Zomrela Nancy Sinatrová, prvá manželka slávneho speváka Franka Sinatru

Nancy Sinatrova
Nancy Sinatrová a producent A.C. Lyles v roku 2007, 13.8 2018 Foto: SITA/AP Damian Dovarganes, File.

LOS ANGELES 14. júla (WebNoviny.sk) – Vo veku 101 rokov zomrela Nancy Sinatrová staršia, prvá manželka legendárneho speváka a herca Franka Sinatru a matka jeho troch detí. Smutnú správu o jej úmrtí oznámila jej dcéra, speváčka a herečka Nancy Sinatrová. Tá na svojej webstránke zverejnila, že jej matka skonala v piatok o 18:02, miesto však neuviedla. „Bola mojím požehnaním a svetlom môjho života,“ napísala interpretka o svojej matke.

Nancy Sinatrová, rodená Barbatová, s Frankom randila už ako tínedžerka a vydala sa za neho 4. februára 1939, ešte predtým ako odštartoval spevácku kariéru. Počas prvých rokov manželstva spolu žili v Jersey City v štáte New Jersey, kde sa im narodili aj ich prvé dve deti Nancy a Frank Jr. Po tom, čo sa Frank Sinatra stal v 40.rokoch minulého storočia hudobnou senzáciou, sa celá rodina presťahovala do Los Angeles, kde sa manželom narodila dcéra Tina.

V Los Angeles umelec odštartoval aj svoju hereckú kariéru a dostal povesť záletníka, pričom aféra s herečkou Avou Garder, za ktorú sa neskôr oženil, viedla k rozvodu s Nancy. Manželia sa rozviedli v roku 1951. Nancy Sinatrová sa po rozvode stiahla z verejného života, venovala sa rodine a priateľom a už sa nikdy nevydala.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Frank Sinatra