Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pjongčang
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, SITA/AP.
7. 02. 2018 0:02 Nezaradené od Webnoviny.skSITA Diskusia

ZOH Zimná olympiáda 2018 Pjongčang (program a výsledky 15. februára 2018)

Program a výsledky ZOH 2018 (15. február)

  • sedem finálových disciplín

Prelink

Slováci v akcii

2.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien – 1. kolo (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)

5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien – 2. kolo (Petra Vlhová)

7.30 h BEH NA LYŽIACH: Ženy na 10 km voľnou technikou (Alena Procházková, Barbora Klementová)

9.15 h BIATLON: vytrvalostné preteky žien na 15 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

12.00 h BIATLON: vytrvalostné preteky mužov na 20 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima)

13.30 h SANE: Tímy (Jozef Ninis alebo Jakub Šimoňák, Katarína Šimoňáková, Marek Solčanský a Karol Stuchlák)


1.05 h (časy sú SEČ) CURLING: Ženy – 2. kolo

Kanada – Kórejská republika 6:8
Dánsko – Japonsko 5:8 po 9. zmene
Čína – OŠR 6:7 po 11. zmene
Veľká Británia – USA 4:7

2.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien – 1. kolo

1. Manuela Moelggová (Tal.) 1:10,62 min, 2. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,20 s, 3. Federica Brignoneová (Tal.) +0,29, … 12. Petra Vlhová (SR) +1,09 s, … 42. Barbara Kantorová (SR) +7,12, 43. Soňa Moravčíková (SR) +7,26

2.30 h KRASOKORČUĽOVANIE: Voľný program športových dvojíc

po voľnej jazde: 1. Aľona Savčenková, Bruno Massot (Nem.) 235,90 b., 2. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 235,47, 3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 230,15, 4. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OŠR) 224,93, 5. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (Fr.) 218,53, 6. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (Tal.) 216,59, 7. Batalija Zabijaková, Alexander Enbert (OŠR) 212,88, 8. Jü Siao-jü, Čang Chao (Čína) 204,10

2.00 h SKELETON: Muži – 1. jazda

3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd mužov

1. Aksel Lund Svindal (Nór.) 1:40,25 min, 2. Kjetil Jansud (Nór.) +0,12 s, 3. Beat Feuz (Švaj.) +0,18, 4. Dominik Paris (Tal.) +0,54, 5. Thomas Dressen (Nem.) +0,78, 6. Peter Fill (Tal.) +0,83, 7. Vincent Kriechmayr (Rak.) +0,94, 8. Brice Roger (Fr.) +1,14

3.20 h SKELETON: Muži – 2. jazda

poradie po dvoch zo štyroch jázd: 1. Jun Sung-bin (Kór. rep.) 1:40,35 min, 2. Nikita Tregubov (OŠR) 1:41,09, 3. Martins Dukurs (Lot.) 1:41,23

4.10 h HOKEJMUŽI: C-skupina

Fínsko – Nemecko 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
Góly: 4. Lepistö (Kontiola, Tolvanen), 16. Pyörälä (J. Lajunen), 38. Tolvanen (Hartikainen, Kemppainen), 39. Kukkonen (Kontiola, Tolvanen), 53. Kemppainen (Tolvanen, Lepistö) – 9. Macek (Ehrhoff, Wolf), 42. Hördler
Vylúčení: 5:5 na 2 min, presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gouin (Kan.), KUBUŠ (SR) – Fluri (Švaj.), Lhotský (ČR)

4.10 h HOKEJŽENY: A-skupina

USA – Kanada 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Góly: 41. Coynová – 28. Agostová-Marcianová, 35. Nurseová
Vylúčené: 4:3 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Hoveová (Nór.), Timglasová (Švéd.) – Heikkinenová (Fín.), Johanssonová (Švéd.)

5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien – 2. kolo

1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:20,02 min, 2. Ragnhild Mowinckelová (Nór.) +0,39 s, 3. Federica Brignoneová (Tal.) +0,46, 4. Viktoria Rebensburgová (Nem.) +0,58, 5. Marta Bassinová (Tal.) +0,67, 6. Frida Hansdotterová (Švéd.) +1,03, 7. Tessa Worleyová (Fr.) +1,04, 8. Manuela Moelggová (Tal.) +1,18, … 13. Petra Vlhová (SR) +2,11, … 37. Soňa Moravčíková (SR) +11,97, 41. Barbara Kantorová (SR) +12,92

6.05 h CURLING: Muži – 3. kolo

USA – Taliansko 9:10
Nórsko – Kanada 4:7 po 9. zmene
Veľká Británia – Japonsko 6:5
Dánsko – Švajčiarsko 7:9

6.41 h SNOUBORDING: Snoubordkros – finále mužov

1. Pierre Vaultier (Fr.), 2. Jarryd Hughes (Aus.), 3. Regino Hernández (Šp.), 4. Nick Baumgartner (USA), 5. Mick Dierdorff (USA), 6. Alex Pullin (Aus.), 7. Alessandro Hämmerle (Rak.), 8. Martin Nörl (Nem.)

7.30 h BEH NA LYŽIACH: Ženy na 10 km voľnou technikou

1. Ranghild Hagová (Nór.) 25:00,5 min, 2. Charlotte Kallová (Švéd.) +20,3 s, 3. Krista Pärmäkoskiová (Fín.) a Marit Björgenová (Nór.) obe +31,9, 5. Jessica Digginsová (USA) +35,2, 6. Nathalie von Siebenthalová (Švaj.) +49,8, 7. Ingvild Flugstad Östbergová (Nór.) +1:05,5 min, … 58. Alena Prochádzková (SR) +3,59,0

8.40 h HOKEJMUŽI: C-skupina

Nórsko – Švédsko 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
Góly: 6. Lindhölm, 17. Lander, 49. Everberg, 50. Wikstrand
Vylúčení: 7:6 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gofman (Rus.), Wehrli (Švaj.) – Lazarev (Rus.), Ritter (USA)

8.40 h HOKEJŽENY: A-skupina

OŠR – Fínsko 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Góly: 45. Šochinová – 18. a 21. Karvinenová, 40. Väliläová, 53. Tuominenová, 56. Nieminenová
Vylúčené: 4:2 na 2 min, presilovky: 0:3, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Hertrichová (Nem.), Szkolová (USA) – Linneková (Nem.), Toddová (Kan.)

9.15 h BIATLON: vytrvalostné preteky žien na 15 km

1. Hanna Öbergová (Švéd.) 41:07,2 min (0), 2. Anastasia Kuzminová (SR) +24,7 s (2), 3. Laura Dahlmeierová (Nem.) +41,2 (1), 4. Franziska Preussová (Nem.) +59,7 (0), 5. Paulína Fialková (SR) +1:02,3 min (1), 6. Monika Hojniszová (Poľ.) +1:54,8 (1), 7. Dorothea Wiererová (Tal.) +2:08,6 (2), 8. Elisa Gasparinová (Švaj.) +2:15,2 (1), … 64. Ivona Fialková +6:57,2 (6), 87. Terézia Poliaková (obe SR) +13:39,1 (10)

12.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Akrobatické skoky – 1. kolo kvalifikácie žien

12.00 h BIATLON: vytrvalostné preteky mužov na 20 km

1. Johannes Thingnes Bö (Nór.) 48:03,8 min (2), 2. Jakov Fak (Slovin.) +5,5 s (0), 3. Dominik Landertinger (Rak.) +14,2 (0), 4. Sebastian Samuelsson (Švéd.) +29,1 (1), 5. Martin Fourcade (Fr.) +42,4 (2), 6. Benjamin Weger (Švaj.) +48,6 (1), 7. Michal Krčmář (ČR) +1:15,5 min (1), 8. Fredrik Lindström (Švéd.) +1:22,1 (1), … 34. Matej Kazár +3:48,6 (2), 84. Martin Otčenáš +9:12,2 (5), 85. Michal Šima +9:48,5 (6), 86. Tomáš Hasilla (všetci SR) +10:51,4 (9)

12.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 10 000 m

1. Ted-Jan Bloemen (Kan.) 12:39,77 min – OR, 2. Jorrit Bergsma (Hol.) 12:41,98, 3. Nicola Tumolero (Tal.) 12:54,32, 4. I Sung-hun (Kór. rep.) 12:55,54, 5. Jordan Belchos (Kan.) 12:59,51, 6. Sven Kramer (Hol.) 13:01,02, 7. Patrick Beckert (Nem.) 13:01,94, 8. Bart Swings (Belg.) 13:03,53

12.05 h CURLING: Ženy – 3. kolo

Čína – Veľká Británia 7:8 po 11. zmene
Kanada – Švédsko 6:7 po 11. zmene
USA – Švajčiarsko 5:6
Kórejská republika – Japonsko 5:7

12.45 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Akrobatické skoky – 2. kolo kvalifikácie žien

13.10 h HOKEJMUŽI: A-skupina

Švajčiarsko – Kanada 1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
Góly: 48. S. Moser (Rüfenacht, Ambühl) – 3. Rene Bourque (Ch. Lee, Derek Roy), 8. Noreau (Ch. Lee, Derek Roy), 25. Rene Bourque (Derek Roy), 26. Wolski (Noreau), 55. Wolski (Kelly, Ebbett)
Vylúčení: 3:3 na 2 min, presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jeřábek (ČR), Olenin (Rus.) – Dahmén (Švéd.), Otmachov (Rus.)

13.10 h HOKEJMUŽI: A-skupina

Česko – Kórejská republika 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Góly: 12. Jan Kovář (Řepík, Sekáč), 17. Řepík (Birner, Francouz) – 8. Čcho Min-ho (Radunske, Swift)
Vylúčení: 3:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 1:0, rozhodovali: Lemelin (USA), Ohlund – Pihlblad (obaja Švéd.), Suominen (Fín.)

13.30 h SANE: Tímy

1. Nemecko (Geisenbergerová, Ludwig, Wendl/Arlt) 2:24,517 min, 2. Kanada (Goughová, Edney, Walker/Snith) 2:24,872, 3. Rakúsko (Egleová, Gleirscher, Penz/Fischler) 2:24,988, 4. USA 2:25,091, 5. Taliansko 2:25,093, 6. Lotyšsko 2:25,315, 7. OŠR 2:25,349, 8. Poľsko 2:26,413, … 11. Slovensko (Katarína Šimoňáková, Jozef Ninis, Marek Solčanský/Karol Stuchlák) 2:26,993

 

Odporúčané články

Zimné olympijské hry v Pjongčangu zarobili viac ako v Soči, MOV rozdelí stovky miliónov dolárov Do NHL sa vracia Marco Sturm, po Nemeckom pohári posilní trénerský káder LA Kings

Neprehliadnite

Čo sa v Smere deje, bože môj… (komentár) Kočnerovou Threemou sa zaoberá aj inšpekcia, vyšetruje možné vynášanie informácií policajtmi Prepustení baníci by mohli dostať aj ďalšie odškodnenie, ale návrh Smeru má viacero nedostatkov ŠK Slovan si musí podľa hrdinu Abenu v odvete veriť, tréner Kozák túži po solúnskej rozprávke Saková nepodporila zvyšovanie platov vojakov, žiada rovnaké podmienky pre políciu aj hasičov

Témy

Viac k osobnosti z článku

(fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), , (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria)

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X