Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Voľby
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, SITA/Jozef Jakubčo.

Župné voľby do VÚC 2017: Kandidáti na predsedu a poslancov NSK Nitrianskeho samosprávneho kraja

Voľby do vyšších územných celkov budú 4. novembra. Poslanci NR SR na jar schválili novelu zákona o podmienkach výkonu volebného práva, ktorá stanovuje jednokolovú voľbu predsedov samosprávnych krajov. To znamená, že predsedom samosprávneho kraja sa stane ten z kandidátov, ktorý získa najviac platných hlasov.

Prelink.jpg

Kandidáti na post predsedu NSK

Na post predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja v nadchádzajúcich voľbách do orgánov VÚC kandiduje sedem uchádzačov. Vládne strany Smer-SD, SNS a Most-Híd sa v NSK spojili do koalície, ktorá podporuje kandidatúru súčasného predsedu kraja Milana Belicu.

Okrem toho kandidujú ešte Peter Oremus (nezávislý), Iván Farkas (SMK), Renáta Kolenčíková (nezávislá), László Hajdu (Maďarská kresťanskodemokratická aliancia), Ján Marko (Nový parlament) a Milan Uhrík (Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko).

Kandidáti na poslancov v NSK

Volebný obvod č. 1 – Komárno

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 8

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Ladislav Ágh, Mgr., 41, regionálny riaditeľ poisťovne, Hurbanovo, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST-HÍD

2. František Bartoš, 59, konateľ spoločnosti, Komárno, Sloboda a Solidarita, OĽaNO- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH- Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

3. Norbert Becse, PaeDr., 45, pedagóg, Nesvady, Strana maďarskej komunity- Magyar Közösség Pártja

4. Klaudia Bertoková, Mgr., Ing., 49, štátna zamestnankyňa, Chotín, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST-HÍD

5. Csaba Cúth, 39, šéfredaktor, Komárno, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST-HÍD

6. Karol Farkas, 42, starosta obce, Trávnik, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST-HÍD

7. Csaba Földes, Ing., 57, ekonóm, starosta obce, Číčov, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

8. Attila Forgács, 33, riaditeľ televízie, Kolárovo, nezávislý kandidát

9. Tibor Forró, Ing. Mgr., 33, manažér, Kolárovo, nezávislý kandidát

10. Tihamér Gyarmati, Ing., 52, poslanec VÚC, Svätý Peter, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

11. Árpád Horváth, 54, primátor mesta, Kolárovo, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

12. Jozef Jakubec, Ing., 51, výsluhový dôchodca, Komárno, Nezávislosť a Jednota

13. Jozef Jobbágy, Ing., 65, starosta obce, Svätý Peter, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

14. Imre Knirs, PhDr., 56, zástupca primátora, Komárno, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

15. Gyula Köles, 49, podnikateľ, Komárno, nezávislý kandidát

16. Jozef Lehotkai, 67, občiansky aktivista, Komárno, Nezávislosť a Jednota

17. Károly Less, Mgr., 38, poslanec mestského zastupiteľstva v Komárne, učiteľ, Komárno, nezávislý kandidát

18. Daniel Mikula, 53, grafik, Mudroňovo, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

19. Marián Molnár, 46, živnostník, Komárno, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

20. Örs Orosz, Mgr., 32, geograf, projektový manažér, Moča, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

21. Attila Petheő, 40, okresný predseda CSEMADOK-u, Komárno, nezávislý kandidát

22. Miroslav Rusňák, JUDr.,  43, konateľ, Hurbanovo, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

23. János Sárközi, 43, sociálny pracovník, Svätý Peter, Maďarská
kresťanskodemokratická aliancia – Magyar Kereszténydemokrata Szövetség

24. Lýdia Siposová, Mgr., 66, dôchodkyňa, Komárno, Nezávislosť a Jednota

25. László Stubendek, Ing., 64, primátor mesta Komárno, Komárno, nezávislý kandidát

26. Tímea Szénássy, Mgr., 34, ekonóm, Komárno, nezávislý kandidát

27. László Szendi, Mgr., 53, prednosta okresného úradu, Veľké Kosihy, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

