Whitney Houston zavraždili, detektív má dôkazy

Houston
Whitney Houston zomrela vo veku 48 rokov. Foto: www.homorazzi.com

BRATISLAVA 31. decembra (WEBNOVINY) – Úmrtie americkej speváčky Whitney Houston nebola náhoda, ale vopred pripravená vražda. Tvrdí to súkromný detektív Paul Huebl, ktorý údajne disponuje dôkazmi, potvrdzujúcimi jeho teóriu.

Podľa neho spevácku divu zavraždila dvojica mužov pre jej veľké dlhy za drogy. Houston vraj dlhovala až 1,5 milióna dolárov, a tak sa istí drogoví díleri rozhodli odstrániť ju.

Na tele Whitney boli klasické zranenia, ktoré sa objavujú, ak človek čelí útokom, pri ktorých bojuje o svoj život,“ povedal Huebl. Ten okrem iného uviedol, že disponuje zábermi údajných vrahov, ktoré získal z bezpečnostných kamier hotela v Beverly Hills. Huebl už podniká kroky, aby vyšetrovanie opäť otvorili.

Obrazom: Spevácka diva Whitney Houston

Speváčku, ktorá si fanúšikov získala hitmi I Will Always Love You, Greatest Love of All či I Wanna Dance with Somebody, našli 11. februára bez známok života vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie.

Obrazom: Posledná rozlúčka s Whitney Houston

Cudzie zavinenie vtedy vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia vo svojom tele aj marihuanu, antihistaminikum a ďalšie lieky. Držiteľku šiestich cien Grammy pochovali 19. februára na cintoríne Fairview v mestečku Westfield v jej rodnom New Jersey.

Whitney Houston – I Will Always Love You

Informácie pochádzajú z webovej stránky thesun.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Whitney Houston