Začína sa Miss Army, organizátori chcú silné príbehy

Miss Army
Sprava: Riaditeľ súťaže Miss Army Slovensko 2012 Dušan Rehánek a generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Horského Hotela Granit, hlavný partner a člen poroty súťaže Miss Army Slovensko 2012, Stanislav Brečka počas tlačového brífingu pri príležitosti odštartovania súťaže Miss Army Slovensko 2012. Bratislava, 5. apríl 2012. Foto: SITA/Diana Černáková

BRATISLAVA 5. apríla (WEBNOVINY) – Slovenky vo veku 18 až 35 rokov majú možnosť zúčastniť sa na novej súťaži Miss Army Slovensko 2012.

Tú organizátori definovali ako „súťaž krásy, fyzických schopností, všeobecného rozhľadu, osobného šarmu, zmyslu pre humor a záujmu o army svet“.

Prihlásiť sa môžu nielen profesionálky zo silových a bezpečnostných zložiek SR, ale i ostatné ženy, ktoré majú vzťah k army svetu.

Dvanásť finalistiek a dve náhradníčky internetovým hlasovaním vyberie verejnosť.

Víťazka má byť drsná a nežná zároveň

Organizátori si víťazku Miss Army Slovensko predstavujú ako nadšenú fanúšičku alebo profesionálku, krásnu, drsnú a nežnú zároveň, zručnú, fyzicky zdatnú, rozhodnú, neoblomnú a takú, na ktorú budú ‚žiarliť‘ i muži. Mala by si vedieť s nadhľadom a štipkou humoru poradiť s nástrahami a v situáciách, v ktorých ide o prirodzenú inteligenciu, šikovnosť, rýchlosť, presnosť a zdatnosť.

V neposlednom rade by mala mať vzťah k army svetu – buď ako profesionálka alebo ako žena, ktorú zaujíma napríklad paintball, navštevuje strelnicu, absolvovala kurzy prežitia v prírode, zaujíma ju vojenská literatúra či filmy, prípadne zbiera uniformy alebo historické predmety súvisiace s ozbrojenými zložkami. „Nehľadáme talenty pre fotografov a pre móla,“ upozornil riaditeľ súťaže Dušan Rehánek.

„Povedané jednoducho a jednou vetou: Miss Army Slovensko je pre náš žena príťažlivá zovňajškom – krásna zvnútra – tak trošku Slovenka roka, podnikateľka roka ako aj slovenská Miss, ktorá je pripravená vykonávať náročnú a zodpovednú službu doma, v uliciach alebo v zahraničí, pričom má silný vzťah k histórii, tradícii i vlastenectvu,“ vyjadril sa PR manažér Miss Army Slovensko 2012 Pavol Kuštár. „Budeme hľadať príbehy, silné príbehy,“ dodal odborný poradca súťaže Miroslav Minár.

Organizátori vyzývajú hercov z Profesionálov na turnaj

Organizátori zároveň vyzývajú hercov zo seriálu Profesionáli (2008) Jána Kronera, Petra Batthyanyho, Luboša Kostelného, Lukáša Latináka, Csongora Kassaia, Helenu Krajčiovú, Michala Hudáka, Slávku Halčákovú a Anku Šiškovú na verejný turnaj v paintballe a prípadne ďalších iných hrách. Ako termín navrhli 28. júla od 14. do 18. hodiny na T-Com pláži.

Predsedom poroty je Jozef Božik, primátor mesta Partizánske, v ktorom sa bude konať finále súťaže. Na súťaž Miss Media Army Slovensko 2012 dohliada členka poroty Valéria Nagyová zo spoločnosti Goodwill Publishing. V porote je tiež generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Horského hotela Granit Stanislav Brečka i olympijská víťazka vo vodnom slalome Elena Kaliská. Záujemkyne sa do súťaže môžu prihlásiť do 31. mája, od 1. júna sa začína internetové hlasovanie verejnosti, ktoré potrvá do 15. júla. Slávnostný galavečer sa uskutoční 22. septembra.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Elena KaliskáJozef Božik