Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pjongčang
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, SITA/AP.
7. februára 2018 Nezaradené od Webnoviny.skSITA Diskusia()

ZOH Zimná olympiáda 2018 Pjongčang (program a výsledky 16. februára 2018)

Program a výsledky ZOH 2018 (16. február)

  • sedem finálových disciplín

Prelink

Slováci v akcii

2.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien – 1. kolo (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)

3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super G mužov (Andreas Žampa)

4.10 h HOKEJ – MUŽI: B-skupina: USA – Slovensko

5.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien – 2. kolo (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová)

7.00 h BEH NA LYŽIACH: Muži na 15 km voľnou technikou (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)


1.05 h (časy sú SEČ) CURLING: Muži – 4. kolo

Taliansko – Dánsko 4:6
Nórsko – Kórejská republika 7:5
Švédsko – USA 10:4 po 8. zmene

1.30 h SKELETON: Muži – 3. jazda

2.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien – 1. kolo

1. Wendy Holdenerová (Švaj.) 48,89 s, 2. Frida Hansdotterová (Švéd.) +0,20 s, 3. Anna Swennová Larssonová (Švéd.) +0,40, 4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,48, … 12. Petra Vlhová (SR) +2,23, … 21. Veronika Velez-Zuzulová (SR) +2,57, … 40. Barbara Kantorová (SR) +5,73, Soňa Moravčíková (SR) nedokončila

2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Krátky program mužov

1. Juzuru Hanju (Jap.) 111,68 b., 2. Javier Fernández (Šp.) 107,58, 3. Šoma Uno (Jap.) 104,17, 4. Ťin Po-jang (Čína) 103,32, 5. Dmitrij Alijev (OŠR) 98,98, 6. Patrick Chan (Kan.) 90,01, 7. Adam Rippon (USA) 87,95, 8. Michail Koľada (OŠR) 86,69

2.45 h SKELETON: Muži – finálová 4. jazda

konečné poradie po štyroch jazdách: 1. Jun Sung-bin (Kór. rep.) 3:20,55 min, 2. Nikita Tregubov (OŠR) +1,63, 3. Dom Parsons (V. Brit.) +1,65, 4. Martins Dukurs (Lot.) +1,76, 5. Tomass Dukurs (Lot.) +2,19, 6. Kim Dži-su (Kór. rep.) +2,43, 7. Axel Jungk (Nem.) +3,05, 8. Christopher Grotheer (Nem.) +3,50

3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super G mužov

1. Matthias Mayer (Rak.) 1:24,44 min, 2. Beat Feuz (Švaj.) +0,13 s, 3. Kjetil Jansud (Nór.) +0,18, 4. Blaise Giezendanner (Fr.) +0,38, 5. Aksel Lund Svindal (Nór.) +0,49, 6. Vincent Kriechmayr (Rak.) +0,69, 7. Dominik Paris (Tal.) +0,74, 8. Andreas Sander (Nem.) +0,77, … 39. Andreas Žampa (SR) +4,45

3.00 h SNOUBORDING: Snoubordkros – 1. kolo kvalifikácie žien

3.55 h SNOUBORDING: Snoubordkros – 2. kolo kvalifikácie žien

4.10 h HOKEJMUŽI: B-skupina

USA – Slovensko 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Góly: 8. Donato (Terry, Chris Bourque), 43. Donato (Chris Borque, Arcobello) – 8. Kudrna (T. Surový, Čajkovský)
Vylúčení: 2:5 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gouin (Kan.), Wehrli – Fluri (obaja Švajč.), Otmakov (Rus.)

4.15 h SNOUBORDING: Snoubordkros – štvrťfinále žien

4.36 h SNOUBORDING: Snoubordkros – semifinále žien

4.52 h SNOUBORDING: Snoubordkros – finále žien

1. Michela Moioliová (Tal.), 2. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (Fr.), 3. Eva Samková (ČR), 4. Lindsey Jacobellisová (USA), 5. Chloe Trespeuchová (Fr.), 6. Alexandra Jekovová (Bul.), 7. Charlotte Bankesová (Fr.), 8. Raffaella Bruttová (Tal.)

5.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien – 2. kolo

1. Frida Hansdotterová (Švéd.) 1:38,63 min, 2. Wendy Holdenerová (Švaj.) +0,05 s, 3. Katharina Gallhuberová (Rak.) +0,32, 4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,40, 5. Anna Swennová Larssonová (Švéd.) +0,98, 6. Nina Haverová-Lösethová (Nór.) +1,53, 7. Bernadette Schildová (Rak.) +1,55, 8. Katharina Liensbergerová (Rak.) +1,94, … 13. Petra Vlhová (SR) +2,95, 17. Veronika Velez-Zuzulová (SR) +3,44, 34. Barbara Kantorová (SR) +9,80, Soňa Moravčíková (SR) nedokončila

