Za úver odmena? Teraz to je možné.

Rodinka 12.jpg
PSS

BRATISLAVA 1. novembra 2017 (WBN/PR) – Možno aj vy hľadáte nové bývanie a práve sa rozhodujete medzi ponukami. Pri výbere je dôležitých mnoho faktorov. Dobrá adresa, kvalitná dispozícia, susedia… Ale významnú úlohu zohrávajú aj financie. Na to, aby mohol byť byt či dom, ktorý ste si vybrali, váš, je nutné ho zaplatiť.

Niekto má vlastné zdroje, inému musí pomôcť banka. Vziať si úver je vážne rozhodnutie. Pre mnohých jedno z najvážnejších v živote. Ale teraz to je aj o prekvapení. Banka vám totiž môže urobiť radosť tým, že vás odmení. Prvá stavebná sporiteľňa ponúka za riadne splácanie úveru darček.

Úver s odmenou

300x600 pary.jpg
PSS

To, že si v Prvej stavebnej sporiteľni môžete pri úvere zabezpečenom nehnuteľnosťou zvoliť výšku úveru, obdobie splatnosti podľa vlastných možností, netreba pripomínať. Už viete, že aj vďaka priaznivej úrokovej sadzbe dosiahnete splátku, ktorá vás milo prekvapí. Čo ešte neviete, je, že už po roku splácania úveru môžete získať odmenu až 2,5 % z výšky poskytnutého úveru, ktorú môžete použiť na čokoľvek. Platí úmera, že čím vyšší úver si vezmete, tým vyššiu odmenu získate. Preto je výhodné, keď o úver požiadate dvaja.

Takýto úver je zabezpečný nehnuteľnosť a splácať ho môžete až 30 rokov. Výška úveru je až do 170 tisíc eur na jednu financovanú nehnuteľnosť, pre manželov alebo partnerov až dvojnásobok. 90 % z úveru vám PSS, a. s., vyplatí po podpise úverovej zmluvy. Tento úver môžete použiť na kúpu, výstavbu, rekonštrukciu i obnovu bývania. Odmena po roku riadneho splácania a splnení podmienok môže byť až vo výške 8 500 eur.

A k tomu aj výhra

Ešte jedna čerešnička na torte. Ten, komu PSS, a. s., v období od 1. 10. 2017 do 30. 11. 2017 schváli žiadosť o poskytnutie úveru zabezpečeného nehnuteľnosťou, môže okrem ODMENY získať jednu z 25 finančných výhier, dokonca aj hlavnú výhru vo výške 2 500 eur.

Všetko podstatné nájdete na www.pss.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PSS Prvá stavebná sporiteľňa