28. Milan Šuch, 53, podnikateľ, Komárno, Nezávislosť a Jednota

29. Pavol Tausk, Dpt., 73, dôchodca, Komárno, Komunistická strana Slovenska

30. Anton Teleki, Bc., 40, rétor, Komárno, SME RODINA – Boris Kollár

31. Ladislav Tóth, 77, dôchodca, Komárno, Komunistická strana
Slovenska

32. Péter Varga, Ing., 51, riaditeľ školy, Kravany nad Dunajom, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

33. Tamás Varga, JUDr., 47, právnik, Komárno, nezávislý kandidát

34. Miklós Viola, MUDr., 47, lekár, Kolárovo, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

35. Anna Žigová, 58, viceprimátorka, Hurbanovo, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

Volebný obvod č. 2 – Levice

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 9

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Alexander Bačík, Ing., 56, riaditeľ správy Okresného súdu Levice, Levice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

2. Martin Bátovský, Mgr., 47, vedúci oddelenia školstva a vzdelávania MsÚ Levice, Levice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

3. Melinda Bögi Pathó, Mgr., 45, starostka obce, Zalaba, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

4. Tibor Csenger, Ing., 52, riaditeľ obchodnej spoločnosti, Želiezovce, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

5. Zita Cseri, Bc., 50, starostka, Veľké Ludince, nezávislý kandidát

6. Róbert Csudai, 52, starosta obce, Hronovce, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

7. Peter Drábik, Ing., 51, konateľ Regionálnej správy a údržby ciest Levice, Levice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

8. Igor Éder, PaedDr., 41, prednosta Okresného úradu Levice, Levice, nezávislý kandidát

9. Zoltán Fekete, Ing., 51, starosta obce Nýrovce, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

10. Igor Gogora, Ing., PhD. 31, prednosta obecného úradu Kalná nad Hronom, nezávislý kandidát

11. Ján Hamar, RSDr., 72, dôchodca, Levice Komunistická strana Slovenska

12. Miroslav Hasznos, JUDr., Ing., 42, právnik Želiezovce, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

13. Martina Holečková, Mgr., 33, právnička, Kozárovce, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

14. Sylvia Horváthová, Mgr., 38, asistentka poslanca NR SR, psychológ, Lok, SME RODINA – Boris Kollár

15. Jaroslav Ivan, Ing., 61, manažér, Krškany, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

16. Michal Ivanický, 36, inštalatér, Kalná nad Hronom, Komunistická strana Slovenska

17. Karol Ižold, 55, finančný hospodár, Kozárovce, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

18. Ladislav Jakubík, 53, výrobný pracovník, Levice, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

19. Rastislav Jakubík, 42, strojník JZ, Levice, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

20. Ján Janáč, JUDr., 54, vedúci odboru živnostenského podnikania OÚ Levice, Levice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

21. Rastislav Juhár, Ing. 44, prednosta MsÚ, Levice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

22. Ondrej Juhász, Ing., 57, primátor mesta Želiezovce, nezávislý kandidát

23. Miroslav Kamenský, 37, SZČO, Dolná Seč, Komunistická strana Slovenska

24. Beáta Kiss, PaedDr., 48, riaditeľka školy, Nýrovce, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

25. Peter Köpöncei, Ing., 38, odborný radca, Plášťovce, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

26. Zuzana Kotrus Rákociová, Mgr., 41, prednostka Mestského úradu Tlmače, Tlmače, nezávislý kandidát

27. František Kováčik, Ing., 52, finančný poradca, Levice, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

28. Ján Krtík, RNDr., 55, zástupca primátora, Levice, nezávislý kandidát

29. Ján Kútik, 50, vodič, Kalná nad Hronom, Komunistická strana Slovenska

30. Ivan Murín, Ing., 53, ekonóm, Levice, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

31. Pavol Novák, Mgr., 34, starosta obce, Nová Dedina, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

32. Dezső Pálffy, Mgr., 46, riaditeľ školy, Šahy, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

33. Miroslav Pavlovič, 42, vedúci posunu, Hronské Kľačany, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

34. Monika Porubská, 26, asistentka poslanca NR SR, Rybník, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

35. Erika Sulinová, Ing., 60, stredoškolská učiteľka, Levice, nezávislý kandidát

36. Ervín Szalma, Mgr., 38, učiteľ, Levice, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

37. Marianna Šedivá, Ing., 47, hlavný radca, Želiezovce, nezávislý kandidát

38. Peter Štefan, Ing., 42, starosta obce, Starý Tekov, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

39. Csaba Tolnai, 45, riaditeľ Mládežníckeho centra – KONTAKT, Levice, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

