Z vraždy pri Medzeve obvinili dvoch mužov, neznámu osobu zabili údermi do hlavy

Vražda, mŕtvola
Foto: ilustračné, thinkstockphotos.com

BRATISLAVA/ KOŠICE 30. decembra (WebNoviny.sk) – Dvoch mladých mužov obvinila polícia z vraždy muža, ktorého našli vo štvrtok 28. decembra v noci na lesnej ceste pri obci Medzev (okr. Košice okolie).

Ako agentúru SITA informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová, v súvislosti s násilnou smrťou muža doteraz neznámej totožnosti vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach na základe doposiaľ získaných dôkazov vzniesol obvinenie voči dvom miestnym mužom vo veku 25 a 36 rokov z obzvlášť závažného zločinu vraždy v spolupáchateľstve.

Podľa predbežných výsledkov z pitvy muži opakovanými údermi zatiaľ nezistenými predmetmi mužovi spôsobili mnohopočetné poranenia hlavy, najmä na tvári. Obvinených mužov dali do cely policajného zaistenia. Policajný vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na ich vzatie do väzby.

V prípade dokázania viny obvineným mužom hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov. Polícia sa prípadom ďalej zaoberá a snaží objasniť totožnosť zavraždeného.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR