Z liečebne ušiel psychopat, ktorý sa Madonne vyhrážal smrťou

Madonna
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 10. februára (WEBNOVINY) – Z psychiatrickej liečebne vo štvrtok ušiel násilný muž, ktorý kedysi prenasledoval spevácku hviezdu Madonnu.

Robert Dewey Hoskins si v minulosti odsedel desať rokov vo väzení aj za to, že chcel Madonne podľa jeho slov „podrezať krk od ucha k uchu“. Tiež sa vlámal do jej domu v Los Angeles, tam ho však postrelila speváčkina ochranka.

Z väzenia sa dostal v roku 2006 a odvtedy vystriedal niekoľko psychiatrických liečební. Naposledy ho zatkli v júli minulého roka a umiestnili ho do Metropolitan State Hospital v Norwalku, odkiaľ podľa losangeleskej polície vo štvrtok nepozorovane ušiel.

Keď Hoskins neberie lieky, jeho duševná porucha sa silne prejavuje a má sklony k násiliu,“ uviedol policajný hovorca pre tlačovú agentúru AP. „Môže sa nachádzať v Los Angeles,“ upozornil.

Madonna proti narušeného mužovi v roku 1996 vypovedala na súde, kde priznala, že jej opakovane spôsobuje nočné mory. Hoskins sa v minulosti vyhrážal aj herečke Halle Berry, čo je podľa portálu TMZ jedným z dôvodov, prečo sa chce odsťahovať do Francúzska aj so svojou dcérkou Nahlou.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Halle BerryMadonna