Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Krasokorčuľovanie, ZOH 2018, Pjongčang
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, SITA/AP
7. 02. 2018 18:36 Nezaradené od Webnoviny.skSITA Diskusia

ZOH 2018 v Pjongčangu: Krasokorčuľovanie

PJONGČANG 7. februára (WebNoviny.sk) – Program a výsledky krasokorčuľovania na XXIII. zimných olympijských hrách v juhokórejskom Pjongčangu (všetky časy sú SEČ, v Pjongčangu je o osem hodín viac)

Prelink

Slovensko reprezentujú:

ženy: Nicole Rajičová

tanečné páry: Lukáš Csölley, Lucie Myslivečková

Krasokorčuľovanie na ZOH 2018 v Pjongčangu:

  • Ľadová aréna Kangnung

piatok 9. februára

Tímová súťaž – krátky program mužov

1.Šoma Uno (Jap.) 103,25 b., 2. Alexej Byčenko (Izr.) 88,49, 3. Patrick Chan (Kan.) 81,66, 4. Nathan Chen (USA) 80,61, 5. Matteo Rizzo (Tal.) 77,77, 6. Ča Čun-hwan (Kór. rep.) 77,10, 7. Jen Chan (Čína) 77,10, 8. Michail Koľada (OŠR) 74,36

Poradie tímov – po krátkom programe mužov: 1. Japonsko 10 bodov, 2. Izrael 9, 3. Kanada 8, 4. USA 7, 5. Taliansko 6, 6. Kórejská republika 5, 7. Čína 4, 8. OŠR 3

Krátky program športových dvojíc

1. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OŠR) 80,92 b., 2. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 76,57, 3. Aľona Savčenková, Bruno Massot (Nem.) 75,36, 4. Alexa Scimenová Knierimová, Chris Knierim (USA) 69,75, 5. Jü Siao-jü, Čang Chao (Čína) 69,17, 6. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (Fr.) 68,49, 7. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (Tal.) 67,62, 8. Miu Suzakiová, Rjuiči Kihara (Jap.) 57,42

Poradie tímov – po krátkom programe športových dvojíc: 1. Kanada 17, 2. USA 14, 3. Japonsko a OŠR po 13, 5. Izrael 11, 6. Taliansko a Čína po 10, 8. Nemecko 10

nedeľa 11. februára

Tímová súťaž – krátky tanec
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 80,51 bodu (10 tímových bodov), 2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutain (USA) 75,56 (9), 3.Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Soloviov (OŠR) 74,76 (8).

Krátky program žien 

1. Jevgenija Medvedevová (OŠR) 81 (10 tímových bodov), 2. Carolina Kostnerová (Tal.) 75,10 (9), 3. Kaetlyn Osmondová (Kan.) 71,38 (8)

Voľný program športových dvojíc

1. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 148,51, 2. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (Tal.) 138,44, 3. Natalija Zabijakovová, Alexander Enbert (OŠR) 133,28, 4. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 126,56, 5. Miu Suzakiová, Rjuiči Kihara (Jap.) 97.67

pondelok 12. februára

Tímová súťaž – voľný program mužov: 1. Patrick Chan (Kan.) 179,75 b., 2. Michail Koľada (OŠR) 173,57, 3. Adam Rippon (USA) 172,98, 4. Matteo Rizzo (Tal.) 156,11. 5. Keidži Tanaka (Jap.) 148,36

Tímová súťaž – voľný program žien: 1. Alina Zagitovová (OŠR) 158,08 b., 2. Mirai Nagasuová (USA) 137,53, 3. Gabrielle Dalemanová (Kan.) 137,14, 4. Carolina Kostnerová (Tal.) 134,00, 5. Kaori Sakamotová (Jap.) 131,91

Tímová súťaž – voľný tanec: 1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 118,10 b., 2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 112,01, 3. Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Soloviov (OŠR) 110,43, 4. Anna Capelliniová, Luca Lanotte (Tal.) 107,00, 5. Kana Muramotová, Chris Reed (Jap.) 87,88

streda 14. februára

Krátky program športových dvojíc

1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 82,39 b., 2. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OŠR) 81,68, 3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 76,82, 4. Aľona Savčenková, Bruno Massot (Nem.) 76,59, 5. Jü Siao-jü, Čang Chao (Čína) 75,58, 6. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (Fr.) 75,34

štvrtok 15. februára

Voľný program športových dvojíc

po voľnej jazde: 1. Aľona Savčenková, Bruno Massot (Nem.) 235,90 b., 2. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 235,47, 3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 230,15, 4. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OŠR) 224,93, 5. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (Fr.) 218,53, 6. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (Tal.) 216,59, 7. Batalija Zabijaková, Alexander Enbert (OŠR) 212,88, 8. Jü Siao-jü, Čang Chao (Čína) 204,10

piatok 16. februára

Krátky program mužov 

1. Juzuru Hanju (Jap.) 111,68 b., 2. Javier Fernández (Šp.) 107,58, 3. Šoma Uno (Jap.) 104,17, 4. Ťin Po-jang (Čína) 103,32, 5. Dmitrij Alijev (OŠR) 98,98, 6. Patrick Chan (Kan.) 90,01, 7. Adam Rippon (USA) 87,95, 8. Michail Koľada (OŠR) 86,69

sobota 17. februára

Voľný program mužov

1. Juzuru Hanju (Jap.) 317,85 b., 2. Šoma Uno (Jap.) 306,90, 3. Javier Fernández (Šp.) 305,24, 4. Ťin Po-jang (Čína) 297,77, 5. Nathan Chen (USA) 297,35, 6. Vincent Zhou (USA) 276,69, 7. Dmitrij Alijev (OŠR) 267,51, 8. Michail Koľada (OŠR) 264,25

pondelok 19. februára

Krátky tanec

1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 83,67 b., 2. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (Fr.) 81,93, 3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 77,75, … 19. Lucie Myslivečková, Lukáš Csölley (SR) 59,75 – kvalifikovali sa do voľného tanca

utorok 20. februára

Voľný tanec

1. Tessa Virtueová, Scott Moir (Kan.) 206,07 b., 2. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (Fr.) 205,28, 3. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 192,59, 4. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 187,69, 5. Jekaterina Bobrovová, Dmitrij Soloviov (OŠR) 186,92, 6. Anna Capelliniová, Luca Lanotte (Tal.) 184,91, 7. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (Kan.) 181,98, 8. Piper Gillesová, Paul Poirier (Kan.) 176,91, … 20. Lucie Myslivečková, Lukáš Csölley (SR) 142,57

streda 21. februára

Krátky program žien

1. Alina Zagitovová (OŠR) 82,92 b., 2. Jevgenija Medvedevová (OŠR) 81,61, 3. Kaetlyn Osmondová (Kan.) 78,87, 4. Satoko Mijaharová (Jap.) 75,94, 5. Kaori Sakamotová (Jap.) 73,18, 6. Caroline Kostnerová (Tal.) 73,15, 7. Gabrielle Dalemanová (Kan.) 68,90, 8. Čchoi Da-bin (Kór. rep.) 67,77, … 13. Nicole Rajičová (SR) 60,59

piatok 23. februára

Voľný program žien

1. Alina Zagitovová (OŠR) 239,57, 2. Jevgenija Medvedevová (OŠR) 238,26, 3. Kaetlyn Osmondová (Kan.) 231,02, 4. Satoko Mijaharová (Jap.) 222,38, 5. Caroline Kostnerová (Tal.) 212,44, 6. Kaori Sakamotová (Jap.) 209,71, 7. Čchoi Da-bin (Kór. rep.) 199,26, 8. Maria Sockovová (OŠR) 198,10, … 14. Nicole Rajičová (SR) 175,19

Odporúčané články

Vlhová a Velez-Zuzulová spoločne odleteli na olympiádu v Pjongčangu, chcú naplniť vysoké ambície Na generálke v severskej kombinácii pred olympiádou triumf Watabeho, obhajca Frenzel neštartoval

Neprehliadnite

V obci Železná Breznica našli mŕtveho muža, na tele mal bodné poranenie Aktualizované: Kajakári Gelle a Petrušová skončili na MS tesne pod pódiom, od medailí ich delili sekundy Slovenský štvorkajak ostal neporazený aj po druhom štarte, do finále postúpil s najlepším časom Minister Gál okamžite odvolá Jankovskú, ak sa potvrdia informácie z Kočnerovej Threemy Rakete Sojuz-2 sa nepodarilo pripojiť k Medzinárodnej vesmírnej stanici, na palube je robot Fedor Aktivisti chcú postaviť kožušinové farmy mimo zákon, zorganizovali protest v Bratislave Čo sa v Smere deje, bože môj… (komentár)

Témy

Viac k osobnosti z článku

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X