40. Jaroslav Tomek, 41, živnostník, Želiezovce, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

41. Roman Tóth, Ing., 47, konateľ spoločnosti, Horná Seč, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

42. Ladislav Urban, 57, vodič, Hronovce, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

43. Igor Varga, Ing., 51, hlavný kontrolór mesta, Levice, nezávislý kandidát

44. Ladislav Vörös, 33, automechanik, Levice, Komunistická strana Slovenska

45. Pál Zachar, Ing., 30, inžinier informatiky, Šahy, nezávislý kandidát

46. Miloš Zaujec, Bc., 52, technik, Levice, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

Volebný obvod č. 3 – Nitra

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 13

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Róbert Anda, 58, basketbalový tréner, Nitra, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana

2. Eva Antošová, 52, poslankyňa NR SR, Nitra, SMER – sociálna demokracia, Slovenská

národná strana, MOST – HÍD

3. Róbert Bakyta, 56, riaditeľ, Jarok, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

4. Daniel Balko, 46, historik-politológ, Nitra, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

5. Róbert Balkó, 46, starosta obce Kolíňany, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

6. Ladislav Blaško, 43, riaditeľ spoločnosti, Nitra, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

7. Peter Bulla, 37, riaditeľ kontrolného úradu, Nitra, nezávislý kandidát

8. Janka Buršáková, 60, mediátorka, Nitra, nezávislý kandidát

9. Juraj Buzinkai, 56, riaditeľ Sociálnej poisťovne, pobočka Nitra, Nitra SMER – sociálna

demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

10. Lukáš Čelinák, 28, referent vzdelávania, Bádice Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

11. Veronika Čimová, 24, objektový manager, Nitra STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

12. Igor Demo, 42, SZČO – futbalový internacionál, Nitra, nezávislý kandidát

13. Branislav Diďák, 45, ekonóm, Nitra, nezávislý kandidát

14. Mário Dinga, 47, riaditeľ – agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik, Nitra SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

15. Branislav Dobrovodský, 45, strategický manager, Nitra, nezávislý kandidát

16. Miloš Dovičovič, 61, manažér/ekonóm, Nitra, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

17. Mário Duchoň, 27, živnostník, Veľký Lapáš, Komunistická strana Slovenska

18. Patrik Ďurfina, 26, technický pracovník, Nitra Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

19. Jozef Dvonč, 63, primátor, Nitra, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

20. Miriama Fintová, 31, lekár, Jelenec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

21. Juraj Gajdoš, 57, architekt Nitra Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

22. Tomáš Galbavý, 59, živnostník, Nitra SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

23. Lenka Gažová, 29, asistentka predaja, Nitra, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

24. Ján Greššo, 36 projektový manažér, Nitra Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

25. Miroslav Gut, 50, koordinátor EM servisu, Nitra, nezávislý kandidát

26. Miloslav Hatala, 57, geodet, Nitra, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

27. Daniel Hecht, 34, lekár, Nitra, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

28. Rastislav Horňák, 58 lekár, manager, Nitra, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

29. Juraj Horváth, 67, podpredseda Nitrianskeho samosprávneho kraja, Nitra SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

30. Jozef Hrozenský, 64, architekt, Nitra, nezávislý kandidát

31. Eva Hudecová, 28, asistentka poslanca NR SR, Nitra SME RODINA – Boris Kollár

32. Dušan Chebeň, 67, pedagóg, Nitra, NOVÝ PARLAMENT

33. Marek Illéš, 43, generálny riaditeľ Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s., Nitra, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

34. Juraj Ivanička, 56, živnostník, Nitra, SME RODINA – Boris Kollár

35. Dušan Janek, 40, žurnalista, Nitra, Komunistická strana Slovenska

36. Peter Karas, 37, konateľ spoločnosti, Nitra, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

37. Ján Kecskés, 28, poslanec NR SR, Nitra, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

38. Roland Kečkéš, 30, manažér, Nitra, SME RODINA – Boris Kollár

39. Ľubomír Kleštinec, 58, vedúci útvaru odborovej kontroly SLOVES, Nitra, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

