Zdenka Predná vydá v septembri nový album

Silvester na Jednotke
Zdenka Predná Foto: SITA/Diana Černáková

BRATISLAVA 26. júla (WEBNOVINY) – Slovenská speváčka Zdenka Predná vydá v septembri album s názvom Amulet. Na pripravovanej štúdiovke sa bude nachádzať aj jej nový singel Walk In My Shoes, na ktorom spolupracovala s českým spevákom a lídrom kapely Nightwork Vojtěchom Dykom.

„Páči sa mi jeho prejav a tiež je mi sympatický ako človek, preto som sa rozhodla, že ho oslovím s duetom. Môj manažér mi dohodol stretnutie, a už to išlo,“ opísala zrod spolupráce Predná.

„Nahrávanie bolo výborné. Je to profík – prišiel, za polhodinku nahral, a bolo hotovo. Horšie to bolo s dohadovaním termínu, keďže Vojto je mimoriadne vyťažený človek, trošku sa nám to celé poposúvalo, ale o to viac si vážim, že to dal,“ dodala.

K piesni, ktorá bude jedinou anglicky spievanou skladbou na albume, vznikol pred pár dňami v Prahe aj videoklip. Spevácke duo na ňom spolupracovalo s režisérom Tomášom Kasalom a jeho tvorivým tímom.

Zdenka Predná pochádza z Banskej Štiavnice a hudobnú kariéru odštartovala v prvom ročníku súťaže Slovensko hľadá SuperStar, kde skončila na 4. mieste. Debutovala v roku 2005 albumom Sunny Day, po ktorom nasledovali nahrávky Zdenka Predná (2007) a Srdce z bubliny (2009). V roku 2005 získala cenu Aurel v kategórii Objav roka. Minulý rok spolupracovala na albume Daleko blíž českého rappera Idea.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Vojtěch DykZdenka Predná