Zatkli Brooke Mueller, exmanželku Charlieho Sheena

Brooke Mueller
Brooke Mueller a Charlie Sheen Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 4. decembra (WEBNOVINY) – Brooke Mueller v piatok v noci zatkli za držanie kokaínu a napadnutie. Exmanželku herca Charlieho Sheena zadržali v lyžiarskom stredisku v Aspene, kde v decembri 2009 zatkli Sheena za jej napadnutie.

Policajné oddelenie v Aspene vo svojej tlačovej správe uvádza, že pri ich rutinnej obchádzke baru Belly Up žena nahlásila policajtom, že ju Mueller napadla. Žena podľa správy za útočníčku označila 34-ročnú Brooke Mueller. Podľa vyjadrenia polície bývalú manželku známeho herca zatkli v ďalšom bare nejaký čas po polnoci a obvinili ju zo zločinu držania kokaínu so zámerom distribúcie a tiež z prečinu napadnutia.

Mueller bola prepustená po zložení kaucie 11-tisíc dolárov (v prepočte približne 8 140 eur). Dátum jej súdneho pojednávania je stanovený na 19. decembra. Hovorca herečky Steve Honig povedal, že Mueller sa k zadržaniu nebude vyjadrovať.

Charlie Sheen, vlastným menom Carlos Irwin Estevez, sa s Brooke Mueller oženil 30. mája 2008. Herec 25. decembra 2009 počas dovolenky v Aspene napadol svoju manželku po tom, čo mu oznámila, že sa chce rozviesť. Na súde sa k útoku priznal, ale na základe dohody o vine a treste sa pobytu vo väzení vyhol, strávil však istý čas v odvykacom zariadení. Pár sa rozviedol v máji tohto roku.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Brooke MuellerCharlie Sheen