Zdeno Chára púta pozornosť, Američania sú z neho nadšení

Zdeno Chára
Zo slovenskou celebritou Zdenom Chárom sa odfotografovala aj americká krasokorčuliarka Marissa Castelliová. Foto: Twitter/MarissaCastelli

SOČI 12. februára (WEBNOVINY) – Kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie Zdeno Chára je v olympijskej dedine v Soči neprehliadnuteľný. Medzi športovcami – účastníkmi zimných olympijských hier má veľa fanúšikov a mnohí sa s ním chcú fotiť.

Program hokejového turnaja na ZOH v Soči si môžete pozrieť

—-> v tomto článku.

Šancu si nenechali ujsť ani americkí šampióni v krasokorčuliarskych športových dvojiciach Marissa Castelliová a Simon Shnapir. Obaja sa pripravujú v oblasti Bostonu a stretnutie s Chárom bolo pre nich veľkým zážitkom. Slovák je kapitánom tamojších Bruins. Castelliová so Shnapirom sa s obrancom odfotili a prehodili pár slov. Najmä medzi hokejistom a krasokorčuliarkou bol veľký výškový rozdiel, on meria 206, ona iba 152 cm.

Viac správ z olympiády si môžete pozrieť

———-> TU

„Je naozaj veľký. Je však veľmi milý chlapec, aj keď neskutočne vysoký,“ rozplývala sa po 9. mieste v krátkom programe na ZOH Castelliová. Moskovský rodák Shnapir je veľkým fanúšikom Bruins. S Chárom sa mohol lepšie porozprávať, meria 193 cm. Krasokorčuliar už má olympijské tričko podpísané všetkými členmi Bruins, ktorí sa predstavia v Soči na olympijskom hokejovom turnaji. „Získať Chárov podpis a stretnúť ho bolo pre mňa veľkým zážitkom,“ povedal Shnapir hlasom, ktorý znel, akoby dieťa stretlo svoj idol.

Krátke vizitky slovenských hokejistov

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Zdeno Chára