Zákazníčka Amazonu našla v balíku stratený zásnubný prsteň

Amazon, Amazon.com
Foto: ilustračné, SITA/AP

GLASGOW 2. septembra (WebNoviny.sk) – Budúcej neveste zo Škótska sa vrátil zásnubný prsteň, ktorý v balíku omylom poslala viac ako 300 kilometrov ďaleko.

Ako informuje spravodajský portál BBC, zamestnankyňa spoločnosti Amazon Tatiana Fernandez diamantový prsteň stratila, keď balila zásielku detských kníh a nešťastnou náhodou ho spolu s nimi poslala zákazníčke do Manchestru. Stephenie Healiss, ktorá prsteň našla, však kontaktovala Amazon a šperk vrátila.

Štyridsaťdeväťročná Fernandez a jej 52-ročný snúbenec Stuart O’Neil sa stretli pri práci pre Amazon v škótskom Gourocku. „Keď som zistila, že som stratila zásnubný prsteň, prešla som množstvom pocitov – od smútku po hnev, že som ho stratila. Naozaj som si myslela, že je navždy preč. Keď ale vedenie kontaktovalo náš tím so správou, že zákazníčka prsteň našla vo svojom balíku, nemohla som uveriť svojmu šťastiu,“ vyjadrila sa Fernandez s tým, že by sa rada poďakovala klientke, ktorá prsteň vrátila.

„Bola som prekvapená a bolo mi jasné, že ten prsteň má veľkú citovú hodnotu. Z vlastnej skúsenosti viem, že takéto veci sú nenahraditeľné. Preto sme sa rozhodli kontaktovať Amazon. Som rada, že sa vrátil tam, kam patrí. Tatiane a Stuartovi želám do ich svadobného dňa všetko najlepšie,“ reagovala nálezkyňa.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Amazon