Župné voľby do VÚC 2017: Kandidáti na predsedu a poslancov TTSK Trnavského samosprávneho kraja

Voľby
Foto: ilustračné, SITA/Tomáš Benedikovič

Voľby do vyšších územných celkov budú 4. novembra. Poslanci NR SR na jar schválili novelu zákona o podmienkach výkonu volebného práva, ktorá stanovuje jednokolovú voľbu predsedov samosprávnych krajov. To znamená, že predsedom samosprávneho kraja sa stane ten z kandidátov, ktorý získa najviac platných hlasov.

Prelink.jpg

Kandidáti na post predsedu TTSK

O post predsedu Trnavského samosprávneho kraja sa uchádza päť kandidátov, a to terajší podpredseda József Berényi (SMK), terajší predseda samosprávneho kraja Tibor Mikuš (NEKA), lekár Márius Novák (Nový parlament), štátny tajomník ministerstva kultúry Konrád Rigó (Most-Híd) a poslanec NR SR Jozef Viskupič (OĽANO, SaS, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola).

Kandidáti na poslancov v TTSK

Volebný obvod č. 1 – Dunajská Streda

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 8

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. László Bacsó, Bc. /43/ starosta obce Topoľníky / Topoľníky / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

2. Ján Berceli, PhDr. /37/ podnikateľ / Kútniky / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

3. Ferenc Berényi, Mgr. /46/ vodič autobusu / Dunajská Streda / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Marian Bölcs /41/ podnikateľ / Šamorín / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

5. Alexander Dakó, Mgr. /46/ projektový manažér / Dunajská Streda / nezávislý kandidát

6. Emília Danišová, Mgr. /48/ podnikateľka / Šamorín / Nezávislosť a Jednota

7. Iveta Fajnorová /48/ zamestnanec VS / Šamorín / Nezávislosť a Jednota

8. Iván Fenes, PhDr., LL.M, MBA /50/ primátor mesta Gabčíkovo / Gabčíkovo / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

9. Károly Földes, MUDr., MPH /46/ lekár / Dunajská Streda / nezávislý kandidát

10. Dagmar Fuseková /58/ podnikateľka / Hviezdoslavov / NOVÝ PARLAMENT

11. Zoltán Hájos, JUDr. /50/ advokát / primátor / Dunajská Streda, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

12. Rozália Hervay, Mgr. /47/ ekonómka / Rohovce / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

13. Štefan Horony /39/ bezpečnostný manažér / Dunajská Streda / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola,
Demokratická únia Slovenska

14. Gabriela Józan Horváth, Ing. /34/ prednostka OÚ Trnava / Štvrtok na Ostrove / MOST – HÍD

15. Róbert Horváth /52/ kňaz, farár / Dunajská Streda / Maďarská kresťanskodemokratická aliancia – Magyar Kereszténydemokrata Szövetség

16. Zoltán Horváth, MUDr. /54/ zástupca primátora, lekár / Dunajská Streda / nezávislý kandidát

17. Ivan Husár /55/ športový riaditeľ / Šamorín / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

18. Renáta Klauková, PhDr. /42/ finančný manažér / Dunajská Streda / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

19. Richard Kmeť, PhDr. /42/ riaditeľ ÚPSVaR / Veľké Dvorníky / SMER – sociálna demokracia

20. Kristian Kovács /34/ súkromný podnikateľ / Horná Potôň / MOST – HÍD

21. Edita Lysinová, PaedDr. /50/ pedagogička / Šamorín / MOST – HÍD

22. József Menyhárt, PaedDr., PhD. /41/ vysokoškolský pedagóg / Vrakúň / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

23. Jakub Nagy, Mgr. /29/ štatutár občianskeho združenia / Šamorín / Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov

24. Jozef Narancsik /52/ SZČO – obchodný zástupca PSS / Malé Dvorníky / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

