Zelené Terasy Devín: Ďalších 8 rodinných domov v predaji

Bez názvu
Zelene terasy Devín Foto: J&T REAL ESTATE, a. s.

BRATISLAVA 22. apríla (WBN/PR) – V obľúbenej bratislavskej mestskej časti Devín je na predaj ďalších 8 rodinných domov. J&T REAL ESTATE spustila predaj tretej etapy projektu Zelené terasy Devín. Celkovo 16 rodinných domov (vrátane domov z druhej etapy) je umiestnených na juhozápadných svahoch oproti hradu Devín. Benefitom lokality je pokojná rodinná atmosféra v srdci prírody a pritom neďaleko od mesta.

Ide o štýlové štvorizbové rodinné domy, ktorých terasovitá architektúra prirodzene rešpektuje terén. Bývanie na Zelených terasách bude mať všetky výhody komunitného bývania. Obyvatelia môžu taktiež využívať služby správcovskej spoločnosti, ktorá pre nich zabezpečí napríklad kosenie trávnikov alebo drobné opravy.Súčasťou domov je aj príprava na krb, ktorý vytvorí v obývačke príjemnú rodinnú atmosféru. Prví traja záujemcovia majú teraz možnosť získať tento typ domu za zvýhodnenú cenu. Nasťahovať sa budú môcť v septembri 2014,“ informuje hovorkyňa J&T REAL ESTATE Katarína Krajňáková.

Výstavba prvých ôsmich domov z druhej etapy predaja je už dnes v plnom prúde. Šesť z nich už má svojho majiteľa a odovzdané budú už koncom tohto roka.

J&T REAL ESTATE ponúka v Devíne na predaj aj 51 stavebných pozemkov. Viac informácií nájdete na stránke www.zeleneterasy.sk

O spoločnosti J&T REAL ESTATE

J&T REAL ESTATE, a.s., patrí medzi lídrov realitného trhu v strednej Európe, najmä na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť sa zameriava na realizáciu rezidenčných, kancelárskych, priemyselných a hotelových projektov. Vlajkovou loďou developera je projekt RIVER PARK v Bratislave. GRAND HOTEL KEMPINSKI HIGH TATRAS, kancelársky TOWER 115 v Bratislave, obytný súbor KARLOVESKÉ RAMENO, PROSEK POINT či luxusné REZIDENCE KAMPA v Prahe sú len zlomkom projektov J&T REAL ESTATE. V príprave sú ďalšie, ako napríklad ZUCKERMANDEL, PANORAMA CITY a iné.

Bez názvu
Foto: J&T REAL ESTATE, a. s.
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie JTRE J&T REAL ESTATE