40. Renáta Kolenčíková, 52, poslankyňa MZ a NSK, Nitra, nezávislý kandidát

41. Štefan Korman, 44, novinár, Ivanka pri Nitre, nezávislý kandidát

42. Peter Košťál, 38, referent, Nitra, nezávislý kandidát

43. Helena Kováčová, 63, lekárka, Vráble, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

44. Mariana Kováčová, 50, riaditeľka n. o., Nové Sady, nezávislý kandidát

45. Miloslav Krajčík, 56, starosta obce Dolné Lefantovce, Dolné Lefantovce SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

46. Peter Kremen, 36, živnostník, Nitra, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

47. Erik Lajtman, 44, gynekológ, Nitra, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

48. Ján Laurenčík, 63, geológ, Nitra, NOVÝ PARLAMENT

49. Pavol Leštinský, 59, dôchodca, Nitra, Komunistická strana Slovenska

50. Ivana Matušková, 43, živnostník, Jelenec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

51. Ivan Michna, 52, starosta obce Lúčnica nad Žitavou, nezávislý kandidát

52. Štefan Mirga, 70, dôchodca, Nitra, Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov

53. Viliam Mokráň, 59, stavebný inžinier, Nitra, Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov

54. Ľubomír Moravčík, 52, podnikateľ – tréner, Nitra, nezávislý kandidát

55. Roman Mrázik, 46, konateľ, Nitra, nezávislý kandidát

56. Ondrej Ňorba, 67, živnostník, Nitra, Komunistická strana Slovenska

57. Peter Oremus, 41, riaditeľ spoločnosti, Nitra, nezávislý kandidát

58. Milan Packa, 48, nezamestnaný, Branč, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

59. Blažej Paukeje, 51, rezač skla, Nitra Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

60. Radoslav Pavelka, 44, konateľ spoločnosti, Nitra Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

61. Lýdia Pilková, 46, manažérka, Golianovo, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

62. Monika Pňačeková, 50, konateľka spoločnosti, Ivanka pri Nitre, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

63. Milan Proksa, 65, ochranár, živnostník, Nitra, Strana zelených Slovenska

64. Adam Púchovský, 22, študent VŠ, Jelenec, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

65. Marta Rácová, 63, poslankyňa mestského zastupiteľstva, Nitra, nezávislý kandidát

66. Róbert Sitár, 28, zakladateľ, šéfredaktor spravodajského portálu, Nitra, nezávislý kandidát

67. Zdenko Svoboda, 35, asistent poslanca NR SR, Nitra, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

68. Ondrej Šedivý, 46, lekár, Nitra, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

69. Marek Šesták, 38, manažér, Nitra, nezávislý kandidát

70. Samuel Šimko, 27, vodič, Jarok, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

71. Anna Šmehilová, 38, riaditeľka sociálnych služieb EFFETA, Nitra Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

(OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

72. Vladimír Špánik, 69, prokurista, Vinodol, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

73. Štefan Štefek, technickoinvestičný riaditeľ, Nitra, nezávislý kandidát

74. Ivan Ťapušík, 45, lesný inžinier, Veľká Dolina, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku

75. Dominika Tekeliová, 29, vysokoškolský pedagóg, Nitra, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

76. Miroslav Tvrdoň, 52, vysokoškolský pedagóg, Nitra, nezávislý kandidát

77. Milan Uhrík, 32, poslanec NR SR, Nitra, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

78. Juraj Vajda, 35, konateľ spoločnosti, Nitra, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

79. Ján Vančo, 42, zástupca primátora, Nitra, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

80. Vladimíra Vargová Mičeková, 41, manažérka, Nitra, nezávislý kandidát

81. Ján Veteráni, 45, zamestnanec vo verejnom záujme, Nitra, DOMA DOBRE

82. Anton Žikla, 72, dôchodca, Nitra, Komunistická strana Slovenska

Volebný obvod č. 4 – Nové Zámky

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 8

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1.Ladislav Balogh, 36, realitný maklér, Nové Zámky, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

2. Branislav Becík, Ing., PhD., 39, starosta obce Dvory nad Žitavou, Dvory nad Žitavou, nezávislý kandidát

3. János Bób, Ing., 60, starosta, Zemné, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

4. Helena Bohátová, Ing., PhD., 57, riaditeľka úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, Nové Zámky, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

5. Bertalan Bóna, Ing,. 60, prednosta okresného úradu, Nové Zámky, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

6. Martin Búry, 30, manažér skladového hospodárstva, Radava, nezávislý kandidát

7. Mária Czuczor, 63, starostka, Andovce, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

8. Tibor Dobai, Ing., 38, ekonomický riaditeľ, Komoča, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

9. Marcel Filaga, Mgr., 37, stredoškolský pedagóg, Šurany, nezávislý kandidát

10. Jozef Francel, Ing., 43, železničiar, Komjatice, nezávislý kandidát

11. Andrea Hudecová, 38, manažérka, Nové Zámky Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

12. Ľuboš Ivan, Ing., 44, ekológ Nové Zámky nezávislý kandidát

13. Karin Jaššová, Mgr., PhD. 41 riaditeľka pre vnútorný dohľad, SPP-Distribúcia, a.s. Komjatice SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

14. Gabriel Katona, JUDr. Ing., PhD. 39 advokát, vysokoškolský pedagóg Nové Zámky nezávislý kandidát

15.Ivan Katona, JUDr. Ing., PhD. LL.M. 34 advokát, vysokoškolský pedagóg Nové Zámky nezávislý kandidát

16. Gizela Kevélyová 47 manažérka vzdelávania Veľký Kýr SME RODINA – Boris Kollár

17. Otokar Klein, Mgr. art. 43 primátor mesta Nové Zámky Nové Zámky nezávislý kandidát

18. Stanislav Kosec 28 automechanik Maňa Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

19. Radovan Kuruc 31 obrábač kovov Nové Zámky Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

20. Ladislav Marenčák, Ing. 54 živnostník Nové Zámky nezávislý kandidát

21. Tibor Matuška, MUDr., CSc. 64 primár gynekologickopôrodníckej kliniky Nové Zámky SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

22 .Martin Mikla, Ing., 44, programátor, Palárikovo, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

23. Dávid Nagy, JUDr., 30, advokát, Nové Zámky, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

24. Marek Oremus, Ing., 54, primátor mesta Šurany, Šurany, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

25. Eva Polerecká, JUDr., 48, právnička, Nové Zámky, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

26. Štefan Prešinský, Mgr., 58, učiteľ, Nové Zámky, nezávislý kandidát

27 .Igor Sádovský, Ing,. 59, starosta obce Maňa, Maňa, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

28. Richard Schwarz, JUDr., 47, advokát, Nové Zámky, nezávislý kandidát

29. Štefan Skok, 61, agrárnik, Nové Zámky, NOVÝ PARLAMENT

30. Eva Smolíková, Mgr., 53, poslanec NR SR, Dolný Ohaj, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

31. Ivan Solár, 50, starosta obce, Dolný Ohaj, nezávislý kandidát

32. Tatiana Svetlanská, Ing., PhD., 28, vysokoškolský učiteľ, Bánov, nezávislý kandidát

33. Lenka Szegényová, 6,6 dôchodkyňa, Nové Zámky, Komunistická strana Slovenska

34. Juraj Šimunek, MVDr., 36, veterinárny lekár, Bánov, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

35. Martin Šteták ,38, revízny technik, Palárikovo, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

36. Adrián Takáč, Mgr., 27, predavač, Nové Zámky, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

37. Pavol Uhrín, Ing., 61, podnikateľ, Nové Zámky, DOMA DOBRE

38. Ján Volf, Mgr., 62, učite,ľ Nové Zámky, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

39. Jozef Zaťko, JUDr., 55, bezpečnostný pracovník, Dolný Ohaj, NOVÝ PARLAMENT

40. Daniel Žingor, MUDr. Mgr., PhD., 39, lekár, Nové Zámky, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 5 – Šaľa

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 4

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Martin Alföldi, 49, lekár, Šaľa, nezávislý kandidát

2. Róbert Andráši, 40, ekonóm, Šaľa, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

3. Zsolt Baranyay, 39, právnik, Žihárec, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

4. Róbert Baros, 41, ekonóm, Diakovce, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

5. Juraj Bednárik, 38, nezamestnaný, Šaľa, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

6. Jozef Belický, 50 primátor mesta Šaľa, Šaľa, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

7. Regan Belovič, 46, lekár, Šaľa, SME RODINA – Boris Kollár

8. László Hajdu, 46, podnikateľ, Diakovce, Maďarská kresťanskodemokratická aliancia – Magyar Kereszténydemokrata Szövetség

9. Peter Hlavatý, 40, realitný maklér, Šaľa, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

10. Štefan Jancsó, 55, starosta obce, Neded, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

11. Michal Janoško, 30, operátor vo výrobe, Šaľa, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

12. Peter Kiss, 44, podnikateľ, Šaľa, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

13. Ildikó Kőrösi, 32, advokátka, Tešedíkovo, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

14. Jozef Kozaňák, 77, ekonóm, Šaľa, NOVÝ PARLAMENT

15. Marek Molnár, 38, skladník, Šaľa, nezávislý kandidát

16. František Mrázik, 57, živnostník, Žihárec, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

17. Roman Szabó, 38, právnik, Močenok, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

18. Róbert Tölgyesi, 48, živnostník, Šaľa, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

19. Milena Verešová, 44, hlavný kontrolór obce, Šaľa, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

Volebný obvod č. 6 – Štúrovo

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 3

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Szabolcs Bolya, 35, zástupca starostu, Gbelce, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

2. Peter Brlai, 30, obrábač kovov, Dubník, Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko

3. Ján Elzer, 66, starosta obce, Kamenica nad Hronom, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

4. Iván Farkas, Ing., 51, starosta, Mužla, Strana maďarskej
komunity – Magyar Közösség Pártja

5. Jácint Kecskeméti, 32, analytik, Štúrovo, Maďarská
kresťanskodemokratická aliancia – Magyar Kereszténydemokrata Szövetség

6. Július Mazán, Ing., 43, manažér výskumu a vývoja, Štúrovo, Sloboda a Solidarita,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana,NOVA

7. Rita Pásztorová, Ing., 35, starostka obce, Malá nad Hronom, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

8. László Szigeti, 60, pedagóg, Štúrovo, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

9. Andrea Vitkóová, JUDr., PhD., 44 vysokoškolský pedagóg, Štúrovo,  SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

Volebný obvod č. 7 – Topoľčany

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 6

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Martin Andraško, 34, živnostník, Topoľčany, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

2. Peter Baláž, Ing., 58, primátor, Topoľčany, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

3. Stanislav Baláž , 34, vodič, Malé Ripňany, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Vladimír Bizoň, 64, konzultant, Ludanice, NOVÝ PARLAMENT

5. Lenka Bočkayová, Mgr., 33 , stredoškolská pedagogička, Topoľčany, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

6. Ľubica Bogdánová, MUDr., 61, kožná lekárka, Topoľčany, nezávislý kandidát

7. Michal Bohát,41, technický pracovník, Topoľčany, nezávislý kandidát

8. Jozef Bošanský, 64, dôchodca, Nitrianska Streda, Komunistická strana Slovenska

9. Ľubomír Bošanský, Ing., 63, technik, Jacovce, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

10. Juraj Brandajský, 23, asistent poslanca NR SR, Bojná, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

11. Martin Bucko, Mgr.,33, vedúci prevádzky, Topoľčany, nezávislý kandidát

12. Andrej Čopík, Ing., 40, starosta obce, Kovarce, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

13. Alexander Fázik, 60, nezamestnaný, Radošina, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

14. Karol Gerhát, JUDr., 62, právnik, Topoľčany, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

15. Pavol Goga, PaedDr., 54, poslanec NR SR, Topoľčany, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

16. František Hanton, 58, podnikateľ, Tovarníky, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

17. Viera Chudá, Mgr., 57, stredoškolská učiteľka, Nitrianska Streda, nezávislý kandidát

18. Peter Kochan, Ing., 29,  projektový vedúci, Bojná, nezávislý kandidát

19. Janka Krahulíková, Mgr., 56,riaditeľka ÚPSVaR, Topoľčany, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

20. Jozef Krajčík, Mgr., 57, stredoškolský pedagóg, Topoľčany, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

21. Július Krajčík, Mgr., 62, riaditeľ Tríbečského osvetového strediska,  Topoľčany, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

22. Jozef Krištof, PhDr., 50,  starosta obce, Veľké Ripňany, nezávislý kandidát

23. Július Lukáč, MUDr., 65, lekár, Topoľčany,  nezávislý kandidát

24. Mária Majtánová, Ing., 48, starostka obce, Nitrianska Streda, nezávislý kandidát

25. Ján Marko, 44, bezpečnostný analytik, Oponice, NOVÝ PARLAMENT

26. Peter Marko,Bc., 36, starosta obce, Oponice, nezávislý kandidát

27. Peter Michalík, 28, podnikateľ, Topoľčany, DOMA DOBRE

28. Jozef Mokoš, 51, starosta, Nemčice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

29. Ján Paulík, MUDr., 59, lekár, Topoľčany, nezávislý kandidát

30. Jozef Smatana, Mgr., 42, programátor, Kuzmice, Komunistická strana Slovenska

31. Juraj Soboňa, Ing., 56, starosta  Solčany, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

32. Jozef Stankovský, Mgr., PhD., 36, starosta obce, Bojná, nezávislý kandidát

33. Michal Streďanský, Ing., 41, inšpektor, Urmince. Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

Volebný obvod č. 8 – Zlaté Moravce

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 3

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Mário Balázs, 42, podnikateľ, Beladice, DOMA DOBRE

2. Marta Balážová, 52, SZČO, Zlaté Moravce, nezávislý kandidát

3. Anton Berczy, 50, SZČO, Topoľčianky, nezávislý kandidát

4. Rastislav Čápora, 30, inžinier dopravy, Volkovce, nezávislý kandidát

5. Ivan Debnár, 53, špecialista pre odhaľovanie protispoločenskej činnosti, Zlaté Moravce, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

6. Jaroslav Dubec, 54, kontrolór obce Žitavany, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

7. Milan Galaba, 53, vedúci odboru školstva, OÚ Nitra, Zlaté Moravce, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

8. Marián Kéry, 39, poslanec NR SR, Zlaté Moravce, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

9. Vladimír Klučiar, 64, vedúci pre bezpečnosť prevádzky, Zlaté Moravce, nezávislý kandidát

10. Ondrej Kozolka, 29, špeditér, Volkovce, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

11. Július Kunkela, 37, stavebný dozor Neverice, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

12. Katarína Magyarová, 39, materská dovolenka, asistentka jazdenia na koni, Jedľové Kostoľany SME RODINA – Boris Kollár

13. Juraj Obert, 45, starosta obce Žitavany Komunistická strana Slovenska

14. Erik Pšenák, 26, živnostník, Zlatno, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

15. Marek Rajnoha, 26, IT technik, Zlaté Moravce, nezávislý kandidát

16. Peter Štepianský, 39, starosta obce Hostie, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

17. Denisa Uhrinová, 38, štátna zamestnankyňa, Zlaté Moravce, nezávislý kandidát

18. Martina Valašiková, 36, živnostníčka, Obyce, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Odporúčané články

Župné voľby ovplyvnia program 15. kola futbalovej Fortuna ligy Župné voľby by mali stáť vyše desať miliónov eur

Neprehliadnite

Foto: Búrlivý potlesk, selfie a skandovanie „Andrej, Andrej“, aj taká bola inaugurácia prezidenta Kisku Copa América štartuje aj s Messim a Suárezom, prvenstvo obhajujú Čiľania Vodič na Fiate unikal pred policajtmi, nezastavili ho varovné výstrely ani deravé pneumatiky Irán odstránil nevybuchnuté nálože z tankera, na ktorý zaútočili v Ománskom zálive Muž obvinený z útoku v Christchurchi poprel obvinenia z terorizmu aj vrážd Mrazivá letná lyžovačka. Strávte letnú dovolenku na ľadovcoch v Európe Progresívne Slovensko a strana Spolu pôjdu ako koalícia aj do parlamentných volieb

Témy

Viac k osobnosti z článku

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X