Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Komunálky
Foto: SITA/Michal Svítok
30. 11. 2010 7:48 Aktuálne správy od SITASITA Diskusia

Zoznam všetkých zvolených primátorov a starostov A – K

Starostovia a primátori ostatných miest a obcí SR

Obec Volebná účasť Víťaz Koalícia/strana

A

Ábelová 80,89 Viliam Kőrösi MOST – HÍD

Abovce 79,62 Irena Hanobiková SMK-MKP

Abrahám 66,99 Igor Németh SMER

Abrahámovce 70,54 Juraj Remeta ĽS-HZDS

Abrahámovce 74,61 Miloš Pitko SDKÚ-DS

Abramová 60,52 Milan Černák SMER

Abranovce 55,66 František Štofk o ĽS-HZDS

Adamovské Kochanovce 74,24 Michal Križan SaS

Adidovce 58,46 Milan Koromház SMER

Alekšince 53,02 Igor Miškolci NEKA

Andovce 71,83 Mária Czuczor SMK-MKP

Andrejová 66,54 Milana Gerženiová SDKÚ-DS

Ardanovce 70,43 Ľubomíra Ondrejková SMER

Ardovo 79,25 Daniel Fábián NEKA

Arnutovce 61,82 Jaroslav Gazdura KDH,SDKÚ-DS

B

Báb 56,9 Peter Nemeček ĽS-HZDS

Babie 77,38 Dušan Dzurko SMER

Babín 75,99 Peter Laťák SaS,KDH,SDKÚ-DS

Babiná 62,65 Jana Gregušová SMER

Babindol 71,69 Peter Ďurica MOST – HÍD

Babinec 62,29 Jaroslav Benda SMER

Bacúch 65,43 František Kán NEKA

Bacúrov 74,16 Katarína Zlámalová SMER,ĽSHZDS

Báč 79,09 Helena Vonyiková NEKA

Bačka 78,65 Ladislav Kosztyu NEKA

Bačkov 84,73 Ján Kukuruc SMER

Bačkovík 53,09 Ľuboš Zuskár SDKÚ-DS

Baďan 64,88 Ľubica Kuková SMER,ĽSHZDS,SNS

Bádice 76,31 Darina Čelináková SMER

Badín 35,06 Stanislav Moravčík SMER,ĽSHZDS,SDKÚ-DS

Báhoň 61,17 Ivan Patoprstý KDH

Bajany 57,64 František Genco SDKÚ-DS,MOST – HÍD,KDH

Bajč 61,37 Oto Virág NEKA

Bajerov 52,19 Vladimír Mrúz SMER

Bajerovce 80,16 Michal Sekerák SDKÚ-DS

Bajka 60,7 Ida Viglašová SMER

Bajtava 88,58

Baka 85,97 Alžbeta Csíziková NEKA

Baláže 66,47 Jozef Chaban NEKA

Baldovce 40,55 Vladimír Chovanec HZD

Balog nad Ipľom 76,64 Ľudovít Cseri SMKMKP,MOST – HÍD

Baloň 78,92 Frigyes Matus SMK-MKP

Baňa 51,67 František Šlang SMER

Banka 49,69 Jaroslav Janeček SMER

Bánov 61,43 Helena Juríková SMER

Bánovce nad Bebravou 44,62 Marián Chovanec NEKA

Bánovce nad Ondavou 40,06 Ľudmila Ďurčáková SMER

Banská Belá 60,24 Branislav Babirád NEKA

Banská Bystrica 38,95 Peter Gogola NEKA

Banská Štiavnica 52,36 Nadežda Babiaková SMER,ĽS-HZDS,SNS

Banské 77,05 Štefan Petruň KDH

Banský Studenec 67,12 Mária Kašiarová NEKA

Bara 85,87 Albert Csizmadia SMK-MKP

Barca 85,33 Richard Szajkó SRK

Bardejov 46,39 Boris Hanuščak SMER,ĽSHZDS, SNS,HZD,KSS,ZRS,ÚSVIT

Bardoňovo 71,67 Tibor Černák SMK-MKP

Bartošova Lehôtka 79,27 Ľubomír Bielik SNS

Bartošovce 71,11 Štefan Šinaľ SMER

Baška 41,31 Ján Serbin NEKA

Baškovce 89,67 František BazarSNS,SMER,ĽS-HZDS

Baškovce 85,84 Boleslav Lešo SMER

Bašovce 73,83 Ľubomír Dekan NEKA

Batizovce 60,44 Ivan Čičmanec SDĽ

Bátka 77,38 Zoltán Mács SMK-MKP

Bátorová 72,24 Daniela LichvárováSMER,ĽS-HZDS,HZD

Bátorove Kosihy 71,17 Jozef Sipos NEKA

Bátovce 70,66 Jaroslav Kurej NEKA

Beckov 73,23 Karol Pavlovič SDKÚ-DS,KDH,SaS

Beharovce 58,91 Igor Polomský SDKÚ-DS

Becherov 71,23 Jozef Gmiterko MOST – HÍD

Belá 58,78 Michal Varga NEKA

Belá 71,35 Matúš Krajči NEKA

Belá – Dulice 67,59 Anna Badínová NEKA

Belá nad Cirochou 52,33 Ján Vajda SDKÚ-DS,KDH

Beladice 68 Miroslav Lisý NEKA

Belejovce 44,44 Ján Marko SMER

Belín 78,19 Štefan Šimko KDH

Belina 73,21 István Csaba MOST – HÍD

Belince 69,73 Ľubomír Varga ĽSHZDS,SDKÚ-DS

Bellova Ves 82,01 Anna Baloghová NEKA

Beloveža 74,55 Jozef Semanišin NEKA

Beluj 82,56 Slávka Cibulová KDH,SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD

Beluša 53,33 Ján Prekop SMER,SDKÚ-DS,KDH,SNS,ĽS-HZDS

Belža 80,96 Andrea Prekopová SMER

Beňadiková 53,88 Ján Martinovič NEKA

Beňadikovce 81,38 Ladislav DžoganSMER,ĽS-HZDS

Beňadovo 84,86 Mária Ondreková KDH

Beňatina 79,31 Štefan Minčák NEKA

Beniakovce 67,5 Miroslav Halás SDKÚ-DS

Benice 52,85 Milan Remšík SMER,ĽS-HZDS

Benkovce 69,43 Jozef Lancoš ZRS

Beňuš 59,24 Martin Gonda NEKA

Bernolákovo 48,74 Ľubomír Poór NEKA

Bertotovce 79,07 František Marinica ĽSHZDS,SMER

Beša 74,62 Miroslav Černák SMK-MKP

Beša 87,79 Alexander Kalán NEKA

Bešeňov 70,03 Gabriel Timoranský NEKA

Bešeňová 82,31 Martin Baran NEKA

Betlanovce 57,54 Beata Kopčáková SDKÚ-DS,KDH

Betliar 64,35 Július Farkašovský SMER

Bežovce 66,3 Tomáš Tkáč SNS

Bidovce 66,8 Viliam Bačo SMER,MOST- HÍD

Biel 69,27 František Czető MOST – HÍD,SMKMKP

Bielovce 53,92 Irena Skladanová NEKA

Biely Kostol 52,86 Jozef Adámek NEKA

Bijacovce 80,67 Ján Pivovarniček SDKÚ-DS

Bílkove Humence 59,55 Rastislav NemečkayNEKA

Bíňa 68,4 Eva Čákváriová NEKA

Bíňovce 68,97 Mária Cádrová NEKA

Biskupice 44,51 Alexander Bacskai SMKMKP

Biskupová 72,25 Stanislav Knížat NEKA

Bitarová 65,38 František Drdák NEKA

Blahová 79,08 Nataša Rajcsányiová SDKÚ-DS,SaS,KDH

Blatná na Ostrove 71,58 Terézia Földváryová NEKA

Blatná Polianka 71,22 Michal Kontra SMER

Blatné 61,59 Katarína Takáčová NEKA

Blatné Remety 70,99 Vladimír Sliško SRK

Blatné Revištia 54,64 Gabriel Seman SMER

Blatnica 73,69 Ivica Súkeníková NEKA

Blažice 35,67 Juraj Gmitro SDKÚ-DS,KDH

Blažovce 66,66 Dušan Lukáč NEKA

Blesovce 79,05 Zdeněk Michalec SMER

Blhovce 66,44 Juraj Csörnök SMK-MKP

Bobot 77,16 Ľubomír Tunega NEKA

Bobrov 47,13 Anton Grobarčík SMER,ĽSHZDS

Bobrovček 45,75

Bobrovec 61,57 Ladislav SedlákKDH,SDKÚ-DS

Bobrovník 80,35 Ivan Ivanovský SMER

Bočiar 62,35 Elena Szabóová NEKA

Bodíky 88,88 Robert Soós SMK-MKP

Bodiná 79,63 František Boško ĽS-HZDS

Bodorová 38,46 Ján Fábry SMER

Bodovce 74,68 František Jusko SDKÚ-DS

Bodružal 86,27 Dušan Zelizňák SMER

Bodza 69,42 Vojtech Antal NEKA

Bodzianske Lúky 79,31 Monika Aradi SMKMKP

Bogliarka 77,67 Jozef Pavličko SMER

Bohdanovce 65,29 Marta Gamrátová SMER

Bohdanovce nad Trnavou 71,45 Miroslav Sučák NEKA

Boheľov 83,33 Mária Kázmérová SMK-MKP

Bohunice 75,6 Vladimíra Rišková NEKA

Bohunice 62,79 Peter Hajdúch NEKA

Bohúňovo 80,45 Ágnes Takács SMK-MKP

Bojná 69,55 Jozef Vančo SMER

Bojnice 59,23 František Tám SMER

Bojničky 58,6 Jaroslav Gubáň NEKA

Boľ 73,8 Ladislav Illés NEKA

Boldog 77,57 Alojz Časný NEKA

Boleráz 53,78 Pavol Mackovčín NEKA

Bolešov 71,52 Martin Rác SZ

Boliarov 56,06 František Hlavatý SMER

Boľkovce 69,13 Margita Sedliaková SMER

Borcová 90,21 Marcela Pavlásková SaS

Borčany 75,39 Jozef Asverus SMER

Borčice 64,35 Anton Fabuš SMER

Borinka 75,27 Milan Maxian NEKA

Borová 73,91 Florián Mišík NEKA

Borovce 65,06 Ivan Šiška NEKA

Borský Mikuláš 51,68 Vladimír Bízek KDH,SDKÚ-DS

Borský Svätý Jur 59,88 Anna Kratochvílová NEKA

Borša 69,08 Mária Kováčová SMER,MOST- HÍD

Bory 72,32 Ladislav Szúdy NEKA

Bošáca 73,39 Daniel Juráček NEKA

Bošany 44,4 Pavel Štros NEKA

Boťany 74,26 Dionýz Szabó SMK-MKP

Bottovo 85,2 Andrea Baláková NEKA

Bôrka 82,25 Vojtech Ičo SMK-MKP

Bracovce 61,73 Vladimír Dóci SMER

Branč 56,3 Eduard Gulka SMER

Branovo 70,5 Vladimír Demo SMER

Bratislava – Čunovo 71,73 GabrielaFerenčáková NEKA

Bratislava – Devín 61,84 Ľubica Kolková SDKÚ-DS,SaS,KDH,OKS

Bratislava – Devínska Nová Ves 36,87 Milan Jambor SDKÚ-DS,SaS

Bratislava – Dúbravka 32,76 Ján Sandtner NEKA

Bratislava – Jarovce 66,85 Pavel Škodler NEKA

Bratislava – Karlova Ves 36,55 Iveta Hanulíková SMER

Bratislava – Lamač 47,13 Peter Šramko SDKÚ-DS,KDH,MOST – HÍD,OKS

Bratislava – Nové Mesto 35,31 Rudolf Kusý NEKA

Bratislava – Petržalka 27,37 Vladimír Bajan NEKA

Bratislava – Podunajské Biskupice 30,86 Alžbeta Ožvaldová SDKÚ-DS,KDH,MOST-HÍD,SMK-MKP,SaS,OK,SMER

Bratislava – Rača 40,1 Peter Pilinský SZ

Bratislava – Rusovce 59,78 Dušan Antoš SDKÚ-DS,MOST – HÍD,KDH

Bratislava – Ružinov 32,21 Dušan Pekár SDKÚ-DS,SaS,KDH,MOST – HÍD,OKS

Bratislava – Staré Mesto 38,31 Tatiana Rosová SDKÚ-DS,SaS,KDH,OKS

Bratislava – Vajnory 52,96 Ján Mrva SDKÚ-DS

Bratislava – Vrakuňa 27,65 Ľudmila Lacková NEKA

Bratislava – Záhorská Bystrica 58,36 Jozef Krúpa SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD

Bratislava hl. m. SR 33,57 Milan Ftáčnik NEKA

Braväcovo 68,15

Brdárka 70 Jaroslav Hric Jančo OKS

Brehov 68,75 Ján Balog KDH

Brehy 72,51 Juraj Tencer NEKA

Brekov 52,5 Peter Mihaľko NEKABrestov 50,32 Ľudmila Nováková NEKA

Brestov 53,67 Jozef Šoltés SMER

Brestov nad Laborcom 75,36 Rastislav Zubaľ NEKA

Brestovany 62,67 Jozef Gabriel NEKA

Brestovec 80,15 Peter Tóth NEKA

Brestovec 66,83 Dušan Duga NEKA

Bretejovce 53,37 Milena Birešová KDH,SDKÚ-DS

Bretka 60,13 Anna Giczeiová SMK-MKP

Breza 36,85 Ladislav Matejčík NEKA

Brezany 71,32 Kamil Pecko SDKÚ-DS

Brezina 68,42 Magdaléna Balogová NEKA

Breziny 73,11 Ondrej Frlajs NEKA

Breznica 53,02 Slavomír Brendza SDKÚ-DS,SaS

Breznička 63,39 Milan Šuľaj SMER

Breznička 66,03 Jaroslav Verba SMER

Brezno 35,66 Jaroslav Demian SMER,SNS

Brezolupy 75,9 Jarmila Hrúzová SDKÚ-DS

Brezov 67,28 Juraj Horvat SMER

Brezová pod Bradlom 56,23 Eva Ušiaková SMER

Brezovec 66,66 Juraj Slivka SMER

Brezovica 69,79 Marián Ujmiak KDH

Brezovica 61,85 Jozef Hodoši SDKÚ-DS

Brezovička 78,11 Alena Polomská SDKÚ-DS

Brezovka 74,11 Peter Banás SDKÚ-DS

Brežany 78,9 Jaroslav Kočamba SMER

Brhlovce 81,22 Albín Kuhajda NEKA

Brieštie 49,59 Pavel Beňo SMER

Brodské 64,77 Anna Krídlová NEKA

Brodzany 74,77 Anton Zima SMER

Brunovce 73,6 Júlia Masárová NEKA

Brusnica 82,11 Tatiana Szabóová SaS

Brusník 71,6 Zuzana Mališová SMER,ĽSHZDS

Brusno 60,67 Viera Krakovská NEKA

Brutovce 62,89 Jozef KomaraKDH,SDKÚ-DS

Bruty 80,9 Alexander Hubač MOST – HÍD

Brvnište 72,22 Dagmar Mikudíková SDĽ

Brzotín 67,74 Pavol Gášpár SMKMKP, SaS,SDKÚ-DS

Buclovany 86,31 Milan Roj NEKA

Búč 80,05 János Szigeti SMK-MKP

Bučany 63,32 Šebestian Lančarič NEKA

Budča 58,57 František Moravec ĽSHZDS, SMER,MOST – HÍD

Budikovany 80,55 Jana Hronecová SDKÚ-DS

Budimír 71,87 Vojtech Staňo SMER

Budiná 44,54 Marian Čerpák SMER,ĽSHZDS

Budince 75,3 Lórant Juhász NEKA

Budiš 45,97

Budkovce 61,11 Marián Uhrina SDKÚ- DS,MOST – HÍD

Budmerice 59,17 Jozef Savkuliak NEKA

Buglovce 79,2 Vincent Koňak NEKA

Buková 71,63 Miloš Herceg NEKA

Bukovce 64,02 Jaroslav Palička SMER

Bukovec 66,45 Juraj Petrov NEKA

Bukovec 51,18 Dušan Gavlas SMER

Bukovina 84,15 Pavol Debnár SMER

Bulhary 82,15 Dezider Szakó EDS

Bunetice 87,14 Peter Taiš SMER

Bunkovce 71,65 Václav Ličko SDKÚ- DS,KDH,SNS

Bušince 63,46 Zoltán Végh NEKA

Bušovce 83,4 Ľubomíra Šmáliková NEKA

Buzica 77,44 Jozef Mohňanský SMKMKP, MOST – HÍD

Buzitka 74,82 Helena Ševčíková NEKA

Bystrá 72,37 Marian Alberty NEKA

Bystrá 86,2 Božena Korečková SMER

Bystrany 58,98 František Žiga SRK,RIS,SSS

Bystré 67,88 Ľubomír Hreha NEKA

Bystričany 59,86 Vojtech Bartoš SNS,SMER,ĽS-HZDS

Bystrička 53,87 Zdenka Maršalová NEKA

Byšta 81,61 Andrej Beľuš KDH

Bytča 55,01 Miroslav Minárčik SMER

Bzenica 73,08 Jozef Dekýš NEKA

Bzince pod Javorinou 63,7 Pavel Bahník SMER

Bziny 83,95 Ján Beňuš SDKÚ-DS

Bzovík 66,83 Emília Kohútová SMER,SNS,ĽS-HZDS

Bzovská Lehôtka 67,27 Jozef Pálka SMER,ĽS-HZDS

Bžany 71,09 Miroslav Fečko SMER,SNS

C

Cabaj – Čápor 46,76 Stanislav Gombík SNS,ĽS-HZDS

Cabov 67,44 Michal Orosi KDH

Cakov 79,08 Karol Bari SDKÚ-DS

Cejkov 46,97 Ladislav Slovjak SDKÚ-DS,KDH,ĽS-HZDS,SNS

Cernina 72,43 Helena Madzinová SMER,MOST – HÍD

Cerová 46,25 Vladimír Jánoš NEKA

Cerovo 73,75 Zdenko Ďurovkin ĽSHZDS, SMER

Cestice 72,28 Róbert Grešo MOST – HÍD

Cífer 56,96 Maroš Sagan KDH,SDKÚ-DS

Cigeľ 77,43 Štefan Mjartan SMER

Cigeľka 73,59 Ľudovít Kravec SDKÚ-DS

Cigla 89,47 Ján Bodrucký SDKÚ-DS

Cimenná 92,42 Jozef Lagin NEKA

Cinobaňa 59,03 Jozef Melicher NEKA

Čab 46,26 Ladislav Mellen KDH

Čabalovce 78,36 Helena Zjanová NEKA

Čabiny 76,41 Milan Moroz SMER

Čabradský Vrbovok 79,22 Soňa Franková SF

Čadca 47,59 Milan Gura KDH,SDKÚ-DS,SaS

Čachtice 59,11 Anna Ištoková KDH,SMER

Čajkov 51,46 Emília Nichtová SMER

Čaka 67,83 Peter Blaškovič NEKA

Čakajovce 59,8 Milan Greguš SNS

Čakanovce 83,93 Emil Imro SDKÚ-DS

Čakanovce 71,22 Béla Gáspár NEKA

Čakany 44,85 Lívia Bugárová NEKAČaklov 62,78 Andrej Dragula EDS

Čalovec 44,56 Zoltán Molnár NEKA

Čamovce 79,1 Pavel Urbančok NEKA

Čaňa 55,66 Michal Rečka SMER,ĽSHZDS,KDH,SDKÚ-DS

Čaradice 70,39 Vladislav Uličný SMER

Čáry 59,81 Martin Královič NEKA

Častá 58,98 Stanislav Jablonovský NEKA

Častkov 81,92 Štefan Juráš SDKÚ-DS

Častkovce 54,67 Dušan Bublavý SMER

Čata 66,82 Ján Varga NEKA

Čataj 63,69 Jozef Čič SMER,ĽSHZDS,SNS,KSS

Čavoj 73,28 Ján Novotka SMER

Čebovce 72,69 Ladislav Martin HZD

Čečehov 69,41 Stanislav Mráz NEKA

Čečejovce 65,88 Július Pelegrin SDKÚ-DS

Čechy 56,73 Jozef Baranovič SMER

Čechynce 78,2 Vendelín Száraz MOST – HÍD

Čekovce 54,2 Milan Gregáň NEKA

Čeľadice 70,97 Anton Laca NEKA

Čeľadince 42,28 Milan Moravka ĽS-HZDS

Čeláre 67,41 Vojtech Ádám SDKÚ-DS,MOST- HÍD

Čelkova Lehota 74,74 Juraj Čelko NEKA

Čelovce 81,03 Ján Kožlej SMER

Čelovce 71,51 Ján Petroch ĽS-HZDS

Čeľovce 72,61 Ján Michalko ĽSHZDS,SDKÚ-DS

Čenkovce 79,7 Jozef Karika NEKA

Čereňany 67,31 Stanislav Sluka NEKA

Čerenčany 67,56 Iveta Hulinová SMER

Čerhov 41,28 Pavol Balogh NEKA

Čerín 79,51 Pavel Kmeť ĽS-HZDS,MOST- HÍD

Čermany 81,26 Imrich Chrenko NEKA

Černík 40,02 Ľudovít Kuťka KDH,SMER

Černina 81,48 Silvia Žinčáková SNS

Černochov 65,21 Darina Šipošová NEKA

Čertižné 76,92 Alexander Kulik SMER

Červená Voda 75,91

Červeňany 50 Radoslav Palášthy SMER

Červenica 77,27 Marta Pavlinská SMER

Červenica pri Sabinove 46,73 Pavol SpodníkĽS-HZDS,SMER

Červeník 66,45 Marián Mihálik NEKA

Červený Hrádok 65,31 Bohumír Šabík KDH,SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD

Červený Kameň 74,79 Jozef Bartoš KDH

Červený Kláštor 75,8 Štefan Džurný NEKA

České Brezovo 71,46 Viera Stanová NEKA

Čičarovce 63 Imrich Varga SMK-MKP

Čičava 82,98 Ladislav Kalafa KDH

Čičmany 81,81 Natália Dubnicayová SMER

Číčov 77,54 Csaba Földes SMK-MKP

Čierna 79,05 Ladislav Jámbor SMER

Čierna Lehota 52,58 Dušan Horák SNS

Čierna Lehota 78,43 Iveta Potočná SDKÚ-DS

Čierna nad Tisou 47,86 Marta Vozáriková SMER

Čierna Voda 78,91 Zuzana Csadyová MOST – HÍD

Čierne 46,86 Pavol Gomola KDH,SNS,ĽSHZDS, SDKÚ-DS

Čierne Kľačany 69,82 Milan Švec SMER

Čierne nad Topľou 79,9 Štefan Straka ÚSVIT,KSS,SDĽ,MOST – HÍD,ĽS-HZDS,SNS

Čierne Pole 74,5 Marián Sijka KDH

Čierny Balog 52,14 František Budovec NEKA

Čierny Brod 65,93 Pavel Nagy NEKA

Čierny Potok 69,06 Ondrej Hriň ĽS-HZDS

Čifáre 44,48 Július Czapala NEKA

Čiližská Radvaň 71,4 István Csikász SMKMKP

Čimhová 78,07 Ľubomír Števuliak KDH

Čirč 76,42 Michal Didik NEKA

Číž 67,75 Zoltán Lukács NEKA

Čižatice 90,87 Franjo Houdek NEKA

Čoltovo 85,71 Ján Hubay NEKA

Čremošné 53,24 Milan Hruška ĽS-HZDS

Čučma 63,53 Alexander Szőllős NEKA

Čukalovce 78,51 Ľuboš Cima NEKA

D

Ďačov 71,83 Anton Cuprák KDH,SDKÚ-DS

Dačov Lom 60,17 Drahotín Zvalo SMER

Daletice 73,49 Daniel Ščavnický KDH

Danišovce 86,7 Miroslav Výrostek ĽSHZDS,SNS,SDKÚ-DS,KDH

Ďanová 76,65 Kristína Adamišová NEKA

Ďapalovce 56,59 Ján Cmár SMER

Dargov 72,41 Štefánia Bojtimová SMER

Davidov 75,3 Jozef Vaľko NEKA

Debraď 62,37 Adriana Pappová SMK-MKP

Dedačov 44,96 Peter Pichoňský SMER

Dedina Mládeže 69,82 Gabriela Gönczölová MOST – HÍD

Dedinka 50,87 Viera Belanová SMER

Dedinky 75,95 Milan Ogurčák SNS

Dechtice 69,62 Karol Zachar SNS,SMER

Dekýš 79 Jozef Bucha SMER

Demandice 70,86 Attila Kürthy SaS

Demänovská Dolina 73,48 Jakub Vojtek NEKA

Demjata 76,56 Vladislav Bašista SMER

Detrík 56,81 Ľubica Voľanská SMER

Detva 48,69 Ján Šufl iarský NEKA

Detvianska Huta 69,7 Jana HrončekováSMER

Devičany 78,1 Monika Slížiková SNS,SMER

Devičie 77,82 Ján Baláž SMER,ĽS-HZDS

Dežerice 61,3 Ladislav Chudoba SMER

Diaková 57,89 Róbert Ivaška SMER

Diakovce 59,62 László Hajdu SMK-MKP

Diviacka Nová Ves 70,17 Ivan Kohút NEKA

Diviaky nad Nitricou 62,96 Július DuranziaSMER

Divín 64,24 Ján Koza NEKA

Divina 46,28 Emil Molko SZS

Divinka 67,7 Michal Krško SZS

Dlhá 44,83 Rudolf Braniša NEKA

Dlhá nad Kysucou 52,1 Pavol KoišSMER,SNS,ĽS-HZDS

Dlhá nad Oravou 61,5 Ján Kamas KDH,SMER

Dlhá nad Váhom 66,49 Pavol Tóth NEKADlhá Ves 73,78 Eva Kankulová NEKA

Dlhé Klčovo 33,57 Andrej Kulik NEKA

Dlhé nad Cirochou 64,94 Ján Kníž SMER

Dlhé Pole 70,76 Dana Veveričíková ĽSHZDS,SNS,SMER

Dlhé Stráže 85,87 Vladimír Slanina SDKÚ-DS

Dlhoňa 77,77 Jaroslav Sadiv SMER,ĽS-HZDS

Dlžín 80,74 Jozef Štefanec SMER,KDH

Dobrá 78,16 Mikuláš Csoma NEKA

Dobrá Niva 60,79 Martin Krúdy SDKÚ-DS

Dobrá Voda 72,46 Marek Drobný NEKA

Dobroč 71,6 Ján Krnáč NEKA

Dobrohošť 47,15 Jozef Boráros NEKA

Dobroslava 72,72 Vladimír ŠlepeckýSDKÚ-DS

Dobšiná 56,61 Karol Horník SMER

Dohňany 40,66 Milan Panáček SMER

Dojč 63,18 Katarína Jankovičová NEKA

Doľany 66,15 Jozef Mruškovič NEKA

Doľany 89,18 Štefan Kamenický SDKÚ-DS,KDH

Dolinka 77,86 József Nagy SMK-MKP,MOST- HÍD

Dolná Breznica 65,44 Emil DrahutaSMER,ĽS-HZDS

Dolná Krupá 58,41 Teofi l Mihalovič KDH

Dolná Lehota 63,89

Dolná Mariková 64,61 Peter Šujak NEKA

Dolná Mičiná 76,58 Anna Budajová NEKA

Dolná Poruba 57,72 Miroslav Kopčan NEKA

Dolná Seč 41,16 Eugen Čornák SaS,SDKÚ-DS

Dolná Streda 42,34 Ľuboš Šúry SMER

Dolná Strehová 51,28 Dušan Mališ SMER

Dolná Súča 70,89 Pavol Kvasnica NEKA

Dolná Tižina 72,38 Anton Ďurana KDH

Dolná Trnávka 80 Miroslav Grekčo NEKA

Dolná Ves 75,11 Milan Pračko NEKA

Dolná Ždaňa 68,8 Andrea MurgašováSMER,ĽS-HZDS

Dolné Dubové 71,32 Marek Hrčka NEKA

Dolné Kočkovce 75,61 Peter Regina ĽSHZDS

Dolné Lefantovce 57,4 Miroslav KrajčíkSMER

Dolné Lovčice 60,12 Anna Slováková SMER

Dolné Mladonice 76,41 Eduard Roganský KDH

Dolné Naštice 72,87 Marian Petreje SMER

Dolné Obdokovce 64,8 Zoltán Gyepes MOST – HÍD

Dolné Orešany 66,69 Juliana Belicová NEKA

Dolné Otrokovce 78,13 Emília Mičianová SMER

Dolné Plachtince 71,66 Jozef Ivic SDKÚ- DS,SMER

Dolné Saliby 63,89 Lajos Seres SMK-MKP

Dolné Semerovce 70,32 Vendelín Baláž NEKA

Dolné Srnie 62,7 Peter Petkov NEKA

Dolné Strháre 55,55 Miloš Beňov SMER

Dolné Trhovište 39,61 Jaroslav Mrváň SMER

Dolné Vestenice 62,63 Michal Jedinák KDH

Dolné Zahorany 67,85 Agneša Krahulcová MOST – HÍD

Dolné Zelenice 73,19 Dagmar Jakubcová NEKA

Dolný Badín 71,77 Mária Jaďuďová SMER

Dolný Bar 40,32 Oskár Bereczk SMKMKP, MOST – HÍD

Dolný Harmanec 73,91 Alena Necpalová SMER

Dolný Hričov 64,6 Vladimír Sadloň SNS

Dolný Chotár 72,22 František Dora MOST – HÍD,SMK-MKP

Dolný Kalník 85,29 Jana Vavřinková NEKA

Dolný Kubín 32,78 Roman Matejov SDKÚ- DS,KDH,SaS

Dolný Lieskov 54,82 Jozef Kardoš ĽSHZDS, SMER

Dolný Lopašov 61,58 Hana Madrová SMER

Dolný Ohaj 75,48 Ivan Solár KDH,SNS

Dolný Pial 68,9 Róbert Potocký SMER

Dolný Štál 66,56 Éva Csóka SMK-MKP

Dolný Vadičov 79,56 Miroslava Ondreášová NEKA

Domadice 61,95 Marian Berkeš NEKA

Domaníky 79,62 Eva Vicianová SDKÚ-DS

Domaniža 63,98 Jozef Gálik SMER,ĽS-HZDS

Domaňovce 67,87 Štefan Gonda NEKA

Donovaly 67,61 Miroslav Daňo NEKA

Drábsko 64,59 Martina Kocová NEKA

Drahňov 75,27 Tibor Jasovský NEKA

Drahovce 61,58 Juraj Klein NEKA

Dravce 63,17 Elena Bašistová SMER

Dražice 79,01 Krisztián Kovács SMK-MKP

Dražkovce 71,17 Viera Šalagová NEKA

Drážovce 59 Renáta Mrázová SMER

Drienčany 73,33 Peter Švoňava NEKA

Drienica 62,5 Igor Birčák SMER

Drienov 51,24 Jozef Petro SMER,ĽSHZDS, KSS

Drienovec 72,14 Tibor Kočiš NEKA

Drienovo 84,7 Ivana Drígeľová SNS

Drienovská Nová Ves 62,88 Ján Brozman SDKÚ-DS

Drietoma 68,88 Jozef Kluka NEKA

Drňa 79,41 Endre Vincze MOST – HÍD

Drnava 75,33 Helena Ulbriková MOST – HÍD

Družstevná pri Hornáde 62,27 Andrej Sabol SNS

Drženice 56,78 Slavomír Baláž SMER

Držkovce 80 Mária Duszová KDH

Ďubákovo 20,25 Peter Andrássy SMER

Dubinné 77,11 Viktor Hvišč SMER

Dubnica nad Váhom 32,95 Jozef Gašparík NEKA

Dubnička 83,87 Jozef Petrek SMER

Dubník 51,51 Jozef Ostrodický NEKA

Dubno 83,2 Eugen Borbás MOST – HÍD

Dubodiel 70,16 Božena Richtárechová SMER

Dubová 64,45 Ľudovít Ružička SNS

Dubová 44,56 Miloš Vaňušaník SDKÚ-DS

Dubovany 73,35 Miroslav Michalčík NEKADubovce 72,84 Dana Mikulová NEKA

Dubové 75,12 Ľubomír Lettrich ĽS-HZDS

Dubové 67,92 Anna Janovicová SMER,ĽSHZDS

Dubovec 77,51 Annamária Gotlíbetová SMKMKP

Dubovica 62,46 Bystrík Hudák SMER

Dúbrava 80,95 Michal Mackaľ SMER

Dúbrava 61,32 Vladimír Janičina NEKA

Dúbrava 70,37 Ondrej Hovančík NEKA

Dúbravica 79,5 Ľubomír Šesták SMER

Dúbravka 77,39 Andrej Bajužík SMER,ĽSHZDS

Dúbravy 62,93 Ján Ľalík SDKÚ-DS

Ducové 68,05 Mária Koláriková SMER

Dudince 66,88 Štefan Pokľuda SNS,KDH,ĽS-HZDS

Dukovce 80,78 Jozef Bodnár SDKÚ-DS

Dulov 34,03 Antonia Kandaliková SMER

Dulova Ves 74,01 Ján Seman SDKÚ-DS

Dulovce 67,34 Štefan Caletka SMER

Dulovo 73,1 Katarína Balážová SDKÚ-DS

Dunajov 70,91 Milada Chlastáková NEKA

Dunajská Lužná 56,57 Štefan Jurčík NEKA

Dunajská Streda 40,66 Zoltán Hájos SMKMKP

Dunajský Klátov 79,45 Mária Csibová MOST – HÍD

Duplín 69,07 Jozef Potoma SDKÚ- DS,SaS,KDH

Ďurčiná 71,86 Ján Čerňan SMER

Ďurďoš 67,64 Emília Marcinková SMER

Ďurďošík 76,99 Iveta Hadašová KDH

Ďurďové 40,62 Pavol Janík ĽS-HZDS

Ďurkov 69,44 Ondrej Valik NEKA

Ďurková 67,7 Ján Kuruc NEKA

Ďurkovce 83,17 Eva Egryová SMKMKP, MOST – HÍD

Dvorany nad Nitrou 44,44 František Košecký NEKA

Dvorec 48,27 Eva Srncová SDKÚ-DS

Dvorianky 65,07 Andrej Marcin SMER

Dvorníky 59,77 Ľuboš Gubáň SNS

Dvorníky – Včeláre 76,63 Alexander Miliczky SMK-MKP

Dvory nad Žitavou 59,24 Jozef Kálazi NEKA

E

Egreš 75,47 Gabriela Timková SNS

F

Fačkov 70,86 Miroslav Mikula SMER

Falkušovce 67,3 Michal Bodnár ĽS-HZDS

Farná 68,86 Karol Vrábel SMK-MKP

Fekišovce 77,55 Miloslava Fedorová SMER

Figa 76,97 Imrich Palmont MOST – HÍD

Fijaš 86,08 Ján Vasilišin SMER

Fiľakovo 39,32 Jaromír Kaličiak ĽSHZDS,SDKÚ-DS,SMER

Fiľakovské Kováče 56,94 Oto Agócs MOST-HÍD

Fintice 64,63 Terézia Gmitrová NEKA

Folkušová 56,89 Milan Sopóci NEKA

Forbasy 75,14 Július Vyrostek

KDH,SDKÚ-DS

Frička 81,11 Vasil Hudák SMER

Fričkovce 43,97 Matej Straka SDKÚ-

DS,KDH,SMER

Fričovce 74,81 Ján Mikula NEKA

Fulianka 79,13 Miroslav Leško SMER

G

Gabčíkovo 64,45 Iván Fenes SMK-MKP

Gaboltov 63,63 Martin Ceľuch KDH,SDKÚ-DS

Gajary 53,51 Peter Tydlitát NEKA

Galanta 38,34 Ladislav Maťašovský NEKA

Galovany 57,14 Stanislav Devečka SMER

Gáň 75,39 Denisa Ivančíková NEKA

Gánovce 51,88 Alžbeta Čekovská SDKÚ-DS,SaS,KDH

Gbeľany 66,8 Jozef Martinček SMER

Gbelce 56,92 Gabriel Mihalik NEKA

Gbely 56,81 Jozef Hazlinger NEKA

Geča 58,79 Monika Bérešová SZS

Gelnica 44,1 Anna Nemčíková KDH,ĽSHZDS,SMER,SDKÚ-DS,SNS

Gemer 77,81 Zoltán Jankóšik MOST – HÍD

Gemerček 50,56 Zoltán Kisantal MOST-HÍD

Gemerská Hôrka 64,2 Zoltán Tömöl SMKMKP,MOST-HÍD,ĽS-HZDS

Gemerská Panica 70,98 Milan Majoroš MOST – HÍD

Gemerská Poloma 68,86 Ján Chanas NEKA

Gemerská Ves 76,17 Monika Lévaiová NEKA

Gemerské Dechtáre 82,82 Štefan Zagyi SMK-MKP,SDKÚ-DS

Gemerské Michalovce 31,64 Jolana Óváryová MOST – HÍD

Gemerské Teplice 80,68 Laura Durančíková SMER

Gemerský Jablonec 78,83 Július Agócs SMK-MKP

Gemerský Sad 76,56 Vojtech Pataki NEKA

Geraltov 59,25 Slávka Bortňáková SMER

Gerlachov 75,03 Ondrej Ševcov NEKA

Gerlachov 50,49 Michal Ryša NEKA

Giglovce 83,21 Jozef Nedzbala ĽSHZDS,SNS

Giraltovce 55,23 Ján Rubis SMER,ĽS-HZDS

Girovce 87,93 Jana Lešková KDH

Glabušovce 80,64 Štefan Chudý NEKA

Gočaltovo 80 Jarmila Pavlíková NEKA

Gočovo 83,8 Milan Mlynár SNS

Golianovo 71,41 Ľuboš Kolárik SMER

Gortva 71,97 Ján Melišík NEKA

Gôtovany 84,68 Pavel Droppa SMER

Granč – Petrovce 81,62 Peter Pitoňák ĽSHZDS,SMER

Gregorova Vieska 50,92 Mária Gáfriková SMER

Gregorovce 66,29 Slavomír Verčimák NEKA

Gribov 86,07 Vladislav Zuber SMER,MOST-HÍD

Gruzovce 74,25 Monika Tkáčová SMER

Gyňov 66,8 Denisa Vargová SMER

Habovka 63,39 Ján Taraj NEKA

H

Habura 76,07 Mikuláš Juščík KSS,SMER

Hačava 73,71 Peter Gábor NEKA

Háj 63,82 Irena Gajdošová SMK-MKP

Háj 65,5 Jarmila Ižipová ĽS-HZDS

Hajná Nová Ves 78,35 Igor Koma NEKA

Hajnáčka 77,2 Jozef Hunyák MOST-HÍD

Hájske 78 Jozef Matušica NEKA

Hajtovka 45,94 Pavol Nosek SNS,KDH,SMER,SDKÚ-DS

Haláčovce 77,64 Ľubomír Bolfa NEKA

Halič 70,27 Vladimír Rehanek KDH,SMER,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS

Haligovce 28,14 Milan Volček KDH,SDKÚ-DS

Haluzice 92,59 Miloš Madila ĽS-HZDS,SMER

Hamuliakovo 64,4 Jozef Schnóbl NEKA

Handlová 38,13 Rudolf Podoba SMER

Hanigovce 53,7 Alena Havrilová SMER

Haniska 63,89 Miloš Barcal NEKA

Haniska 75,14 Ján Pavuk NEKA

Hanková 90,47 Ondrej Jančík SMER

Hankovce 74,84 Ján Grega-Jakub NEKA

Hankovce 81,71 Ľudmila Veľasová KDH,SDKÚ-DS

Hanušovce nad Topľou 65 Štefan Straka SMER

Harakovce 66,66

Harhaj 73,01 Anna Uhrinová KDH,SDKÚ-DS,SaS

Harichovce 54,86 Miloš Augustiňák NEKA

Harmanec 66,22

Hatalov 67,53 Vladimír Kováč NEKA

Hatné 43,64 Iveta Žilovcová NEKA

Havaj 65,73 Stanislav Viňarský NEKA

Havka 57,57 Pavol Jabrocký NEKA

Havranec 100 Milan Ščerba MOST – HÍD

Hažín 78,57 Marianna Šimková SMER

Hažín nad Cirochou 74,12 František Bližinský SDKÚ-DS

Hažlín 58,5 František Olah SMER

Helcmanovce 64,21 Tibor Theis ĽSHZDS,SNS

Heľpa 59,75 Jozef Fillo SDKÚ-DS

Henckovce 68,31 Viera Nemcová SNS,SMER

Henclová 74,72 Lýdia Šomšáková KDH

Hencovce 73,92 Štefan Kovaľ KDH

Hendrichovce 86,04 Ján Centko KDH

Herľany 70,25 Jana Tóthová SMER,KDH,MOST – HÍD,ĽS-HZDS

Hermanovce 71,5 Eduard Grejták NEKA

Hermanovce nad Topľou 73,72 Ján Krivák SMER

Hertník 77,49 Jozef Kapec NEKA

Hervartov 77,77 Miroslav Mackanič NEKA

Hiadeľ 63,94 Ondrej Snopko SDKÚ-DS,KDH

Hincovce 72,88 Ondrej Faith NEKA

Hladovka 68,55 Mária Kendralová KDH

Hlboké 69,84 Miloš Čobrda NEKA

Hlboké nad Váhom 80,52 Dušan Pinčík SNS

Hliník nad Hronom 63,09 Dušan Antal SMER

Hlinné 48,72 Milena Naštová Hladová KDH,SMER

Hlivištia 49,05 Jarmila Olexová SMER

Hlohovec 39,81 Peter Dvoran KDH,SDKÚ-DS,SMER

Hniezdne 58,03 Viktor Selep ĽS-HZDS

Hnilčík 47,01 Vladimír Fabian SMER,ĽSHZDS,SNS

Hnilec 73,68 Otokár Jeremiaš KDH

Hnojné 77,65 Helena Kráľová SMER

Hnúšťa 38,82 Michal Bagačka SMER,ĽSHZDS,SNS,KSS,KDH

Hodejov 72,5 Štefan Illéš SRK

Hodejovec 75,46 Oto Veres NEKA

Hodkovce 64,28 Mária Potočňáková SMER

Hodruša – Hámre 64,91 Jozef Uram NEKA

Hokovce 75,7 Juraj Kis SMK-MKP

Holčíkovce 79,88 Michal Flešár NEKA

Holiare 76,15 Ladislav Rácz SMK-MKP

Holice 74,2 Imrich Vajas SMK-MKP

Holíč 39,14 Zdenko Čambal ND,SMER

Holiša 71,51 Vojtech Galdík MOST-HÍD

Holumnica 57,94 Rudolf Špes KDH

Honce 79,08

Hontianska Vrbica 41,35 Karol Pilinský SDKÚ-DS

Hontianske Moravce 66,52 Rudolf Gabryš ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,KDH,SNS

Hontianske Nemce 60,48 Jozef Nemec NEKA

Hontianske Tesáre 70,14 Dana Kohútová NEKA

Hontianske Trsťany 60,37 Jozef Gálus ĽSHZDS, SDKÚ-DS,SNS,SMER

Horňa 61,02 Ján Pšak NEKA

Horná Breznica 60,88 Jozef Karas KDH

Horná Kráľová 48,91 Emil Rábek NEKA

Horná Krupá 84,24 Ján Hrčka SMER

Horná Lehota 44,37 Vladimír Bušniak SMER

Horná Lehota 36,24 Jozef Mikuláš SMER

Horná Mariková 77,83 Miroslav Hamar NEKA

Horná Mičiná 67,9 Jozef Vránsky SMER

Horná Poruba 45,59 Milan Staňo SNS

Horná Potôň 69,52 Tivadar Sidó NEKA

Horná Seč 79,76 Edita Moravská SZ

Horná Streda 62,44 Ľubomír Krajňanský NEKA

Horná Strehová 55,07 Jana Kukučková SDKÚ-DS,SMER

Horná Súča 63,96 Juraj Ondračka NEKA

Horná Štubňa 50,07 Ondrej Piški NEKA

Horná Ves 61,01 Jozef Hrotek ĽS-HZDS

Horná Ves 33,79 Simona Holicová SMER

Horná Ždaňa 78,16 Alena Bugárová SMER,SDKÚ-DS

Horňany 63,74 Eva Šrámková ĽSHZDS, SMER,SNS

Horné Dubové 42,24 Ján Hrčka NEKA

Horné Hámre 75,76 Milan Mokrý NEKA

Horné Chlebany 68,43 Jozef Ladický SMER

Horné Lefantovce 60,39 Anton Bódi NEKA

Horné Mladonice 70,92 Erika Korčoková

SMERHorné Mýto 74,4 Eduard Zalka SMK-MKP

Horné Naštice 81,32 Jozef Hedera KDH

Horné Obdokovce 64,29 Jana Martonková NEKA

Horné Orešany 56,47 Ján Kormúth SMER,KDH

Horné Otrokovce 76,47 Eva Kukučková SNS

Horné Plachtince 79,31 Ladislav Nozdrovický NEKA

Horné Pršany 72,47 Anna Miartušová SMER,KSS

Horné Saliby 53,01 Pavol Dobosy MOST-HÍD

Horné Semerovce 73,92 Tomáš Pásztor NEKA

Horné Srnie 64,24 Jozef Húserka SNS

Horné Strháre 69,34 Juraj Pastorok SDKÚ-DS

Horné Štitáre 68,93 Martin Fulka NEKA

Horné Trhovište 71,6 Tibor Veľký SNS

Horné Turovce 73,72 Tomáš Sztyahula NEKA

Horné Vestenice 55,38 Pavol Foltán NEKA

Horné Zahorany 77,58 Zuzana Vysokaiová SDKÚ-DS

Horné Zelenice 58,55 Viera Darivčaková SaS

Horný Badín 79,02 Mária Hnilicová ĽSHZDS,SDKÚ-DS

Horný Bar 63,86 Štefan Bodó NEKA

Horný Hričov 50,46 Jozef Trizuljak NEKA

Horný Kalník 69,76 Stanislav Rohoň NEKA

Horný Lieskov 73,66 Andrej Torda NEKA

Horný Pial 73,33 Ľudovít Húdik NEKA

Horný Tisovník 76,71 Ján Kľuka ĽSHZDS,SMER

Horný Vadičov 75,65 Vladimír Káčerík NEKA

Horovce 73,63 Vladimír Decha ĽSHZDS,SMER

Horovce 67,44 František Veliký SMER

Hoste 79,26 Ľuboš Karel ND

Hostice 84,98 František Rácz SDKÚ-DS,SMK-MKP,RIS

Hostie 73,81 Peter Štepianský NEKA

Hostišovce 65,56 Viera Sakálová KSS

Hosťová 84,31 Mária Jaleczová MOST – HÍD

Hosťovce 63,69 Tibor Béres SMK-MKP

Hosťovce 77,99 Zita Koprdová SMER,KDH

Hostovice 67,17 Peter Čopák NEKA

Hozelec 65,56 Štefan Rakoci NEKA

Hôrka 64,6 Vladimír Boška KDH

Hôrka nad Váhom 60,38 Peter Godál NEKA

Hôrky 70,16 Miroslav Kašuba SNS,SMER

Hrabičov 68,12 Ján Adámik ĽS-HZDS

Hrabkov 62,03 Jaroslav Hovančák SMER

Hrabová Roztoka 85,45 Darina Labaničová SDKÚ-DS

Hrabovčík 85,2 Sergej Vasilenko NEKA

Hrabovec 70,98 Vladislav Juskuv SMER

Hrabovec nad Laborcom 73,44 Anton Kulan KDH

Hrabovka 69,47 Ivan Čulen NEKA

Hrabské 53,63 Anna Galuščaková SMER

Hrabušice 63,52 Jana Skokanová KDH,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS,SF

Hradisko 75,3 Stanislava Kellnerová SDKÚ-DS

Hradište 81,25 Jozef Valkovec NEKA

Hradište 70,83 Pavel Kubačka SMER

Hradište pod Vrátnom 71,88 Ivan Hatiar NEKA

Hrádok 43,8 Rastislav Beňo SMER

Hrachovište 72,96 Ivan Kolník SMER

Hrachovo 40,65 Ondrej Knechta SMER

Hraň 57,73 Helena Zuskáčová

SMER,KDH,SDKÚ-DS,MOST – HÍD

Hraničné 55,12 Miroslav Pokrivčák SMER,KDH

Hranovnica 41,55 Martin Benko KDH

Hrašné 40,59 Peter Hučko SMER

Hrašovík 79,31 Renáta Demková NEKA

Hrčeľ 73,14 Rudolf Balog SDĽ

Hrhov 70,26 Arpád Szepesi SMK-MKP

Hriadky 81,84 Milan Rohaľ SMER,MOST-HÍD,ĽS-HZDS

Hričovské Podhradie 80,19 Jarmila Dobroňová SMER

Hriňová 50,4 Stanislav Horník SDKÚ-DS,KDH,SaS

Hrišovce 55,73 Peter Dzurov KDH,SDKÚ-DS

Hrkovce 86,09 Gejza Nagy SDKÚ-DS

Hrlica 82,53 Mária Antalová SMER

Hrnčiarovce nad Parnou 55,7 Jaroslav Kráľovič NEKA

Hrnčiarska Ves 62,46 Helena Zigová SDKÚ-DS

Hrnčiarske Zalužany 66,28 Branislav Nociar NEKA

Hrochoť 61,72 Anna Čerhýňová SMER,MOST – HÍD

Hromoš 78,75 Maroš Kočiš SMER,SNS,MOST – HÍD

Hronec 63,76 Bohuslav Nemky SMER

Hronovce 39,56 Róbert Csudai MOST – HÍD

Hronsek 67,59 Milan Kollár NEKA

Hronská Breznica 67,51 Igor Kanda NEKA

Hronská Dúbrava 75,59 Jozef Brhlík SMER,ĽS-HZDS

Hronské Kľačany 33,61 Miroslav Kollár KDH

Hronské Kosihy 73,66 Jozef Seneši NEKA

Hronský Beňadik 71,05 Stanislav Lopúch SNS

Hrubá Borša 85,1 Ladislav Vidra NEKA

Hruboňovo 65,44 Vladimír Fabo NEKA

Hrubov 70 Terézia Šuľaková KDH

Hrubý Šúr 45,36 Ladislav Gujber SMKMKP,MOST – HÍD

Hrušov 80 Gabriel Parti SMK-MKP

Hrušov 62,44 Pavel Bendík NEKA

Hrušovany 62,17 Jozef Benca SMER,ĽSHZDS

Hrušovo 76,57 Gizela Ciráková SMER

Hruštín 65,57 František Škapec KDH

Hubice 31,19 Štefan Radics SMER

Hubina 75,17 Jana Myjavcová SMER

Hubošovce 82,55 Katarína Škvarlová SMER

Hubová 77,21 Stanislav Nechaj NEKA

Hubovo 80

Hucín 65,18 Ľubomír Samko ĽS-HZDS

Hudcovce 67,91

Hul 65,57 František Golha NEKA

Humenné 42,47 Jana Vaľová SMER,ĽSHZDS,SNS,SZ,ÚSVIT,SF,ND

Huncovce 50,57 Jozef Majerčák NEKA

Hunkovce 70,35 Ján Franko SMER

Hurbanova Ves 42,35 Ľubomír Petrák SMER

Hurbanovo 51,07 Margita Zemková NEKA

Husák 58,95 Ján Beňák SMER

Husiná 68,64 Zoltán Fodor SMK-MKP

Hutka 80,26 Anna Carachová SMER

Huty 85,43 Milan Badlík ĽS-HZDS

Hviezdoslavov 59,13 Ján Čepko NEKA

Hvozdnica 66,24 Miroslav Minárik ĽS-HZDS

Hybe 45,66 Martin Piovarči SMER

Hýľov 66,75 Stanislav Bernát SDKÚ-DS

Chanava 81,22 Ludevít Czókoly NEKA

Chľaba 67,4 Henrieta Kosznovszka NEKA

Chlebnice 59,6 Milan Maxoň KDH

Chlmec 82,75 Cyril Hirjak SNS,SMER,ĽSHZDS

Chmeľnica 63,78 Štefan Šimský NEKA

Chmeľov 71,84 Tomáš Drabik NEKA

Chmeľová 75,83 Ján Železný SMER,NK

Chmeľovec 83,28 Ján Jakab NEKA

Chmiňany 76,02 Cyril Miškuf SMER

Chminianska Nová Ves 71,97 Peter Konečný NEKA

Chminianske Jakubovany 72,17 Jozef Lukáč SMER

Choča 78,93 Alena Záhoreczová NEKA

Chocholná – Velčice 72,99 Ľubomír Škriečka KDH

Choňkovce 77,28 Ján Skyba SMER

Chorvátsky Grob 63,76 Miroslav Marynčák SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD

Chorváty 93,68 Karol Köteleš NEKA

Chotča 71,68 Štefan Radačovský SMER,SNS

Chotín 70,97 Sára Lucza SMK-MKP

Chrabrany 68,92 Ľubomír Goga KDH

Chrámec 89,58 Marta Benedeková MOST-HÍD

Chrasť nad Hornádom 77,73 Marián Melega KDH

Chrastince 76,56 Jozef Varga SDKÚ-DS

Chrastné 64,77 Ján Pekľanský SMER

Chrenovec – Brusno 65,31 Tibor Čičmanec NEKA

Chropov 82,67 Anton Ivánek NEKA

Chrťany 84,48 Pavel Hriň ĽSHZDS, SDKÚ-DS

Chtelnica 72,42 Peter Radošinský KDH,SDKÚ-DS

Chudá Lehota 82,77 Milan Daniš KDH

Chvalová 89,6 Vladimír Vaculčiak SMER

Chvojnica 74,09 Marian Kollár NEKA

Chvojnica 74,07 Magdaléna Kotianová ĽSHZDS

Chynorany 59,28 Mária Lachkovičová NEKA

Chyžné 66,25 Ján Greguš SDKÚ-DS

I

Igram 34,78 Štefan Kováľ KDH

Ihľany 74,4 Ján Turek SMER

Ihráč 57,08 Ľudmila Febenová NEKA

Ilava 49,26 Štefan Daško NEKA

Iliašovce 61,55 Ladislav Grondžák SMER

Ilija 76,97 Milan Jokel NEKA

Imeľ 55,47 František Tyukos NEKA

Iňa 90,1 Jozef Rosipal ĽSHZDS,SMER,MOST-HÍD

Iňačovce 61,25 Gabriel Ivanko KSS

Inovce 76,92 Milan Poľak NEKA

Ipeľské Predmostie 71,79 Marián Hocsák NEKA

Ipeľské Úľany 62,82 Magdaléna Tóthová NEKA

Ipeľský Sokolec 77,6 Arnold Ozsvald NEKA

Istebné 61,73 Ján Čief SMER

Ivachnová 56,05 Vladimír Guoth KDH

Ivančiná 83,95 Rastislav Kraus SMER

Ivanice 75,56 Jozef Žilka NEKA

Ivanka pri Dunaji 43,05 Magdaléna Holcingerová NEKA

Ivanka pri Nitre 60,68 Ľuboš Gál NEKA

Ivanovce 69,34 Mária Hládeková ĽSHZDS,SMER,SNS

Iža 58,99 István Domin SMK-MKP

Ižipovce 73,33

Ižkovce 64,83 Ján Jakub MOST – HÍD

J

Jabloň 43,87 Albert Bazár KDH

Jablonec 67,91 Ján Podmanický SNS

Jablonica 53,43 Alena Hazuchová NEKA

Jablonka 77,69 Anna Cigáneková SMER

Jablonov 66,52 Jozef Molčan NEKA

Jablonov nad Turňou 78,77 Pavel Hric SMKMKP

Jabloňovce 69,14 Igor Hindi NEKA

Jablonové 46,08 Ondrej Uhliarik KDH

Jablonové 80,33 Ladislav Čička NEKA

Jacovce 61,6 Imrich Hermann NEKA

Jahodná 67,1 Jarmila Csibová NEKA

Jaklovce 60,03 Pavol Kuspan OKS

Jakovany 31,8 Marián Dujava SMER

Jakubany 43,9 Jozef Dufala SMER,KDH,SDKÚ-DS

Jakubov 68,16 Peter Gajdár NEKA

Jakubova Voľa 76,19 Vladimír Mačo SMER,ĽS-HZDS

Jakubovany 62,79 Dušan Žiaran SNS,ĽSHZDS,SMER

Jakubovany 33,05 Anton Janičina KDH,SDKÚ-DS

Jakušovce 69,76 Ján Smetanka SDKÚ-DS

Jalová 85,07 Ján Zubaľ KDH

Jalovec 72,65 Juraj Poproč SNS

Jalovec 68,58 Peter Kotian SMER

Jalšové 76,11 Emília Živčáková NEKA

Jalšovík 43,9 Vladimír Balko SMER

Jamník 66,23 Dušan Španko SDĽ

Jamník 66,12 Anton Petruška SFJanice 98,4 Július Vincze SMK-MKP

Janík 49,25 Július Begala NEKA

Janíky 69,36 Lajos Berner MOST – HÍD

Jankovce 84,95 Jaroslav Vasiľ NEKA

Janov 67,67 František Harčár SMER

Janova Lehota 74,93 Božena Kováčová SMER,SNS

Janovce 56,28 Ľubomír Kundrát KDH

Jánovce 49,1 Ľudovít Dubaň NEKA

Jánovce 52,38 Jozef Kacvinský SDKÚ-DS

Janovík 72,41 Marián Žec SMER

Jarabá 90,69 Juraj Pružinec NEKA

Jarabina 65,66 Mikuláš Kaňa SMER,NK

Jarok 59,11 Róbert Bakyta KDH

Jarovnice 66,79 Florián Giňa SRK

Jasenica 48,39 Táňa Kňažková NEKA

Jasenie 53,8 Elena Kordíková KDH

Jasenov 74,14 Ján Katkovčin NEKA

Jasenov 77,09 Michal Šabak SDKÚ-DS

Jasenová 49,25 Rajmund Bradík NEKA

Jasenovce 77 Štefan Vilcega SMER,MOST-HÍD,KDH

Jasenové 68,77 Valéria Gažúrová SMER,SNS

Jasenovo 61,19 Mária Ertelová ĽS-HZDS

Jaslovské Bohunice 72,44 Božena Krajčovičová NEKA

Jasov 61,04 Gabriel Nagy NEKA

Jasová 43,69 Miroslav Habara SMER

Jastrabá 76,71 Vojtech Sklenár SMER,ĽSHZDS,SNS

Jastrabie nad Topľou 53,91 Michal Džuka SMER,MOST – HÍD

Jastrabie pri Michalovciach 77,6 Miroslav Onduško SNS

Jatov 64,35 Jozef Dubovský SMER

Jazernica 59,91 Jaroslav Marek SMER

Jedlinka 73,91 Anna Guzyová SMER

Jedľové Kostoľany 72,31 Vladimír Ďatko NEKA

Jelenec 59,66 Ladislav Púchovský NEKA

Jelka 57,1 Imre Farkas NEKA

Jelšava 45,56 Milan Kolesár SDKÚ-DS

Jelšovce 66,13 Ladislav Hroššo NEKA

Jelšovec 56,38 Viera Sárová SMER

Jenkovce 74,93 Jaroslav André NEKA

Jesenské 47,36 Jozef Chrančok NEKA

Jesenské 54,47 Gabriel Mihályi NEKA

Jestice 85,31 Erika Petriková MOST – HÍD

Ješkova Ves 58,05 Pavel Greguš ĽSHZDS, SMER

Jezersko 80,48 Ľubomír Vnenčák NEKA

Jovice 76,67 František Barci SMK-MKP

Jovsa 66,02 Michal Homrok NEKA

Jur nad Hronom 72,91 Helena Valentová ASV

Jurkova Voľa 41,89 Jaroslava Grossmannová SMER

Jurová 85,28 Ladislav Matuška MOST-HÍD

Jurské 73,88 Eduard Pompa SMER

Juskova Voľa 82,17 Jozef Lukačin SMER

K

Kačanov 74,37 Michal Tomko NEKA

Kajal 57,86 Tibor Kosztolányi SMK-MKP

Kaľamenová 83,78 Martina Čičmancová SMER

Kalameny 75,13 Július Česák NEKA

Kaľava 57,23 Jozef Bandžuch SMER

Kalinkovo 71,35 Štefan Božík NEKA

Kalinov 77,66 Jozef Kocan SMER

Kalinovo 61,93 Ján Šárkan NEKA

Kalná nad Hronom 66,66 Ladislav Éhn SDKÚ-DS,MOST – HÍD,SMER,SMK-MKP,ĽS-HZDS

Kalná Roztoka 64,49 Ladislav Hakulin SMER

Kálnica 70,28 Ján Krchnavý SMER

Kalnište 71,33 František Cauner KDH,SDKÚ-DS

Kalonda 76,66 Alžbeta Erdélyiová NEKA

Kaloša 79,91 Vojtech Váradi MOST – HÍD

Kalša 73,77 Gabriela Ivaňáková KDH,SDKÚ-DS

Kaluža 76,49 Ján Čuchran KDH,SDKÚ-DS,SMER,ĽS-HZDS,KDS,SZ,SNS

Kamanová 61,93 Peter Hudec NEKA

Kameňany 78,21 Mária Zuzindláková ĽSHZDS,SMER

Kamenec pod Vtáčnikom 51,58 Dušan Ďuriš SMER

Kamenica 65,53 Ladislav Urda SMER

Kamenica nad Cirochou 61,69 Alexander Bugyi NEKA

Kamenica nad Hronom 69,49 Ján Elzer SMER

Kameničany 75,18 Igor Daško SNS

Kameničná 57,85 Milan Lehocký NEKA

Kamenín 64,05 Ladislav Benefi SMK-MKP

Kamenná Poruba 72,25 Dušan Baranský SMER

Kamenná Poruba 71,62 Štefan Kasman NEKA

Kamenné Kosihy 83,79 Tibor Ďurkovič NEKA

Kamenný Most 67,98 Ladislav Magát MOST-HÍD

Kamienka 74,14 Benjamín Blaha SDKÚ-DS

Kamienka 59,82 Juraj Jedinák SMER

Kanianka 63,67 Ivor Husár NEKA

Kapince 84,02 Margita Tabačeková NEKA

Kapišová 77,63 Pavol Fek NK,MOST – HÍD

Kaplna 32,94 Vladimír Vittek NEKA

Kapušany 67,88 Jozef Pribula SMER

Kapušianske Kľačany 80,12 Karol Molnár MOST-HÍD

Karlová 60,46 Adriana Malatová SMER

Karná 77,98 Helena Žaková SDKÚ-DS

Kašov 77,44 Pavol Kušnirik SDKÚ-DS

Kátlovce 74,23 Pavol Johanes NEKA

Kátov 75,1 Terézia Kučerová NEKA

Kazimír 66,81 Jozef Toma SDKÚ-DS

Kecerovce 58,45 Miroslav Galas-Zaufal SaS

Kecerovský Lipovec 80 Emil Ondrík SMER

Kečkovce 42,42 Edita Oreničová SMER,KDH,NK

Kečovo 71,65 Július Lőrincz SMK-MKP

Kechnec 74,96 Jozef Konkoly NEKA

Kendice 63,39 Róbert Ondrej SDKÚ-DS,KDH,SaSKesovce 68,79 Aladár Szajkó SMK-MKP

Keť 79,64 Irén Mikus SMK-MKP

Kežmarok 42,72 Igor Šajtlava NEKA

Kiarov 91,07 Pavol Suchánsky SMKMKP,MOST-HÍD

Kľačany 70,41 Róbert Kožík NEKA

Kľače 76,87 Jozef Jánošík NEKA

Kľačno 62,45 Jozef Vrábeľ NEKA

Kladzany 40,35 Daniel Lorinc SDKÚ-DS

Kľak 81,67 Pavol Píš NEKA

Klasov 46,13 Ján Balázs NEKA

Kláštor pod Znievom 65,28 Maroš Halahija NEKA

Klátova Nová Ves 45,77 Iveta Randziaková SMER

Klčov 69,53 Miroslav Fabian KDH

Kleňany 47,43 Helena Csákyová SMK-MKP

Klenov 68,6 Jozef Pekár NEKA

Klenová 77,6 Dušan Hirča SMER

Klenovec 52,49 Zlata Kaštanová NEKA

Klieština 71,53 Helena Koštialiková NEKA

Klin 64,65 Štefan Peňák NEKA

Klin nad Bodrogom 68,85 Eva Baloghová MOST – HÍD

Klížska Nemá 75,64 Rozália Szalay SMK-MKP

Klokoč 43,03 Jozef Výbošťok SDKÚ-DS,KDH

Klokočov 61,11 Ľuboš Stríž KDH,SMER,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS

Klokočov 78,36 Monika Hudáčková NEKA

Klubina 77,67 Božena Poliačková SMER,SNS,ĽS-HZDS,KDH,SDKÚ-DS

Kľúčovec 88,63 Tibor Both SMK-MKP

Kluknava 68,66 Štefan Kováč SDKÚ-DS,KDH

Kľušov 72,72 Jozef Valko SaS

Kmeťovo 77,01 Pavol Toman NEKA

Kobeliarovo 72,4 Jaroslav Nemčko NEKA

Kobylnice 79,45 František Vojček SMER,SNS

Kobyly 68,59 Jozef Šoltys SMER

Koceľovce 80,5 Ján Lukáč SNS

Kociha 79,06 Tatiana Klimová SMER

Kocurany 78,33 Vojtech Čičmanec ĽS-HZDS

Kočín – Lančár 85,13 Jozef Reško SMER

Kočovce 70,62 Ján Tupý SZ

Kochanovce 72,34 Marián Michalov KDH,SaS,SDKÚ-DS

Kochanovce 78,14 Miroslav Porochnavý MOST – HÍD,OKS,KDS,NK

Kojatice 68,64 Anton Aštary KDH,SDKÚ-DS

Kojšov 77,47 Anton Bašniar NEKA

Kokava nad Rimavicou 54,03 Ján Chromek SMER,ĽS-HZDS

Kokošovce 69,46 Vincent Ivanecký SaS

Kokšov – Bakša 73,82 Cyril Hudák KDH

Kolačkov 77,21 Ján Horanský NEKA

Kolačno 72,7 Lýdia Petríková NEKA

Koláre 76,44 Alžbeta Grešinová MOST – HÍD

Kolárovice 63,53 Jozef Hruštinec SMER

Kolárovo 47,7 Árpád Horváth SMK-MKP

Kolbasov 63,04 Mária Kosťová SMER

Kolbovce 83,59 Marek Antoš SMER

Kolibabovce 80,31 Milan Chomič ĽS-HZDS

Kolíňany 37,29 Róbert Balkó SMKMKP,KDH,MOST – HÍD

Kolinovce 58,46 Vincent Bača ĽSHZDS,SMER,SNS

Kolonica 56,25 Ján Dzoba SDKÚ-DS

Kolta 64,32 Ida Krnčanová NEKA

Komárany 75,52 Marián Lapko NEKA

Komárno 46,07 Anton Marek NEKA

Komárov 77,61 František Mihaľ SaS

Komárovce 88,71

Komjatice 57,26 Peter Hlavatý NEKA

Komjatná 63,97 Otto Brtko NEKA

Komoča 65,86 Valéria Lukácsová NEKA

Koniarovce 69,28 Miroslav Konštiak NEKA

Konrádovce 70,83 Tivadar Karkus MOST-HÍD

Konská 64,61 Milan Uličný NEKA

Konská 77,3 Janka Stupňanová EDS

Koňuš 82,91 Jozef Hrinkanič SMER

Kopčany 56,82 Dušan Dubecký NEKA

Kopernica 69,03 Rastislav Slanina SMER

Koplotovce 76,05 Rudolf Štefanovič SMER

Koprivnica 81,41 Peter Krupa KDH,SDKÚ-DS

Kordíky 67,27 Ján Bíreš SDKÚ-DS,KDH,SaS,MOST – HÍD

Korejovce 69,38 Marta Frančáková SMER,NK,KDH

Korňa 64,45 Jozef Kontrík SNS,ĽS-HZDS

Koromľa 73,96 Ján Medviď SMER

Korunková 48,68 Emil Vrábeľ SDKÚ-DS

Korytárky 66,2 Ľubomír Straka KDH,SDKÚ-DS,SaS

Korytné 88,37 Peter Palenčár NEKA

Kosihovce 63,3 Eva Gyurászová MOST-HÍD,SMK-MKP,SMER,ĽS-HZDS

Kosihy nad Ipľom 85,26 Silvia Košíková SMK-MKP

Kosorín 73,59 Ľuboš Finka SMER

Kostoľany nad Hornádom 67,4 Vladimír Redaj NEKA

Kostoľany pod Tribečom 81,05 Mária Segíňová SMER

Kostolec 81,53 Rudolf Marejka ĽS-HZDS

Kostolište 55,27 Hubert Danihel NEKA

Kostolná – Záriečie 67,88 Peter Pilko NEKA

Kostolná pri Dunaji 82,14 Ján Filkász KDH

Kostolná Ves 70,2 Stanislav Pánis NEKA

Kostolné 72,63 Miroslav Cibulka SMER

Kostolné Kračany 68,88 Ladislav Gódány MOST – HÍD,SMK-MKP

Koš 71,93 Štefan Závadinka NEKA

Košariská 69,63 Anna Abramovičová NEKA

Košarovce 82,85 Jarmila Lukáčová SMER

Košeca 63,86 Radomír Brtáň NEKA

Košecké Podhradie 51,37 Rastislav Čepák SMER

Košice 33,4 Richard Raši SMER,MOST-HÍD

Košice – Barca 56,49 František Krištof KDH

Košice – Dargovských hrdinov 25,53 Jozef

Andrejčák SMER,MOST – HÍD,ĽS-HZDS

Košice – Džungľa 58,7 Adriana Balogová NEKA

Košice – Juh 33,35 Jaroslav Hlinka NEKA

Košice – Kavečany 64,42 Ján Kupec KDH,SDKÚ-DS,MOST – HÍD

Košice – Košická Nová Ves 46,56 Dušan Petrenka SMER,ĽS-HZDS

Košice – Krásna 55,34 Vladimír Saxa KDH,SDKÚ-DS

Košice – Lorinčík 80,18 Jozef Hovanec NEKA

Košice – Luník IX 29,92 Dionýz Slepčík SDKÚ-DS,KDH,SMK-MKP

Košice – Myslava 60,57 Ján Gabštúr NEKA

Košice – Nad jazerom 32,18 Anna Jenčová SMER,MOST – HÍD,ĽS-HZDS

Košice – Pereš 62,71 Jozef Karabin NEKA

Košice – Poľov 81,05 Mária Birošová NEKA

Košice – Sever 35,11 Marián Gaj NEKA

Košice – Sídlisko KVP 28,51 Iveta Kijevská SDKÚ-DS,SaS,MOST – HÍD,KDH,SMK-MKP,DS

Košice – Sídlisko Ťahanovce 26,9 Emil Petrvalský SDKÚ-DS,KDH,MOST – HÍD

Košice – Staré Mesto 36,55 Ľubomír Grega NEKA

Košice – Šaca 54,25 Rudolf Reštei NEKA

Košice – Šebastovce 48,47 Monika Puzderová NEKA

Košice – Ťahanovce 52,49 Ján Nigut KDH,SDKÚ-DS,KDS,OKS,DS,SMK-MKP,MOST-HÍD,SMER

Košice – Vyšné Opátske 48,9 Miloš Beca SDKÚ-DS,KDH

Košice – Západ 29,93 Rudolf Bauer SDKÚ-DS,KDH,KDS,OKS,DS,SMK-MKP

Košická Belá 65,54 František Koľvek SMER

Košická Polianka 73,07 František Smrčo SDKÚ-DS,KDH

Košické Oľšany 60,67 Slavomír Horváth SNS,SDKÚ-DS

Košický Klečenov 71,62 Gabriela Uchaľová SMER,KDH,MOST – HÍD

Koškovce 74,89 Dušan Ciklaminy SMER

Košolná 42,08 Martin Halaksa NEKA

Košťany nad Turcom 55,4 Anna Hlinková NEKA

Košúty 36,43 Zdenka Mačicová NEKA

Kotešová 64,08 Peter Mozolík NEKA

Kotmanová 80,51 Ľubomír Božik SNS

Kotrčiná Lúčka 60,23 Jozef Žabka SDKÚ-DS

Kováčová 83,82 Adrián Dáni NEKA

Kováčová 60,22 Slavomír Brachna ĽS-HZDS

Kováčovce 59,68 Jozef Filip SDKÚ-DS,MOST – HÍD

Koválov 73,8 Pavol Kuba KDH

Koválovec 73,72 Valéria Kudláčová SMER

Kovarce 69,16 Helena Paučírová NEKA

Kozárovce 39,84 Jozef Majer KDH,SMER,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS

Kozelník 78,94 Ivan Vráb NEKA

Kozí Vrbovok 72,18 Angela Valašťanová SMER,KDH

Kožany 58,51 Peter Rajnič KDH

Kožuchov 76,19 Gejza Köver NEKA

Kožuchovce 60,65 Ivan Zajac SMER

Kračúnovce 63,19 Dušan Majerník NEKA

Krahule 67,97 Miroslav Schwarz NEKA

Krajná Bystrá 57,91 Ján Štefanco SDKÚ-DS,SaS,KDH,MOST-HÍD

Krajná Poľana 83,85 Jozef Feciľak MOST-HÍD

Krajná Porúbka 51,02 Viera Dercová SDKÚ-DS

Krajné 56,13 Vladislav Šuster SDKÚ-DS,MOST-HÍD,KDH

Krajné Čierno 65,21 Miroslava Hamborská SDKÚ-DS,NK

Krakovany 58,07 Vladimír Mihálik NEKA

Kráľ 79,18 František Béres MOST-HÍD

Králiky 74,18 Ivan Škamla SMER

Kráľov Brod 30,64 Pavel Racsko NEKA

Kráľova Lehota 60,62 Vladimír Kapríni NEKA

Kráľová nad Váhom 24,17 Ferenc Bergendi MOST – HÍD

Kráľová pri Senci 36,05 Alojz Koiš NEKA

Kraľovany 54,14 Ľubor Had SMER

Kráľovce 63,02 Radoslav Šimko SNS

Kráľovce – Krnišov 75,31 Ľubomír Slančík SMER,SNS,ĽS-HZDS

Kráľovičove Kračany 79,06 Jana Gányovicsová NEKA

Kráľovský Chlmec 56,37 Jozef Balog NEKA

Kraskovo 75,21 Zdena Očovayová SMER

Krásna Lúka 57,41 Štefan Bujňák SMER

Krásna Ves 69,65 Milan Došek SMER

Krasňany 69,29 Miroslav Bielka KDH

Krásno 56,14 Martin Mikloš SDKÚ-DS

Krásno nad Kysucou 45,67 Jozef Grapa HZD,SMER

Krásnohorská Dlhá Lúka 74,32 Gabriel Klárik NEKA

Krásnohorské Podhradie 69,37 Peter Bollo MOST – HÍD

Krásnovce 79,51 Tibor Kostovčík KDH

Krásny Brod 58,65 Vladimír Bajaj SMER

Kravany 65,13 Martin Vitkaj SDKÚ-DS

Kravany 78,24 Mária Kaňuchová SMER

Kravany nad Dunajom 74,84 Gabriel Duka SMK-MKP

Krčava 75,28 Jozef Hreňko NEKA

Kremná 15,85 Zdenka Šlampiaková SMER

Kremnica 54,98 Zuzana Balážová NEKA

Kremnické Bane 66,18 Konrád Schwarz NEKA

Kristy 76,98 Anna Janošová NEKA

Krišľovce 78,57 Monika Dovičáková KDH

Krišovská Liesková 50,6 Július Tamaška NEKA

Krivá 81,09 Peter Džubek KDH

Kriváň 59,1 Imrich Paľko ĽS-HZDS,SMER

Krivany 66,16 Ján Šejirman SMER

Krivé 78,77 Anna Oslacká SNS

Krivoklát 28,97 Mária Prekopová NEKA

Krivosúd – Bodovka 47,76 Vladimír Kmeťo NEKA

Kríže 67,24 Oľga Dutková SMER

Krížová Ves 58,62 Jozef Grivalský KDHKrížovany 67,49 Cyril Harničár MOST – HÍD

Križovany nad Dudváhom 62,11 Svetlana Masaryková NEKA

Krná 61,7 Drahomíra Hricová SMER

Krnča 67,81 Jaroslav Kačina NEKA

Krokava 68 Darina Ďurove SMER

Krompachy 52,28 Iveta Rušinová NEKA

Krpeľany 78,48 Jaroslav Kráľ NEKA

Krškany 72,31 Peter Kováčik NEKA

Krtovce 53,94 Juraj Oravec SMER

Kručov 55,24 Anna Kertisová SMER,MOST-HÍD

Krupina 50,09 Radoslav Vazan SMER

Krušetnica 75,14 Jozef Stančík KDH

Krušinec 73,76 Viktor Bochin ĽS-HZDS

Krušovce 69,45 Ivan Hubinský SMER

Kružlov 67,68 Jozef Kmec NEKA

Kružlová 72,08 Adrián Gužo SDKÚ-DS,MOST – HÍD,SDĽ,KDH,NK

Kružná 76,65 Ondrej Fábián NEKA

Kružno 76,22 Pavel Černák SMER

Kšinná 75,77 Miroslav Tuchyňa NEKA

Kubáňovo 80,8 Tibor Tóth NEKA

Kučín 76,11 Vincent Breznický KDH

Kučín 76,53 Marcela Baškovská NEKA

Kuchyňa 57,75 Róbert Bujna KDH,SDKÚ-DS,OKS,SaS

Kuklov 53,78 Štefan Šimkovič NEKA

Kuková 65,09 Štefan Kožlej SMER

Kukučínov 68,93 Ľuba Tóthová MOST – HÍD

Kunerad 81,64 Daniel Zelenay SNS

Kunešov 68,96 Ján Ihring NEKA

Kunova Teplica 64,54 Michal Bársony SMER

Kuraľany 79,04 Dušan Mésároš KDH,ĽSHZDS,SMER

Kurima 38,79 Ján Bartoš KDH

Kurimany 68,56 Anna Hricová KDH

Kurimka 63,48 Ján Božík SMER,MOST – HÍD

Kurov 71,86 Mária Špirková SMER

Kusín 77,73 Vladimír Jus NEKA

Kútniky 37,54 František Bokros NEKA

Kúty 53,42 Branislav Vávra NEKA

Kuzmice 81,25 Peter Mojžiš SMER

Kuzmice 58,07 Ján Geňo KDH

Kvačany 72,35 Jozef Grúň NEKA

Kvačany 75,12 Pavol Veteráni SMER

Kvakovce 75,74 Vladislav Kolesár NEKA

Kvašov 71,13 Boris Ondráško ĽSHZDS,ND,SNS

Kvetoslavov 67,08 Zoltán Sojka SDKÚ-DS

Kyjatice 60,31 Marián Šulek SMER

Kyjov 62,84 Juraj Chamila SMER,ĽS-HZDS

Kynceľová 37,27 Martina Kubišová NEKA

Kysak 35,54 Ľubomír Krajňák KDH,SDKÚ-DS

Kyselica 65,62 Pavol Hideghéti SMK-MKP

Kysta 74,22 Ján Lajoš MOST – HÍD,ĽS-HZDS

Kysucké Nové Mesto 51,33 Ján Hartel NEKA

Kysucký Lieskovec 66,86 Štefan Mrenka NEKA

K téme

Zoznam všetkých zvolených primátorov a starostov T – Z Zoznam všetkých zvolených primátorov a starostov L – S

Neprehliadnite

Vždy nadáva a uráža, obul sa Danko do Matoviča a kritizoval aj Kotlebu a ministra Kamenického Foto: Matej Trusa sa v zápase Fortuna ligy vážne zranil, z ihriska išiel rovno na operáciu Johnson podľa Camerona nikdy neveril v brexit a podporil ho iba pre svoju politickú kariéru Foto: K patrónke Slovenska do Šaštína prišlo viac ako 30-tisíc pútnikov Video+foto: Otec počas svadobného dňa svojej dcéry vyhodil do vzduchu vlastný dom Čo najviac ohrozuje rodiny na Slovensku? Registrované partnerstvá to podľa prieskumu nie sú Na diaľnici D1 sa zrazili dve autá, nehoda si vyžiadala aj jednu obeť

Témy

Viac k osobnosti z článku

(fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), , (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria), (fotogaléria)

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X