Začal sa nový rodinný seriál Dedičstvo

Dedičstvo
Televízia JOJ v pondelok odvysielala prvú epizódu nového seriálu Foto: www.joj.sk

BRATISLAVA 8. októbra (WEBNOVINY) – V pondelok večer odvysielala televízia JOJ prvú epizódu nového rodinného seriálu Dedičstvo. Nový formát divákom v 34 častiach priblíži typickú dedinu so všetkým, čo k nej patrí.

Bohatá americká Slovenka Júlia Miller prichádza po tom, ako ju v Amerike opustili všetci jej blízki, na Slovensko za svojím zdedeným majetkom, rozhodnutá začať nový život. Júliine ideály sa však takmer okamžite búrajú ako domček z karát. Jej právoplatne zdedený majetok si totiž ilegálne privlastnila bohatá rodina Petrovičovcov.

Dedičstvo herci
Foto: www.pluska.sk

Petrovičovci sú neodmysliteľným prvkom seriálu. Obyvatelia Petrovca ich rodinu milujú i nenávidia. Klan Petrovičovcov v dedine všetko ovláda, na druhej strane však mnohým dedinčanom dáva i prácu a dedinu zveľaďuje.

Útla blondínka po svojom príchode do Petrovca nájde nielen problémy, ale aj lásku a stane sa pozorovateľkou mnohých rozporov, aférok, vzťahov i životných osudov.

Námet seriálu i samotný scenár vznikol v TV JOJ, píše ho kreatívna trojica Ivan Huljak, Stano Guštafík a Kristína Cibulková. Réžie sa ujali Albert Vlk, Ivan Predmerský a Roman Bunger.

Prvá klapka padla 1. júla a nakrúcanie by malo skončiť v novembri tohto roku. Televízia do nového projektu zaangažovala nepoznané tváre z celého Slovenska, ktoré majú za sebou aspoň malé herecké skúsenosti, hrajú v menších divadlách, sú študentmi herectva či ochotníkmi. Najznámejšou tvárou seriálu je bývalý moderátor a spevák Dano Junas, ktorý sa ujal role starostu dediny. Júliu Miller zas stvárnila Zuzana Slámová, známa z viacerých televíznych projektov.

Rodinný seriál môžu diváci na obrazovkách TV JOJ sledovať každý pondelok po Paneláku.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie TV JOJ