25. Csaba Orosz /46/ zástupca primátora mesta Šamorín / Šamorín / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

26. Ladislav Polák, Ing. /47/ starosta obce Okoč / Okoč / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

27. Konrád Rigó /38/ štátny tajomník Ministerstva kultúry SR / Dunajská Streda / MOST – HÍD

28. Jozef Samek /46/ živnostník / Dunajská Streda / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

29. Irén Sárközy, Ing. JUDr. /47/ poslankyňa NR SR / Dunajská Streda / MOST – HÍD

30. Pavol Sebök, Ing. /39/ dopravný inžinier / Dunajská Streda / nezávislý kandidát

31. Ivan Seňan /35/ starosta obce / Veľká Paka / MOST – HÍD

32. Zsolt Sidó, PaedDr., PhD. /50/ inštruktor autoškoly / Dunajská Streda / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

33. Marian Soóky, PaedDr. /38/ riaditeľ ZŠ Bélu Bartóka s VJM vo VM / Veľký Meder / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

34. Peter Súlovský, Ing. /68/ dôchodca / Šamorín / Slovenská národná strana

35. Robert Tánczos, Ing. /42/ podnikateľ / Jahodná / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

36. Zuzana Tóthová /28/ opatrovateľka / Okoč / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

37. František Vangel, MBA /47/ súkromný podnikateľ / Dunajská Streda / MOST – HÍD

38. Albin Varga, Mgr. /33/ súkromný podnikateľ / Veľký Meder / MOST – HÍD

Volebný obvod č. 2 – Galanta

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 7

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Gergely Agócs, Mgr. /31/ account manažér / Kráľov Brod / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

2. Milan Bánovský /68/ dôchodca / Sereď / NÁRODNÁ KOALÍCIA

3. József Berényi, Mgr. /50/ podpredseda TTSK / Dolné Saliby / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

4. László Biró, Mgr. /48/ pedagóg / Galanta / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

5. Jozef Boledovič, JUDr. /44/ projektový manažér / Gáň / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

6. Zuzana Csadyová, Mgr. /51/ starostka obce / Čierna Voda / MOST – HÍD

7. Martin Drobný, MUDr. /49/ lekár / Sereď / Slovenská národná strana

8. Krisztián Forró /41/ konateľ spoločnosti / Veľká Mača / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

9. Zoltán Forró, Ing. /34/ manažér / Trstice / MOST – HÍD

10. Gábor Gál, Mgr. /42/ poslanec NR SR / Veľká Mača / MOST – HÍD

11. Júlia Gálová, Mgr. /63/ vedúca vysunutého pracoviska Šaľa – sociálna poisťovňa / Galanta / SMER – sociálna demokracia

12. Jana Hanuliaková, Mgr. /36/ manažér dopravy / Abrahám / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

13. Ervin Chomča, MUDr. /53/ lekár / Galanta / MOST – HÍD

14. František Juhos, JUDr. /55/ prednosta OÚ Galanta / Trstice / MOST – HÍD

15. Václav Jurčaga /71/ dôchodca / Šintava / NÁRODNÁ KOALÍCIA

16. Andrea Klabuzai, JUDr., PhD. /45/ právnik, vedúca útvaru primátora / Mostová / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

17. Róbert Korec, Mgr. /46/ projektový manažér / Pata / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

18. Slávka Kramárová, PaedDr. /60/ pedagogička / Sereď / Slovenská národná strana

19. Adrián Kubica, Mgr. /40/ starosta obce / Váhovce / MOST – HÍD

20. Stanislav Lipovský /38/ podnikateľ / Šoporňa / DOMA DOBRE

21. Adrián Macho, Mgr. /41/ starosta obce Šoporňa / Šoporňa / nezávislý kandidát

22. Miloš Majko /48/ novinár / protikorupčný aktivista / Sereď / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

23. Igor Németh, Ing. /56/ starosta / Abrahám / SMER – sociálna demokracia

24. Marta Némethová, Mgr. /64/ riaditeľka Domova sociálnych služieb a domova dôchodcov v Seredi /Sereď / SMER – sociálna demokracia

25. Ľubomír Noga /27/ automechanik / Sládkovičovo / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

26. Peter Paška /44/ primátor mesta / Galanta / nezávislý kandidát

27. László Pék /66/ pedagóg / Matúškovo / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

28. Jozef Pinček /65/ bezpečnostný pracovník / Malá Mača / NOVÝ PARLAMENT

29. Martin Práznovský, JUDr. /44/ konateľ spoločnosti / Pata / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

30. Janka Repčoková /53/ SBS – operátorka kamerových systémov / Pusté Sady / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

31. David Slíž /42/ SZČO – vodič / Dolná Streda / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

32. Roman Sukeník, Ing. /51/ starosta, Zemianske Sady / SMER – sociálna demokracia

33. Peter Szabó, MUDr. /46/ lekár / Matúškovo / MOST – HÍD

34. Ľuboš Šúry, PhDr. Mgr. /51/ starosta / Dolná Streda / SMER – sociálna demokracia

35. Andrej Tábori, Mgr. /40/ pedagóg / Galanta / nezávislý kandidát

36. Marek Tóth, JUDr. PhDr., LL.M. /35/ mediátor / Sereď / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

37. Stanislav Tvrdík /57/ technik / Sereď / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

38. Marta Vajdová, PhDr. /39/ riaditeľka firmy / Galanta / nezávislý kandidát

39. Roman Vančo /34/ vedúci zmeny / Sereď / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

40. Tamás Zupko /38/ manažér / Vozokany / Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

Volebný obvod č. 3 – Hlohovec

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 3

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Karol Babic, Mgr. /45/ výsluhový dôchodca / Červeník / nezávislý kandidát

2. Lubomír Blanarovič /47/ vodič autobusu / Horné Otrokovce / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

3. Stanislava Brestovanská, Mgr. /45/ pedagóg / Hlohovec / nezávislý kandidát

4. Milan Domaracký, Ing. /64/ technický manažér / Hlohovec / nezávislý kandidát

5. Peter Dvoran /62/ technik / Hlohovec / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

6. Miroslav Dzurech, Ing. /50/ riaditeľ arcidiecéznej charity / Hlohovec / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

7. Alena Jelušová, Mgr. /61/ starostka / Madunice / nezávislý kandidát

8. Terézia Kavuliaková, Mgr. /45/ primátorka mesta Leopoldov / Leopoldov / nezávislý kandidát

9. Andrej Kollár /34/ podnikateľ / Hlohovec / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

10. Martin Kysela /28/ operátor výroby / Hlohovec / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

11. Zdenka Magulicová, PaedDr. /50/ učiteľ / Hlohovec / Národ a Spravodlivosť – naša strana

12. Michal Mihálik /31/ koordinátor BOZP / Červeník / Slovenská národná strana

13. Andrej Müller, Ing. /40/ projektový manažér / Hlohovec / nezávislý kandidát

14. Janka Pisariková, Mgr. /55/ samostatná radkyňa / Madunice / Slovenská národná strana

15. Rastislav Strečanský, Bc. Mgr. /33/ marketingový manažér / Hlohovec / SMER – sociálna demokracia

16. Patrik Voltmann, Ing. /44/ projektant / Hlohovec / nezávislý kandidát

17. Martin Žemla /28/ technik / Hlohovec / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Volebný obvod č. 4 – Piešťany

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 5

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Iveta Babičová, Ing. /60/ učiteľka / Piešťany / nezávislý kandidát

2. Denisa Bartošová, RNDr. /50/ prednostka MsÚ Hlohovec / Piešťany / nezávislý kandidát

3. Martin Beluský, Ing., PhD. /30/ poslanec NR SR / Piešťany / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Jozef Bolješik, JUDr., PhD. /64/ advokát / Ostrov / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

5. Ján Bzdúšek, Bc. /41/ manažér ľudských zdrojov / Moravany nad Váhom / SME RODINA – Boris Kollár

6. Remo Cicutto, Ing. /55/ výkonný riaditeľ / Piešťany / nezávislý kandidát

7. Martin Cifra /46/ riaditeľ zariadenia pre seniorov / Piešťany / nezávislý kandidát

8. Marián Dóczy, Ing. /56/ starosta obce Sokolovce / Sokolovce / nezávislý kandidát

9. Lucia Drábiková, Mgr., PhD. /40/ analytička / Piešťany / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

10. Jozef Drahovský, Mgr. /41/ softvérový inžinier / Piešťany / nezávislý kandidát

11. Stanislav Drobný, Bc. /47/ poslanec NR SR / Piešťany / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

12. Michal Fiala /31/ koordinátor OZ / poslanec MSZ, Piešťany / nezávislý kandidát

13. Ján Forgáč /62/ konateľ / Moravany nad Váhom / Slovenská národná strana

14. Marek Fořt /40/ obchodný riaditeľ / Krakovany / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

15. Milan Gajdoš, MUDr. /51/ lekár / Piešťany / SMER – sociálna demokracia

16. Lívia Gregoričková, Ing. /29/ športová trénerka / Piešťany / SME RODINA – Boris Kollár

17. Renáta Hartling Oravcová /51/ SZČO – personalistika / Moravany nad Váhom / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

18. Ľubica Holecová, Ing. /52/ dopravný manager / Drahovce / Strana zelených Slovenska

19. Ján Horváth, Ing. /62/ vedúci sekcie / Chtelnica / SMER – sociálna demokracia

20. Michal Hynek, Mgr. /29/ podnikateľ / Piešťany / SME RODINA – Boris Kollár

21. Peter Jančovič, Mgr., PhD. /34/ environmentalista / Piešťany / nezávislý kandidát

22. Miroslav Juriš, Ing. /50/ programátor, analytik / Piešťany / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

23. Zuzana Komárková, PhDr. /46/ riaditeľka ÚPSVaR / Drahovce / SMER – sociálna demokracia

24. Vladislav Krasický /39/ riaditeľ logistiky / Ratnovce / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

25. Dalibor Kuciaň, JUDr. /38/ advokát / Moravany nad Váhom / Slovenská národná strana

26. Magdaléna Kuciaňová, JUDr. /61/ poslankyňa NR SR / Moravany nad Váhom / Slovenská národná strana

27. Márius Novák, MUDr. /64/ lekár / Piešťany / NOVÝ PARLAMENT

28. Peter Ottinger, MUDr. /65/ odborný lekár / Piešťany / nezávislý kandidát

29. Pavol Paulovič /41/ starosta obce Veľké Orvište / Veľké Orvište / nezávislý kandidát

30. Igor Puobiš, Mgr. /35/ vedúci odboru na OÚ / Vrbové / SMER – sociálna demokracia

31. Alexej Rymarenko, Ing. /54/ podnikateľ / Piešťany / NOVÝ PARLAMENT

32. Irena Sklenárová /49/ zdravotná sestra na OAIM, Banka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

33. Miroslav Sluka, Ing., MSc. /56/ výsluhový dôchodca / Borovce / Slovenská národná strana

34. Alan Suchánek, MUDr. /63/ poslanec NR SR, lekár / Piešťany / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

35. František Tahotný, Bc., MBA /46/ obchodný riaditeľ / Vrbové / nezávislý kandidát

36. Peter Tremboš, RNDr., PhD. /56/ muž v domácnosti / Piešťany / nezávislý kandidát

37. Martin Valo /53/ zástupca primátora / Piešťany / nezávislý kandidát

38. Milan Vozár, Ing. /40/ konateľ / Moravany nad Váhom / Slovenská národná strana

Volebný obvod č. 5 – Senica

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 5

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Michal Andacký /28/ súkromný podnikateľ / Senica / MOST – HÍD

2. Jaroslav Barcaj, Ing. /51/ ekonóm / Senica / Slovenská národná strana

3. Martin Čulen, MUDr. /67/ lekár / Senica / Strana zelených Slovenska

4. Martin Džačovský, Ing. Mgr. /34/ advokát / Senica / nezávislý kandidát

5. Peter Gerhart, RNDr., PhD. /47/ jadrový chemik / Borský Mikuláš / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

6. Anna Hrabošová, Mgr. /56/ pôrodná asistentka / Šaštín – Stráže / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

7. Jozef Hrubý, Mgr. /59/ obchodný zástupca / Senica / Slovenská národná strana

8. Ján Hurban, Ing., MBA., LL.M. /34/ viceprimátor / Senica / SME RODINA – Boris Kollár

9. Kristína Chudá, Mgr. /32/ invalidný dôchodca / Senica / Nezávislosť a Jednota

10. Ľuboš Jediný /53/ SZČO / Senica / Slovenská národná strana

11. Pavol Kalman, Ing. /52/ ekonóm / Senica / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

12. Vladimír Kocourek, Ing. /54/ prednosta okresného úradu / Senica / SMER – sociálna demokracia

13. Radoslav Kováč, Bc. /51/ personalista, mzdár / Štefanov / SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana

14. Ján Kovár, Ing. /64/ riaditeľ ÚPSVaR / Prietrž / SMER – sociálna demokracia

15. Henrich Kovarovič /39/ robotník / Kúty / Slovenská národná strana

16. Filip Lackovič, Mgr. /35/ SZČO, politológ / Senica / SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana

17. Martin Lidaj, Ing. /40/ zástupca primátora / Senica / SMER – sociálna demokracia

18. Antónia Mikulíková, JUDr. /45/ mediátor / Dojč / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

19. Jakub Nedoba, Mgr. /29/ publicista / Senica / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

20. Ľubomír Parízek, RNDr. /54/ poslanec TTSK / Senica / nezávislý kandidát

21. Jaroslav Petrla, Bc. /46/ výsluhový dôchodca / Senica / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

22. Miroslava Poláková, Mgr. /44/ úradníčka / Smrdáky / Slovenská národná strana

23. Radovan Prstek, Ing. /49/ projektový manažér / Šaštín – Stráže / nezávislý kandidát

24. Roman Ravas, Mgr. /48/ stredoškolský učiteľ / Rohov / nezávislý kandidát

25. Vladimír Sládek /55/ bezp. prac. SBS / Dojč / Komunistická strana Slovenska

26. Roman Sova, Ing. /49/ ekonóm / Senica / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

27. Marek Tršo /36/ klampiar, pokrývač / Moravský Svätý Ján / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Volebný obvod č. 6 – Skalica

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 3

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. René Bartal /49/ pracovník automobil. priem. / Brodské / NÁRODNÁ KOALÍCIA

2. Rastislav Caletka /49/ zástupca primátora / Holíč / nezávislý kandidát

3. Zdenko Čambal, PhDr. /55/ primátor mesta Holíč / Holíč / nezávislý kandidát

4. Igor Černin, Mgr. /42/ pedagóg / Skalica / Nezávislosť a Jednota

5. Štefan Duffek, Ing. /53/ informatik / Holíč / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

