Zelené terasy Devín: Štýlové rodinné domy za nové ceny

Bez názvu
Zelené terasy Foto: J&T REAL ESTATE, a. s.

BRATISLAVA 28. septembra (WBN/PR) – Záujemcovia o bývanie v Devíne môžu teraz získať svoj nový rodinný dom za výhodnejšiu cenu. Spoločnosť J&T Real Estate znížila pôvodné ceny o viac ako 20%.

Vzhľadom na to, že sa podarilo vo veľmi krátkom čase predať celú jednu etapu pozemkov určených na radovú zástavbu, získali sme priestor na zníženie ceny rodinných domov. S ich výstavbou chceme začať ešte tento rok. Veríme, že nová cena kupujúcich zaujme,“ hovorí obchodný riaditeľ J&T Real Estate Miroslav Fülöp.

Rodinné domy budú umiestnené na priestrannej dvojsmernej ulici lemovanej širokým chodníkom. Ich devízou je moderný pôdorys v tvare písmena L a priestranná terasa, ktorá však poskytuje obyvateľom dostatok súkromia.

Realizácia inžinierskych sietí a komunikácie je už dnes v plnom prúde. Noví majitelia rodinných domov sa budú môcť nasťahovať koncom budúceho roka,“ hovorí Miroslav Fülöp.

J&T Real Estate aktuálne ponúka v projekte Zelené terasy Devín okrem rodinných domov aj 36 pozemkov určených na individuálnu výstavbu rodinných domov. K zvýšenému záujmu o tieto pozemky nedávno prispelo definitívne zastavenie územného konania o stavebnej uzávere.

Cenník nájdete na stránke www.zeleneterasy.sk

O spoločnosti J&T REAL ESTATE

J&T REAL ESTATE, a.s., patrí medzi lídrov realitného trhu v strednej Európe, najmä na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť sa zameriava na realizáciu rezidenčných, kancelárskych, priemyselných a hotelových projektov. Vlajkovou loďou developera je projekt RIVER PARK v Bratislave. GRAND HOTEL KEMPINSKI HIGH TATRAS, kancelársky TOWER 115 v Bratislave, obytný súbor KARLOVESKÉ RAMENO, PROSEK POINT či luxusné REZIDENCE KAMPA v Prahe sú len zlomkom projektov J&T REAL ESTATE. V príprave sú ďalšie, ako napríklad ZUCKERMANDEL, PANORAMA CITY a iné.

Bez názvu
Foto: J&T REAL ESTATE, a. s.
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie JTRE J&T REAL ESTATE