6.05 h CURLING: Ženy – 4. kolo

Dánsko – Kanada 9:8 po 11. zmene
Kórejská republika – Švajčiarsko 7:5
Švédsko – OŠR 5:4 po 11. zmene

7.00 h BEH NA LYŽIACH: Muži na 15 km voľnou technikou

1. Dario Cologna (Švaj.) 33:43,9 min, 2. Simen Hegstad Krüger (Nór.) +18,3 s, 3. Denis Spicov (OŠR) +23,0, 4. Martin Johnsrud Sundby (Nór.) +24,9, 5. Maurice Manificat (Fr.) +27,0, 6. Hans Christer Holund (Nór.) +34,5, 7. Alex Harvey (Kan.) +35,5, 8. Marcus Hellner (Švéd.) +38,7, … 67. Peter Mlynár +4:02,3 min,… 80. Miroslav Šulek +5:00,1,… 88. Andrej Segeč (všetci SR) +5:29,5

8.40 h HOKEJMUŽI: B-skupina

OŠR – Slovinsko 8:2 (2:0, 4:1, 2:1)
Góly: 19. Moziakin (Daciuk, N. Gusev), 19. Kovaľčuk (Jakovlev, Andronov), 27. Barabanov (Grigorenko, Kalinin), 29. Kablukov (Kovaľčuk, Zub), 31. Kaprizov (N. Gusev, Kiselevič), 38. Kovaľčuk (Kalinin, Andronov), 42. Kaprizov (Daciuk, Kiselevič), 48. Kaprizov (Zub, N. Gusev) – 34. Muršak (Verlič, Kuralt), 60. Ž. Pance (Sabolič)
Vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lemelin (USA), Stricker (Kan.) – Kohlmüller (Nem.), Sormunen (Fín.), 6018 divákov

12.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Akrobatické skoky – 1. kolo finále žien

12.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 5000 m

1. Esmee Visserová (Hol.) 6:50,23 min, 2. Martina Sáblíková (ČR) +1,62 s, 3. Natalia Voroninová (OŠR) +3,75, 4. Annouk Van Der Weijdenová (Hol.) +3,94, 5. Ivanie Blondinová +9,15, 6. Isabelle Weidemannová (obe Kan.) +9,65, 7. Maryna Zujevová (Biel.) +14,18, 8. Claudia Pechsteinová (Nem.) +15,20

12.05 h CURLING: Muži – 5. kolo

Japonsko – Švajčiarsko 5:6
Švédsko – Veľká Británia 8:6 po 9. zmene
Dánsko – USA 5:9 po 9. zmene
Kanada – Kórejská republika 7:6

12.20 h SKELETON: Ženy – 2. jazda

poradie po druhej zo štyroch jázd: 1. Jacqueline Löllingová (Nem.) 1:43,86 min, 2. Janine Flocková (Rak.) 1:43,88, 3. Elizabeth Yarnoldová (V. Brit.) 1:43,96

12.29 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Akrobatické skoky – 2. kolo finále žien

12.52 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Akrobatické skoky – 3. kolo finále žien

po 3. kole finále: 1. Hanna Huskovová (Biel.) 96,14 bodu, 2. Čang Sin 95,52, 3. Kchung Fan-jü (obe Čína) 70,14, 4. Alla Cuperová (Biel.) 59,94, 5. Laura Peelová (Aus.) 55,34, 6. Madison Olsenová (USA) 47,23, 7. Ľubov Nikitinová – nepostúpila do 3. kola finále, 8. Alexandra Orlovová (obe OŠR) – nepostúpila do 3. kola finále

13.10 h HOKEJ – MUŽI: C-skupina

Švédsko – Nemecko 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Gól: 2. Staalberg (Zackrisson, Bergström)
Vylúčení: 5:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Mayer (USA), Olenin (Rus.) – Kaderli (Švaj.), Vanoosten (Kan.)

13.10 h HOKEJ – MUŽI: C-skupina

Fínsko – Nórsko 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
Góly: 17. Tolvanen (Lepistö), 26. Tolvanen (J. Peltola), 43. Savinainen (Koskiranta), 48. Lepistö (Kontiola), 57. Manninen (Kontiola) – 7. P. Thoresen (T. Kristiansen, K. A. Olimb)
Vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Hribik (ČR), Iverson (Kan.) – Dahmen (Švéd.), McIntyre (USA)

13.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Kvalifikácia súťaže jednotlivcov na veľkom mostíku HS-140

1. Robert Johansson 131,9 bodu (135 m), 2. Johann André Forfang (obaja Nór.) 128,7 (137 m), 3. Rjoju Kobajaši (Jap.) 127,6 (143,5 m)

Odporúčané články

SOV ocenil úspešných reprezentantov zimných olympijských hier, galavečeru dominovala Kuzminová Šéf Medzinárodného olympijského výboru sa stretol s vodcom Kim Čong-unom

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Nezaradené

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies