Zdenka Predná natočila slnečný klip, zavedie vás do Thajska

Zdenka Predná
Text piesne Bodliak napísala sama speváčka. Foto: youtube.com/zdenkaprednask

BRATISLAVA 4. júna (WEBNOVINY) – Slovenská speváčka Zdenka Predná zverejnila videoklip ku skladbe s názvom Bodliak. „Filmovali sme prevažne na ostrove Koh Samui v Thajsku. Bolo to veľmi príjemné, hoci kvôli extrémnemu počasiu a presunom cez ostrovy z miesta na miesto motorkami aj dosť náročné. Po dvoch, troch dňoch intenzívneho nakrúcania sme už len dovolenkovali,“ prezradila rodáčka z Banskej Štiavnice.

„V klipe účinkujem ja, krásna thajská príroda, kláštory a more. Jednoducho sa mi Thajsko ako krajina veľmi páči a som rada, že sa nám tam podarilo nakrútiť klip. Režisérom a kameramanom je opäť Braňko Jass z Frametouch, autor klipov Dýcham a Krásne dni,“ uviedla ďalej 31-ročná interpretka.

Video: Zdenka Predná – Bodliak

Predná priviedla tento rok na svet prvorodeného syna, ktorému dali meno po otcovi, hudobníkovi Oskarovi Rózsovi. „Príde čas, keď budeme pripravení prezentovať našu novú tvorbu. S Oskarom ideme od minulého leta na inšpiratívnej vlne a prirodzene vznikli nové pesničky, ktoré ma úplne vystihujú. Tento klip prezentujem ako symbolickú bodku za jednou životnou etapou,“ uzavrela.

Text piesne Bodliak napísala sama speváčka. Hudbu skomponovala spolu s Andrejom Hruškom zo štúdia Littlebeat. Skladba pochádza z albumu Amulet (2013), ktorý pokrstila Jana Kirschner.

Zdenka Predná

sa dostala do povedomia verejnosti účasťou v prvom ročníku speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar, kde skončila na štvrtom mieste. Dosiaľ vydala štyri albumy – Sunny Day (2005), Zdenka Predná (2007), Srdce z bubliny (2009) a Amulet (2013). So 40-ročným Rózsom vytvorila v roku 2013 projekt Dole dole. Pár tvoria od marca minulého roka.

Informácie pochádzajú od Nory Krchňákovej z agentúry Propaganda House a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jana KirschnerZdenka Predná