Zábava na dlhé hodiny. Toto je 5 najlepších Android hier zdarma

android hry
youtube.com

Mobil je dobrý hneď na niekoľko vecí. Nemusíš so sebou vláčiť počítač, maily a facebook si predsa pozrieš v telefóne. Nemusíš so sebou nosiť ani foťák, aj tak ho má tvoj telefón pravdepodobne lepší, ako keby si si ho kúpil samostatne. A môžeš sa na ňom aj hrať, čo ti skráti čas napríklad pri čakaní u lekára.

Pozri si výber z toho najlepšieho, čo je z hier dostupných zadarmo pre operačný systém Android momentálne k dispozícii a sťahuj, bav sa a zabíjaj čas.

Plant vs Zombies 2

Hry o zombíkoch sú cool. Stretnúť by ich síce naživo nechcel nikto, ale poriadne im natrieskať vo virtuálnom svete chce hádam každý. Možnosťou, ako si to vyskúšať, je aj táto hra. Keďže ide o tzv. tower defence hru, staviaš veže a iné ochranné útočiská a umiestňuješ ich, aby bol tvoj boj proti prichádzajúcim nepriateľom (v tomto prípade, samozrejme, horde nemŕtvych) čo najefektívnejší. Špecialitou tejto hry je to, že proti zombíkom bojuješ hlavne tak, že vysádzaš kvetiny a zeleninu.

Frisbee forever

Frisbee v akejkoľvek forme je čistá zábava. Táto hra evokuje leto, teplo a príjemné strávenie času. Frisbee forever je hra, pri ktorej ovládaš svoj letiaci plastový disk doprava a doľava a cestou po trase zbieraš hviezdy. Scenérie jednotlivých častí hry sa vyznačujú prívetivou grafikou, pripomínajúcou animované filmy, ocitneš sa tak napríklad v prostredí ako z pirátskej rozprávky či zasneženej krajiny. Viac ako hry pre Android pripomína hra svojím vizuálom klasickú platformu Nintendo.

Punch Quest

Táto hra ti ponúka nekonečné putovanie vbok a nekonečný boj. J Punch Quest ovládaš dvomi tlačidlami – jedným udieraš dohora, druhým „strieľaš“ rany doprava. Keď ich podržíš obe, blokuješ sa (aj chrániť sa predsa občas treba). Cieľom je prebiť si cestu pomedzi všetko, čo ti ju zatarasuje: kamene, kostry, obrovské magické netopiere a pod. A keď sa ukážeš byť skutočne dobrým hráčom, odvezieš sa na dinosaurovi, vrhajúcom laserový lúč.

https://www.youtube.com/watch?v=Dei_vHvnevM

Swordigo

Kedysi, ešte pred 3D, vládli 2D adventure-platformy všetkému. Na dotykovej obrazovke takéto hry nemajú dobrú povesť, a to predovšetkým kvôli neprívetivému dizajnu a ťakému ovládaniu. Swordigo však tento „zaužívaný trend“ prekonáva. S touto hrou sa dostaneš do magickej ríše monštier, pokladov, ktoré treba nájsť a miest, ktoré treba preskúmať. Zabav sa pri lovení napríklad obrovských pavúkov a používaní kúziel a čarov. Meč a mágia sú predsa najlepšími priateľmi človeka. :-)

Ingress

Ak ti ľudia hovoria, že videohry robia z hráčov lenivcov, povedz im rozhodne o Ingress alebo ešte lepšie – donúť ich zahrať sa. Táto multiplayer strategická hra je vytvorená okolo konceptu tzv. geocachingu (hľadania skrytého objektu pomocou geografických súradníc). Rozhodujúca je pritom poloha tvojho telefónu čoby hráča. Ako to funguje? Navštevuješ „portály“ v reálnom svete (dôležité miesta a lokácie – pamätníky, sochy či napríklad street art) a napreduješ tak v hre. Ostatné si treba vyskúšať „na vlastnej koži“. *good*

https://www.youtube.com/watch?v=5IFG5m9jAFI

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom