Z očakávaného Jacksonovho albumu Xscape zverejnili prvý song

Michael Jackson

BRATISLAVA 2. mája (WEBNOVINY) – Zástupcovia zosnulého amerického speváka Michaela Jacksona zverejnili prvý singel z očakávaného albumu Xscape s názvom Love Never Felt So Good.

Skladbu pôvodne zložili Jackson a kolega Paul Anka v roku 1983. Pieseň po prvý raz zverejnili počas štvrtkového udeľovania iHeartRadio Music Awards v Los Angeles. Fanúšikovia a fanúšičky si tiež môžu vypočuť ďalšiu verziu Love Never Felt So Good, v ktorej si zaspieval aj Justin Timberlake.

Video: Michael Jackson & Justin Timberlake – Love Never Felt So Good

Album Xscape sa dostane na trh už tento rok

Nahrávka Xscape by sa mala dostať na trh 13. mája a bude obsahovať dovedna osem doteraz nevydaných skladieb, ktoré produkovali Timbaland, Rodney Jerkins, Stargate, Jerome Harmon a John McClain, pričom vokálmi prispela aj Mary J. Blige. Výkonným producentom novinky je L.A. Reid.

Titulnú skladbu štúdiovky Jackson pôvodne nahral na album Invincible (2001) so spomínaným Jerkinsom. Deluxe edícia Xscape ponúkne aj kolekciu originálnych nahrávok.

Kráľa popu zabilo zlyhanie srdca

Jeden z najpopulárnejších hudobníkov všetkých čias, legendárny Michael Jackson, sa narodil 29. augusta 1958. V 60. rokoch minulého storočia začal vystupovať v súrodeneckej skupine The Jackson 5. Neskôr odštartoval sólovú kariéru.

Kráľ popu, ako ho označujú, vydal desať štúdiových albumov, napríklad Off the Wall (1979), Thriller (1982), Bad (1987), Dangerous (1991) či HIStory: Past, Present and Future, Book I (1995), pričom podľa odhadov predal viac ako 400 miliónov kópií nahrávok.

Medzi jeho najväčšie hity patria piesne Billie Jean, Beat It, Thriller, Bad, Man In The Mirror, Dirty Diana, Black Or White, You Are Not Alone či Earth Song. Na konte má 15 cien Grammy a to vrátane Grammy Legend Award a Grammy za celoživotný prínos, získal aj stovky ďalších ocenení. Jackson zomrel 25. júna 2009 v Los Angeles vo veku 50 rokov po zlyhaní srdca.

Promo Podnikám.sk Osaďanová raňajky
Foto: Webnoviny.sk

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Justin TimberlakeMary J. BligeMichael Jackson