Žena hodila prezidentovi do hlavy mango, zmenil jej život

Ovocie, pomaranč, granátové jablko, vitamíny, jahody. kiwi
Perfektné triky, ako ošúpať ovocie bez zbytočnej driny Foto: Thinkstock

CARACAS 27. apríla (WEBNOVINY) -Venezuelčanka Marleny Olivio, ktorá prezidentovi Nicolásovi Madurovi hodila do hlavy mango, rozprávkovo zbohatla. Podľa informácií britskej televízie BBC sa jej prezident rozhodol darovať byt.

Maduro nicólas
Foto: SITA/AP

Mango zasiahlo 52-ročného prezidenta uplynulý týždeň, keď šoféroval autobus v štáte Aragua. Staršia žena ovocím trafila prezidenta priamo do hlavy. Na mangu bol napísaný odkaz s prosbou o pomoc, menom a telefónnym číslom. „Bolo tam napísané: ‚Ak môžete, zavolajte mi‘,“ uviedla venezuelská hlava štátu.

Maduro následne ukázal ovocie s odkazom aj v televízii. „Marleny Olivo mala problém so svojím domom. Marleny, už som to schválil, v rámci ‚Veľkej venezuelskej misie pre bývanie‘ dostanete byt, ktorý vám odovzdajú v priebehu niekoľkých hodín,“ šokoval Maduro pred televíznymi kamerami.

Súčasný venezuelský prezident, ktorý kedysi pracoval ako vodič autobusu, má vo zvyku rozdávať Venezuelčanom s nízkym príjmom domy, elektrospotrebiče či penzióny. Občas ľudí vozí aj v autobuse. Madurove gestá sa stretávajú s nadšením jeho chudobných priaznivcov. Maduro na záver odkázal, že ovocie bolo zrelé a že ho určite neskôr zje.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Nicolas Maduro