorý tým potvrdil, že hviezdu k drogám nepriviedol exmanžel Bobby Brown, ale práve on.

Musíte pochopiť aj tú dobu, boli 80. roky, bolo to akceptovateľné. Drogy neboli zlé slovo ako teraz,“ povedal. „Je to niečo, s čím budem žiť do konca svojho života. Ja síce žijem, ale nie som nažive,“ dodal.

Obrazom: Zosnulá speváčka Whitney Houston

Speváčku, ktorá si fanúšikov získala hitmi I Will Always Love You, Greatest Love of All či I Wanna Dance with Somebody, našli 11. februára bez známok života vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie. Cudzie zavinenie vtedy vylúčili, no súkromný detektív Paul Huebl tvrdí, že išlo o vraždu. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia vo svojom tele aj marihuanu, antihistaminikum a ďalšie lieky. Držiteľku šiestich cien Grammy pochovali 19. februára na cintoríne Fairview v mestečku Westfield v jej rodnom New Jersey. Informácie pochádzajú z webovej stránky AceShowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobby BrownOprah WinfreyWhitney Houston