Zábavná hra s nostalgickou grafikou. Super Quick Hook zavíta na Google Play

super hook

Už je mesiac letných prázdnin pomaly za nami, a ak sa náhodou začínaš nudiť, máme pre teba riešenie. Poriadnu dávku mobilnej hry od vývojárov Noodlecake Studios – Super QuickHooks, ktorá je určená pre všetky typy Androidov. Je nabitá množstvom akcie, takže pri nej pokojne stráviš aj celé hodiny!

Super QuickHooksje vlastne celkom stará mobilná hra. Je to hra, ktorá bola spustená ešte v roku 2010, no fanúšikovia márne dúfali, že sa objaví aj v Google Play Store. Síce sa hovorí, že niekedy je lepšie neskoro, ako nikdy, ale v tomto prípade si fanúšikovia Super QuickHooksmuseli počkať až päť rokov.

Imrich Okenka vyzýva kandidátov na post župana
BRATISLAVA 11. novembra (WN/PR) - Kandidát na funkciu predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Imrich Okenka prijal nasledovné prehlásenie, k tomuto postupu vyzýva aj svojich protikandidátov: Na dôkaz toho, že výkon funkcie župana nebudem robiť za účelom získania osobných výhod, týmto vyhlasujem, že v prípade môjho úspechu vo voľbách sa vzdávam počas trvania krízy a vysokej nezamestnanosti v NSK: · nároku na ďalší plat každý polrok, teda 13. a 14. platu · 50% svojho zákonom určeného platu Počas môjho celého funkčného obdobia sa vzdávam: · 13. a 14. platu, pokiaľ výplata týchto platov nebude bežné v NSK · 30% svojho mesačného platu · paušálnych náhrad, teda 130€ / mesiac · služobné auto a mobilný telefón budem využívať len v nutnom rozsahu pre služobné účely · služobné mot. vozidlo Audi A6 predám a budem používať Superb · náhrady za služobné cesty nebudem vyžadovať, len v rozsahu preukázaných priamych platieb, (napr. za ubytovanie).

Hra je veľmi rýchla, no napriek tomu zábavná. Jej súčasťou sú Eagle Mountain – pomocou háku na hojdačke si razíš cestu cez ľadovú jaskyňu, sopečnú jaskyňu, lúky a iný veľmi nerovný terén. Nie je to ľahká hra a rozhodne dá zabrať tvojim prstom!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom