Ženy by boli radšej na Valentína samé ako s Charliem Sheenom

Sheen
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 13. februára (WEBNOVINY) – Snooki z reality šou Jersey Shore (2009) a herec Charlie Sheen sa dostali na čelo rebríčka osobností, s ktorými by ľudia nechceli tráviť Valentína.

Podľa ankety na portáli Omg.yahoo.com by až 30 percent mužov radšej nemalo žiadnu partnerku, ako pozvať na valentínsku schôdzku Nicole Polizzi alias Snooki. Tesne za ňou sa umiestnila rozvádzajúca sa televízna celebrita Kim Kardashian.

Móda na oceňovaní žien roka časopisu Glamour
Foto: SITA/AP Photo/Brad Barket

V kategórii mužov sa za bývalú hviezdu seriálu Dva a pol chlapa (2003) Charlieho Sheena dostal Snookin kolega z Jersey Shore Mike ‚The Situation‘ Sorrentino.

Valentínske rande snov si zas podľa ankety ľudia najčastejšie predstavujú s Georgeom Clooneym a Jennifer Aniston, kým najvhodnejším romantickým filmom na sviatok zaľúbených je Zápisník jednej lásky (2004) alebo Titanic (1997).

Portál Fandango.com sa svojich návštevníkov pýtal na najhorších hercov z romantických komédií. V tomto prípade ‚bodovali‘ Ashton Kutcher či Sarah Jessica Parker, známa predovšetkým ako seriálová Carrie Bradshaw zo Sexu v meste (1998–2004).

Respondenti tiež uviedli, že najhoršou romantickou komédiou všetkých čias je Kráska a tá druhá (2008), v ktorej si zahrala Paris Hilton. O niečo lepšie dopadla snímka Zack a Miri točia porno (2008).

Sexy Jennifer Aniston

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ashton KutcherCharlie SheenGeorge ClooneyJennifer AnistonKim KardashianParis HiltonSarah Jessica Parker