YouTube on TV - 3D obsah z portálu priamo na TV obrazovke

YouTube on TV
Foto: YouTube

BRATISLAVA 2. septembra (WEBNOVINY) – Samsung oznámil, že v rámci partnerstva so službou YouTube ako prvý v rámci svojej aktualizovanej verzie aplikácie YouTube on TV určenej pre inteligentné televízory, ponúkne 3D obsah na YouTube.

YouTube používa videonahrávky dodržiavajúce uznávané štandardy, čo umožňuje zdieľať 3D obsah v 720p HD kvalite naprieč celým radom rôznych zariadení, vrátane inteligentných televízorov, Blu-ray prehrávačov, set-top boxov, mobilných telefónov a herných konzol.

Aplikácia YouTube on TV používa aktualizované intuitívne užívateľské rozhranie, ktoré je optimalizované pre zariadenia s veľkými obrazovkami a pre inteligentné televízory, a ponúka zjednodušené funkcie pre prihlásenie užívateľa aj vyhľadávanie. Súčasťou poskytovanej služby je novo aj „personalizovaný profil“, ktorý používateľom ponúka na mieru šité odporúčania na základe ich individuálnych záujmov a v minulosti vyhľadávaných výrazov.

Nová aplikácia YouTube on TV s podporou 3D bude celosvetovo sprístupnená na inteligentných televízoroch a Blu-ray prehrávačoch Samsung ešte v tomto roku.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Samsung