Zimný Žákovic Open skompletizoval zoznam účinkujúcich

Na džezákoch sa predstavili svetoví interpreti
Publikum na festivale Bratislavské jazzové dni Slovenská sporiteľna 2012 (BJD). Bratislava, 26. október 2012. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 6. novembra (WEBNOVINY) – Organizátori jednodňového festivalu Zimný Žákovic Open, ktorý sa uskutoční v piatok 7. decembra v bratislavskom Majestic Music Clube (MMC), zverejnili kompletný zoznam účinkujúcich.

Na podujatí vystúpia už etablované skupiny Polemic, Hex a Le Payaco, a tiež nové kapely Walter Schnitzelsson a Cpt. Slice. Vstupenky na festival, ktorý odštartuje o 18:00, sa v sieti Ticketportal predávajú za 12 eur. Na mieste bude vstupné 16 eur. Deti do 10 rokov budú mať v sprievode dospelej osoby vstup zdarma.

Zimný Žákovic Open sa bude konať už po deviaty raz. Po prvý raz sa festival uskutočnil v roku 2004 vo vysokoškolskom klube Elam.

V ďalších rokoch bolo podujatie v Babylone (2005), Starej tržnici (2006), trikrát v Parku kultúry a oddychu (2007 – 2009) a v MMC a Randale (2010). Vlani sa v MMC predstavili kapely Tata Bojs, Para, Billy Barman a Hex.

AMO a Polemic – Spolu

Le Payaco – Ochorel som smútkom belasým

Informácie pochádzajú z webovej stránky zakovicopen.sk a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Billy BarmanWalter Schnitzelsson