Začína sa hľadanie Muža roka 2012

Bez názvu
Foto: SITA

BRATISLAVA 10. apríla (WEBNOVINY) – Organizátori spoločenskej akcie Muž roka vyhlásili ďalší ročník tejto súťaže, ktorá sa po piaty raz bude týkať aj mužov na Slovensku. Záujemcovia sa môžu do súťaže prihlásiť na webstránkach www.muzroku.cz a www.muzroku.sk, pričom podmienkou je vek 20 až 29 rokov.

Bez názvu
Foto: SITA

Uzávierka prihlášok je 13. mája, o dva dni neskôr sa však uskutoční v Prahe kasting, kde sa bude dať do súťaže prihlásiť osobne. Z prihlásených mužov vyberú kandidátov, ktorí sa stretnú vo finále, kde budú medzi sebou bojovať v disciplínach: predstavenie, otázka od poroty, promenáda v spodnej bielizni a voľna disciplína.

Slávnostné vyhlásenie víťazov sa uskutoční v piatok 24. augusta v českom Náchode, pričom o Mužovi roka ČR a Mužovi roka SR rozhodne porota zložená so známych osobností a odborníkov z oblasti modelingu. Víťazi budú svoje krajiny následne reprezentovať na súťaži Mister International. Výťažok z akcie organizátori venujú na charitatívne účely a na rehabilitáciu Muža roku ČR 2009 Martina Zacha.

Informácie agentúre SITA poskytol organizátor súťaže David Novotný.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom