Župné voľby do VÚC 2017: Kandidáti na predsedu a poslancov TSK Trenčianskeho samosprávneho kraja

Župné voľby do VÚC 2017
Foto: ilustračné, SITA/Ján Viazanička.

Voľby do vyšších územných celkov budú 4. novembra. Poslanci NR SR na jar schválili novelu zákona o podmienkach výkonu volebného práva, ktorá stanovuje jednokolovú voľbu predsedov samosprávnych krajov. To znamená, že predsedom samosprávneho kraja sa stane ten z kandidátov, ktorý získa najviac platných hlasov.

Prelink.jpg

Kandidáti na post predsedu TSK

Na post predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja v nadchádzajúcich voľbách do orgánov VÚC kandiduje sedem kandidátov, a to terajší predseda Jaroslav Baška (Smer-SD, SNS, Most-Híd, Strana zelených), právnička Petra Hajšelová (Sme rodina-Boris Kollár), poslankyňa Národnej rady SR Renáta Kaščáková (Sloboda a Solidarita, OĽaNO, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska), ochranárka Nora Pániková (Strana zelených Slovenska), primátor Trenčianskych Teplíc Štefan Škultéty (NEKA), podnikateľ Igor Valko (Nový parlament) a doktorand Ferdinand Vavrík (NEKA).

Kandidáti na poslancov v TSK

Volebný obvod č. 1 – Bánovce nad Bebravou


Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Štefan Bartek /71/ dôchodca / Bánovce nad Bebravou / Národ a spravodlivosť – naša strana

2. Božena Bobušová, Mgr. /32/ živnostníčka / Miezgovce / Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

3. Jozef Bočinec /60/ podnikateľ / Bánovce nad Bebravou / Národ a spravodlivosť – naša strana

4. Peter Bulík, Mgr. /59/ zástupca primátor / Bánovce nad Bebravou / Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

5. Anton Grňo /46/ vedúci prevádzky / Bánovce nad Bebravou / Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

6. Mária Hajšová, Ing., PhD. /56/ tajomníčka fakulty / Bánovce nad Bebravou / Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

7. Marián Chovanec /47/ primátor / Bánovce nad Bebravou / nezávislý kandidát

8. Ladislav Chudoba /57/ starosta obce / Dežerice / nezávislý kandidát

9. Pavol Kovalíček /21/ spevák / Dežerice / nezávislý kandidát

10. Peter Králik, Mgr. /27/ nezamestnaný / Bánovce nad Bebravou / nezávislý kandidát

11. Ján Kšiňan, Ing., PhD. /42/ technicko – hospodársky pracovník / Bánovce nad Bebravou / nezávislý kandidát

12. Zuzana Máčeková, Ing. /54/ starostka / Uhrovec / nezávislá kandidátka

13. Rudolfa Novotná, PhDr. PaedDr. /60/ pedagogička, školská psychologička / Bánovce nad Bebravou / nezávislá kandidátka

14. Lukáš Šarina /25/ skladník / Bánovce nad Bebravou / Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

15. Peter Ševčík, Ing. /28/ živnostník / Bánovce nad Bebravou / Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

16. Stanislav Vavro, Ing. /55/ šéfredaktor novín / Bánovce nad Bebravou / nezávislý kandidát

17. Jana Záhumenská, Mgr. /52/ vedúca odboru / Bánovce nad Bebravou / Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

18. Nadežda Zaťková /46/ riaditeľka Domu kultúry / Bánovce nad Bebravou / nezávislá kandidátka

Volebný obvod č. 2 – Ilava


Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Pavol Bagin, Ing., 64 r., riaditeľ strednej priemyselnej školy, Dubnica nad Váhom, Smer – sociálna
demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

2. Anton Bajzík, Ing., 47 r., farmár, Ilava, Sdkú – ds – slovenská demokratická a kresťanská únia –
demokratická strana

3. Juraj Bartoš, 46 r., vedúci výroby, Košeca, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

4. Marek Behan, Bc., 23 r., občiansky aktivista, Dubnica nad Váhom, Nezávislosť a jednota

5. Eva Bočincová, Mgr., 56 r., analytička, Dubnica nad Váhom, nezávislá kandidátka

6. Radomír Brtáň, Mgr., 39 r., starosta obce Košeca, Košeca, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia anezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova,
Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

7. Matej Buček, Ing., 28 r., živnostník, Dubnica nad Váhom, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

8. Pavol Budinský, 48 r., živnostník, Dubnica nad Váhom, Národ a spravodlivosť – naša strana

9. Viliam Cíbik, MUDr., Ph.D., 54 r., lekár, starosta, Pruské, nezávislý kandidát

10. Pavol Duvač, Mgr., 47 r., vychovávateľ, Ilava, Národná koalícia

11. Juraj Hort, Ing., 37 r., podnikateľ, Nová Dubnica, nezávislý kandidát

12. Michal Kňažek, 38 r., operátor vo výrobe, Bolešov, Sme rodina – Boris Kollár

13. Jaroslav Koyš, Ing., 46 r., starosta obce, Ladce, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národnástrana, Most – Híd, Strana zelených

14. Peter Krupa, 37 r., poslanec NRSR, Nová Dubnica, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

15. Michal Marcin, Ing., 28 r., majster, Dubnica nad Váhom, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

16. Peter Marušinec, Ing., 36 r., primátor mesta, Nová Dubnica, Smer – sociálna demokracia,
Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

17. Denis Párovský, 25 r., obrábač kovov, Ilava, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

18. Štefan Prekop, Ing., 54 r., technik, Nová Dubnica, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé
osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena
zdola, demokratická únia Slovenska

19. Martin Rác, Ing., 38 r., starosta, Bolešov, nezávislý kandidát

20. Milan Staňo, Ing., 52 r., starosta obce, Horná Poruba, Smer – sociálna demokracia, Slovenskánárodná strana, Most – Híd, Strana zelených

21. Emil Suchánek, Ing., 62 r., personálny konzultant a kouč, Dubnica nad Váhom, nezávislý kandidát

22. Dana Šťastná, Ing., 49 r., prednostka okresného úradu, Dubnica nad Váhom, Smer – sociálna
demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

23. Gabriela Švecová, Bc., 42 r., starostka, Tuchyňa, nezávislá kandidátka

24. Rastislav Turčík, Mgr., 36 r., manažér, Ilava, Nezávislosť a jednota

25. Karol Uváčik, Ing., 49 r., konateľ spoločnosti, Nová Dubnica, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia
a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana,
Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

26. Patrik Živojinov, Bc., 37 r., administratívny pracovník, Ilava, Sme rodina – Boris Kollár

Volebný obvod č. 3 – Myjava


Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Anna Abramovičová, Mgr., 50 r., starostka obce Košariská, Košariská, nezávislá kandidátka

2. Pavol Černák, 48 r., kontrolór, Myjava, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

3. Peter Černák, 44 r., robotník, Myjava, Vzdor – strana práce

4. Martin Ferianec, 31 r., športový publicista, Myjava, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

5. Henrich Gašparík, MUDr., PhD., 52 r., riaditeľ nemocnice, Rudník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

6. Pavel Halabrín, 56 r., primátor, Myjava, nezávislý kandidát

7. Štefan Horák, 78 r., dôchodca, Krajné, Komunistická strana Slovenska

8. Zdenka Muchová, Mgr., 49 r., opatrovateľka, Myjava, nezávislá kandidátka

9. Stanislav Paracka, 49 r., živnostník, Myjava, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

10. Karol Parči, 72 r., dôchodca, Myjava, Komunistická strana Slovenska

11. Roman Pleša, Mgr., 49 r., živnostník, Chvojnica, nezávislý kandidát

12. Rastislav Púdelka, PaedDr., 43 r., hlavný kontrolór, Brezová pod Bradlom, nezávislý kandidát

13. Ivana Rapantová, 47 r., podnikateľka, Myjava, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

14. Roman Vajaš, Mgr., 44 r., projektový manažér, Myjava, Sme rodina – Boris Kollár

15. Ingrid Vrkočová, JUDr., 49 r., prednostka okresného úradu, Brezová pod Bradlom, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

Volebný obvod č. 4 – Nové Mesto nad Váhom


Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Peter Bača, Mgr., 48 r., konzultant, Nové Mesto nad Váhom, Sdkú – ds – slovenská demokratická a kresťanská únia – demokratická strana

2. Ján Bielik, doc. MUDr., CSc., 62 r., lekár, Nové Mesto nad Váhom, nezávislý kandidát

3. Ján Blaško, 42 r., skladník, Stará Turá, Komunistická strana Slovenska

4. Rastislav Bobocký, Mgr., 29 r., učiteľ, Podolie, nezávislý kandidát

5. Dušan Bublavý, Mgr., 53 r., starosta obce, Častkovce, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

6. Vladimír Fraňo, JUDr., LL.M., 40 r., advokát, Nové Mesto nad Váhom, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

7. Peter Gablech, 55 r., podnikateľ, Hrachovište, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

8. Anna Halinárová, Ing., 60 r., primátorka mesta, Stará Turá, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

9. Kvetoslava Hejbalová, PhDr., 62 r., viceprimátorka mesta, Nové Mesto nad Váhom, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

10. Radovan Horváth, Mgr., 44 r., administratívny pracovník, Nové Mesto nad Váhom, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

11. Igor Ivana, 31 r., manažér nákupu, Stará Turá, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

12. Ján Janáč, 59 r., podnikateľ, Nové Mesto nad Váhom, Nový parlament

13. Alexander Koreň, PhDr., 62 r., podnikateľ, Nové Mesto nad Váhom, Národná koalícia

14. Boris Krajčí, Mgr., 47 r., zdravotník, Nové Mesto nad Váhom, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

15. Milan Kravárik, 50 r., konateľ spoločnosti, Kočovce, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

16. Ján Kubica, Mgr., 30 r., knihovník, Moravské Lieskové, Práca slovenského národa

17. Lukáš Kucharovic, 29 r., robotník, Dolné Srnie, Komunistická strana Slovenska

18. Ľuboš Masár, Mgr., 36 r., podnikateľ, Nové Mesto nad Váhom, Práca slovenského národa

19. Nora Pániková, 43 r., ochranárka, živnostníčka, Stará Turá, Strana zelených Slovenska

20. Alena Šoltýsová, Ing., 50 r., starostka, Bzince pod Javorinou, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

21. Milan Špánik, Ing., 46 r., konateľ spoločnosti, Nové Mesto nad Váhom, nezávislý kandidát

22. Jozef Trstenský, Ing., 57 r., primátor mesta, Nové Mesto nad Váhom, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

23. Marcel Urban, 35 r., koordinátor, Lúka, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

24. Jana Žáková, 48 r., ošetrovateľka, Bzince pod Javorinou, Sme rodina – Boris Kollár

Volebný obvod č. 5 – Partizánske


Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Ivan Boháček, 33 r., podnikateľ, Partizánske, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

2. Jozef Božik, doc. PaedDr., PhD., 41 r., primátor, Partizánske, nezávislý kandidát

3. Erich Dvonč, 44 r., riaditeľ spoločnosti, Partizánske, nezávislý kandidát

4. František Gregor, 54 r., bezpečnostný pracovník, Partizánske, nezávislý kandidát

5. Branislav Grznár, Bc., 26 r., študent, Partizánske, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

6. Miroslav Hanzely, Mgr., 45 r., učiteľ, Partizánske, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

7. Juraj Kližan, Ing., 36 r., starosta obce, Skačany, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

8. Marek Korec, Mgr., 30 r., právny radca, Chynorany, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

9. Milan Krošlák, Mgr., 73 r., dôchodca, Partizánske, Komunistická strana Slovenska

10. Tomáš Merašický, 34 r., poslanec mestského zastupiteľstva, Partizánske, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

11. Mariana Mészarosová, 56 r., nezamestnaná, Horná Ves, Hnutie za demokraciu

12. Branislav Pajda, Mgr., 37 r., starosta obce, Bošany, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

13. Štefan Piaček, 39 r., živnostník, Partizánske, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

14. Iveta Randziaková, Ing., 54 r., starostka obce, Klátova Nová Ves, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

15. Zdenka Režná, 64 r., dôchodkyňa, Partizánske, Komunistická strana Slovenska

16. Anton Stanko, Ing., 57 r., technik, Veľký Klíž, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

17. Miroslav Švehlík, 54 r., občiansky aktivista, Partizánske, Nezávislosť a jednota

18. Július Uhlár, 65 r., dôchodca, Partizánske, Národná koalícia

Volebný obvod č. 6 – Považská Bystrica


Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Miroslav Biel, 36 r., obrábač kovov, Považská Bystrica, Vzdor – strana práce

2. Marian Gazdík, 64 r., dôchodca, Považská Bystrica, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

3. Ján Harant, Ing., 56 r., riaditeľ, Považská Bystrica, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

4. Michal Haviar, 20 r., operátor výroby, Považská Bystrica, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

5. Martin Jágrik, 36 r., robotník, Považská Bystrica, Vzdor – strana práce

6. Karol Janas, doc. PhDr. PaedDr., PhD., 47 r., primátor, Považská Bystrica, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

7. Ľubomír Kubovič, Ing., 62 r., riaditeľ MŠK Považská Bystrica, Považská Bystrica, nezávislý kandidát

8. Anton Lagíň, 52 r., starosta, Prečín, nezávislý kandidát

9. Stanislav Lališ, Ing., 58 r., technik, Papradno, nezávislý kandidát

10. Jana Mahdoňová, 60 r., zlievarenská pracovníčka, Považská Bystrica, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

11. František Matušík, 34 r., starosta obce Domaniža, Domaniža, nezávislý kandidát

12. Zuzana Motlová, 24 r., ekonómka, Plevník – Drienové, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

13. Róbert Noga, 24 r., vodič, Považská Bystrica, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

14. Milan Oršula, Ing., 34 r., informatik, Považská Bystrica, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

15. Andrej Péli, Mgr., 29 r., živnostník, Považská Bystrica, nezávislý kandidát

16. Pavel Petrík, Ing., 62 r., vedúci odboru, Považská Bystrica, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

17. Iveta Pospíšilová, PhDr., 53 r., vedúca sestra, Považská Bystrica, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

18. Marián Puček, Mgr., 48 r., projektový manažér, Považská Bystrica, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

19. Juraj Smatana, Mgr., 51 r., učiteľ, Považská Bystrica, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

20. Igor Steiner, MUDr., 51 r., lekár, Považská Bystrica, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

21. Roman Španihel, Ing., 45 r., starosta, Papradno, nezávislý kandidát

22. Jarmila Tesková, Mgr., 50 r., riaditeľka základnej školy, Považská Bystrica, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

23. Jaroslav Urík, 28 r., programátor konzultant, Plevník – Drienové, nezávislý kandidát

24. Viera Zboranová, Ing., 46 r., vedúca odboru výstavby na MsÚ, Papradno, nezávislá kandidátka

25. Peter Zvak, 46 r., živnostník, Považská Bystrica, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

Volebný obvod č. 7 – Prievidza


Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Viera Beňová, RNDr., 52 r., riaditeľka školy, Bojnice, nezávislá kandidátka

2. Pavol Caňo, PhDr., 51 r., starosta, Nitrianske Sučany, nezávislý kandidát

3. Miloš Cúcik, Ing., 42 r., starosta, Valaská Belá, Národná koalícia

4. Tibor Čičmanec, Ing., 55 r., starosta, Chrenovec – Brusno, nezávislý kandidát

5. Vojtech Čičmanec, Ing., 54 r., starosta, Kocurany, nezávislý kandidát

6. Emil Divéky, 42 r., riaditeľ, Diviaky nad Nitricou, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

7. Martin Drozd, Ing., 34 r., správca informačného systému, Prievidza, nezávislý kandidát

8. Michal Ďureje, Mgr., 33 r., hovorca mesta, Lehota pod Vtáčnikom, nezávislý kandidát

9. Dušan Ďuriš, Ing., 48 r., starosta, Kamenec pod Vtáčnikom, nezávislý kandidát

10. Miroslav Dzina, 48 r., starosta, Tužina, nezávislý kandidát

11. Ľubomír Dzurák, 67 r., dôchodca, Nováky, nezávislý kandidát

12. Jozef Fábry, 48 r., vodič, Prievidza, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

13. Jozef Franek, Mgr., 43 r., zodpovedný vedúci, Prievidza, nezávislý kandidát

14. Milan Gáplovský, 62 r., dôchodca, Nitrianske Pravno, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

15. Radko Gavliak, Ing., 39 r., riaditeľ úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, Prievidza, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

16. Branislav Gigac, 20 r., študent, Prievidza, nezávislý kandidát

17. Martin Greschner, 26 r., živnostník, Kľačno, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

18. Tomáš Grešner, 32 r., prevádzkár, Bojnice, nezávislý kandidát

19. Petra Hajšelová, Mgr., 34 r., právnička, Prievidza, Sme rodina – Boris Kollár

20. Róbert Hekl, 48 r., finančný poradca, Prievidza, Sme rodina – Boris Kollár

21. Mohamed Hemza, MUDr., 69 r., odborný lekár, Bojnice, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

22. Karol Herceg, 32 r., audítor, Prievidza, Komunistická strana Slovenska

23. Ivan Hrubina, Ing., 61 r., živnostník, Nováky, Národná koalícia

24. Viera Hurtišová, Mgr., 46 r., právnička, Prievidza, Komunistická strana Slovenska

25. Sylvia Chrenková, Mgr., 48 r., manažérka, Prievidza, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

26. Andrej Kmotorka, Ing., 25 r., podnikateľ, Prievidza, nezávislý kandidát

27. Miroslav Kňaz, 23 r., živnostník, Nitrica, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

28. Tomáš Kozák, PaedDr., 31 r., pedagóg, Prievidza, nezávislý kandidát

29. Ján Králik, Mgr., 52 r., predseda rozhodcovského súdu, Nováky, Národná koalícia

30. Branislav Krpelan, 40 r., živnostník, Liešťany, nezávislý kandidát

31. Ján Madžo, Bc., 37 r., farmár, Lehota pod Vtáčnikom, Doma dobre

32. Ingrid Majdová, 46 r., robotníčka, Handlová, Komunistická strana Slovenska

33. Jana Matiašková, Ing., 37 r., starostka, Lazany, nezávislá kandidátka

34. Anna Matuláková, PhDr., PhD., 44 r., živnostníčka, Bojnice, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

35. Jana Michaličková, Ing., 65 r., ekonómka, Prievidza, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

36. Pavol Michalovič, Bc., 43 r., technik, Lehota pod Vtáčnikom, Doma dobre

37. Marián Mittaš, 57 r., invalidný dôchodca, Prievidza, Komunistická strana Slovenska

38. Štefan Mjartan, PhDr., 63 r., starosta obce, Cigeľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

39. Ján Mokrý, 61 r., starosta obce, Čereňany, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

40. Ján Onduš, 53 r., živnostník, Prievidza, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

41. Jozef Otto, Ing., 53 r., strojný inžinier, Prievidza, nezávislý kandidát

42. Peter Oulehle, MUDr., 51 r., lekár, Prievidza, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

43. Eleonóra Porubcová, PaedDr., 51 r., riaditeľka gymnázia, Prievidza, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

44. Eduard Prilinský, Mgr. Ing., 57 r., odborný technik, Prievidza, nezávislý kandidát

45. Miroslav Procháska, Mgr., 42 r., projektový manažér, Prievidza, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

46. Ladislav Procházka, MUDr., 35 r., lekár, Handlová, nezávislý kandidát

47. Miroslav Rajčo, Bc., 41 r., starosta, Šútovce, nezávislý kandidát

48. Ján Sagan, 30 r., vodič, Oslany, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

49. Martin Sigotský, 60 r., vedúci prevádzky, Diviaky nad Nitricou, Národná koalícia

50. Andrej Sikora, 63 r., dôchodca, Prievidza, Komunistická strana Slovenska

51. Silvia Siváková Nemcová, Ing., 43 r., prednostka okresného úradu, Prievidza, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

52. Igor Sojka, 41 r., účtovník, Diviacka Nová Ves, Komunistická strana Slovenska

53. Richard Steinemann, Ing., 49 r., živnostník, Prievidza, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

54. Jozef Stopka, JUDr. Ing., PhD., 50 r., prednosta okresného úradu, Handlová, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

55. Mária Šramková, MUDr., PhD., 53 r., lekárka, Nitrica, nezávislá kandidátka

56. Martin Šujan, Mgr., 31 r., marketingový manažér, Nitrianske Pravno, nezávislý kandidát

57. Richard Takáč, Ing., 35 r., podpredseda Trenčianskeho samosprávneho kraja, Prievidza, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

58. František Tám, PhDr., 61 r., primátor mesta, Bojnice, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

59. Milan Tercha, Ing., 57 r., obchodný zástupca, Prievidza, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

60. Tamara Teslíková, Mgr., 36 r., rodičovská dovolenka, Bojnice, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

61. Tomáš Tines, Ing., 35 r., stavebný inžinier, Prievidza, nezávislý kandidát

62. Martin Uríček, 31 r., obchodný riaditeľ, Handlová, nezávislý kandidát

63. Ivan Vaňo, 43 r., obchodný manažér, Prievidza, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

64. František Včelík, 57 r., hasič, Nováky, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

65. Alojz Vlčko, Mgr., 34 r., vedúci kancelárie primátorky, Prievidza, nezávislý kandidát

66. Anton Vrecko, 35 r., starosta, Seč, nezávislý kandidát

67. Miroslav Žiak, Ing., 29 r., športový arbiter, Prievidza, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

68. Mária Žofčinová, Mgr., 55 r., starostka obce, Kostolná Ves, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

Volebný obvod č. 8 – Púchov


Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Miroslav Bučko, Mgr., 54 r., učiteľ, Púchov, nezávislý kandidát

2. Cyril Crkoň, Bc., 46 r., učiteľ, Púchov, nezávislý kandidát

3. Jaroslav Čibenka, JUDr., 33 r., advokát, Púchov, nezávislý kandidát

4. Miriam Gabčová, Ing., Ph.D., 42 r., živnostníčka, Púchov, nezávislá kandidátka

5. Rastislav Henek, Mgr., 42 r., primátor mesta Púchov, Púchov, nezávislý kandidát

6. Marian Horečný, Mgr., 46 r., starosta obce, Lednické Rovne, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

7. Peter Hudák, 52 r., školník, Púchov, nezávislý kandidát

8. Igor Hurta, MUDr., 45 r., lekár, Púchov, nezávislý kandidát

9. Roman Hvizdák, 41 r., manažér v oblasti kultúry, Púchov, nezávislý kandidát

10. Michal Janek, 34 r., podnikateľ, Visolaje, Národná koalícia

11. Andrea Jankovičová, Ing., 46 r., štátna správa – radkyňa, Beluša, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

12. Daniel Krištof, 29 r., expedičný pracovník, Púchov, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

13. Miroslav Kubičár, PaedDr., 57 r., riaditeľ Gymnázia Púchov, Púchov, nezávislý kandidát

14. Ivan Kubiš, 44 r., živnostník, Púchov, nezávislý kandidát

15. Ján Lameš, 62 r., dôchodca, Lednické Rovne, Komunistická strana Slovenska

16. Jaroslav Mazúr, 53 r., chladiar v mäsokombináte, Beluša, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

17. Pavel Melišík, Ing., 67 r., dôchodca, Púchov, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

18. Pavol Mičuda, Mgr., 57 r., učiteľ, Horovce, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

19. Marián Michalec, Mgr., 50 r., manažér, Púchov, nezávislý kandidát

20. Marián Mišún, 37 r., robotník, Púchov, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

21. Ján Okrajek, 18 r., študent, Lysá pod Makytou, nezávislý kandidát

22. Milan Panáček, Ing., 40 r., starosta obce, Dohňany, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

23. Ján Prekop, 59 r., starosta obce Beluša, Beluša, nezávislý kandidát

24. Lukáš Raník, Ing., 29 r., poslanec mestského zastupiteľstva, Púchov, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

25. Peter Regina, Bc., 50 r., starosta, Dolné Kočkovce, Národná koalícia

26. Miloš Svoboda, Ing., 57 r., konateľ spoločnosti, Púchov, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 9 – Trenčín


Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Miloslav Baco, Bc., 43 r., riaditeľ spoločnosti, Trenčín, nezávislý kandidát

2. František Bagin, Ing., 58 r., primátor mesta, Nemšová, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

3. Juraj Bakoš, Mgr., 40 r., prekladateľ, Trenčín, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

4. Milan Berec, Ing., 58 r., starosta obce, Trenčianska Teplá, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

5. Lukáš Beták, 23 r., štátny zamestnanec, Soblahov, nezávislý kandidát

6. Danica Birošová, JUDr., 60 r., advokátka, Trenčín, nezávislá kandidátka

7. Alena Bulková, Ing., 59 r., starostka, Chocholná – Velčice, nezávislá kandidátka

8. Henrieta Crkoňová, Ing., 49 r., ekonómka, Trenčín, nezávislá kandidátka

9. Peter Daňo, MUDr., 57 r., lekár, Nemšová, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

10. Daniela Felgrová, Mgr., 62 r., učiteľka, Trenčín, nezávislá kandidátka

11. Eduard Filo, Bc., 31 r., koordinátor mládeže, Trenčín, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

12. Dominik Gabriel, 23 r., koordinátor mládeže, Trenčín, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

13. Jozef Habánik, doc. Ing., PhD., 41 r., rektor vysokej školy, Trenčín, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

14. Ľubomír Horný, 42 r., obchodný riaditeľ, Trenčín, nezávislý kandidát

15. Martin Hošták, Ing., PhD., 38 r., ekonóm, Trenčianske Teplice, nezávislý kandidát

16. Milan Hrnčárik, JUDr., 59 r., právnik, Drietoma, Sme rodina – Boris Kollár

17. Marian Hudec, 51 r., starosta, Soblahov, nezávislý kandidát

18. Ľuboš Chochlík, Ing., 57 r., riaditeľ školy, Selec, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

19. Dominik Kalin, 24 r., vedúci prevádzky, Trenčín, Sme rodina – Boris Kollár

20. Alexander Kollár, 73 r., dôchodca, Trenčín, Národná koalícia

21. Jozef Kováč, Mgr., 47 r., starosta, Mníchova Lehota, nezávislý kandidát

22. Ľuboslav Krasňan, Bc., 43 r., živnostník, Trenčín, Národná koalícia

23. Ján Krátky, Ing., 64 r., ekonóm, Trenčín, nezávislý kandidát

24. Michal Križan, Ing., 36 r., starosta obce, Adamovské Kochanovce, nezávislý kandidát

25. Juraj Maláň, Ing., 40 r., manažér, Soblahov, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

26. Martin Markech, JUDr., 36 r., starosta obce, Trenčianske Stankovce, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

27. Denisa Martinková, 49 r., zdravotná sestra, Trenčín, Národ a spravodlivosť – naša strana

28. Ladislav Matejka, Ing., 35 r., stavebný technik, Trenčín, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

29. Jaroslav Mego, 53 r., starosta obce, Drietoma, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

30. Miloš Mičega, Ing., 47 r., stavebný technik, Trenčín, nezávislý kandidát

31. Peter Mikula, Ing., 38 r., starosta obce, Trenčianska Turná, nezávislý kandidát

32. Dagmar Mikulová, PhDr., 60 r., učiteľka, Trenčín, nezávislá kandidátka

33. Juraj Ondračka, Ing., 39 r., starosta obce, Horná Súča, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

34. Ingrid Opatovská, Mgr., 42 r., policajtka, Trenčín, nezávislá kandidátka

35. Stanislav Pastva, MUDr., 48 r., lekár, Trenčín, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

36. Jana Plšková, Mgr., 42 r., finančná poradkyňa, Zamarovce, Sme rodina – Boris Kollár

37. Vladimír Poruban, Ing., 35 r., projektový manažér, Trenčín, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

38. Lukáš Ronec, 30 r., živnostník, Trenčín, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

39. Miroslav Řádek, PhDr., PhD., 35 r., vysokoškolský pedagóg, Trenčín, nezávislý kandidát

40. Peter Sika, doc. Ing., PhD., 42 r., vysokoškolský učiteľ, Trenčín, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

41. Ľubomír Slávik, 56 r., vodič, Trenčín, Národ a spravodlivosť – naša strana

42. Martin Smolka, JUDr., 44 r., štátny zamestnanec, Trenčín, nezávislý kandidát

43. Roman Sokol, MUDr., 46 r., lekár, Trenčín, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd, Strana zelených

44. Stanislav Svatik, MVDr., 55 r., starosta, Selec, nezávislý kandidát

45. Peter Sýkora, 33 r., technik, Trenčín, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

46. Rastislav Šepták, Ing., 49 r., zamestnanec verejnej správy, Trenčianske Teplice, nezávislý kandidát

47. Štefan Škultéty, PhDr., 42 r., primátor mesta, Trenčianske Teplice, nezávislý kandidát

48. Adam Šlesarik, 21 r., predajca, Trenčín, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

49. Stanislav Šurik, 31 r., správca, Trenčín, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

50. Matúš Šustek, 24 r., skladník, Trenčín, Národná koalícia

51. Marek Trsťan, Ing., MBA, 42 r., riaditeľ výrobnej spoločnosti, Trenčianska Turná, nezávislý kandidát

52. Peter Urbánek, 66 r., dôchodca, Trenčín, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

53. Tomáš Vaňo, Bc., 37 r., manažér, Trenčín, nezávislý kandidát

54. Martin Žáčik, 44 r., podnikateľ, Trenčín, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

55. Viera Žilková, Mgr., 60 r., riaditeľka, Trenčín, nezávislá kandidátka

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Boris KollárEleonóra PorubcováJozef BožikJozef HabánikPeter MikulaŠtefan Škultéty
Firmy a inštitúcie TSK Trenčiansky samosprávny kraj (VÚC)