6. Peter Gulíšek, Mgr. /37/ geodet / Brodské / SMER – sociálna demokracia

7. Jozef Hazlinger, Ing. /49/ primátor mesta / Gbely / nezávislý kandidát

8. Roman Hílek /42/ občiansky aktivista / Kopčany / Nezávislosť a Jednota

9. Alena Hlubocká /58/ SZČO / Kátov / Komunistická strana Slovenska

10. Miroslav Horňák, Ing. /63/ podnikateľ / Skalica / nezávislý kandidát

11. Jozef Hrnčirík /42/ nastavovač / Skalica / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

12. Stanislav Chovanec, Ing. /58/ riaditeľ / Skalica / nezávislý kandidát

13. Anton Kliment /64/ dôchodca / Oreské / Slovenská národná strana

14. Dušan Krivský, JUDr. /68/ dôchodca / Skalica / Komunistická strana Slovenska

15. Filip Lorenc, Bc. /25/ študent / Skalica / Slovenská národná strana

16. Anna Mierna, Ing. /52/ ekonóm / Skalica / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

17. Miroslav Mihál, Ing. /60/ pedagóg – zástupca SOŠS v Skalici / Gbely / Nezávislosť a Jednota

18. Pavol Mihál, Mgr. /34/ riaditeľ Inštitútu vzdelávania Maticej slovenskej, hlavný kontrolór obce Brodské / Holíč / nezávislý kandidát

19. Peter Pagáč /49/ zástupca primátora Skalice / Skalica / nezávislý kandidát

20. Ladislav Petržala /23/ strojník / Skalica / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

21. Lukáš Pochylý, Bc. /29/ realitný maklér / Holíč / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

22. Patrik Sloboda /24/ podnikateľ / Holíč / SME RODINA – Boris Kollár

Volebný obvod č. 7 – Trnava

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 9

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Ľubomír Antal, Ing. /60/ stavebný inžinier / Križovany nad Dudváhom / SMER – sociálna demokracia

2. Iveta Bakičová, RNDr. Ing. /58/ zástupkyňa riaditeľa strednej odbornej školy / Trnava / nezávislý kandidát

3. Stanislav Barič /44/ vodič z povolania / Bučany / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Peter Bartovič, Mgr. /48/ starosta obce / Opoj / MOST – HÍD

5. Marcel Behro, PhDr. /52/ kvestor UCM / Trnava / nezávislý kandidát

6. Štefan Bošnák, Ing. Dr. h. c. /70/ poslanec / Trnava / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

7. Edita Brázdovičová, Ing. /49/ technická inžinierka / Trnava / SME RODINA – Boris Kollár

8. Vladimír Butko, Ing. /62/ stavebný inžinier / Trnava /  OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

9. Jaroslav Cehlárik, Mgr. /34/ riaditeľ / Opoj / nezávislý kandidát

10. Stanislav Černý, Ing. /50/ štátny zamestnanec / Vlčkovce / DOMA DOBRE

11. Martin Dvornák, Ing. /38/ manažér medzinárodného obchodu / Horné Orešany / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

12. Zuzana Frišová /48/ pedagogička / Trnava / DEMOKRATICKÁ OBČIANSKA STRANA

13. Pavol Gabriška, Mgr. /57/ finančný poradca / Trnava / DEMOKRATICKÁ OBČIANSKA STRANA

14. Marián Galbavý, Mgr. Ing. /46/ advokát / Trnava / nezávislý kandidát

15. Richard Gažo, Ing. /39/ výrobný riaditeľ / Trnava / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

16. Viera Gbelcová, Ing. /64/ elektrotechnická inžinierka / Trnava / Slovenská národná strana

17. Marta Gubrická, PaedDr. /58/ vedúca odboru školstva / Trnava / SMER – sociálna demokracia

18. Norbert Halász, Ing. /46/ manažér / Trnava / nezávislý kandidát

19. Augustín Hambálek, Ing. /60/ inžinier ekonóm / Trnava / SMER – sociálna demokracia

20. Peter Haščík, Mgr. /33/ technik / Trnava / nezávislý kandidát

21. Vladimír Hečko /39/ strojárenský pracovník / Trnava / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

22. Peter Chmela, Ing. /45/ riaditeľ regionálnej televízie / Trnava / nezávislý kandidát

23. Juraj Janček, Mgr., PhD. /32/ sociálny pracovník / Bohdanovce nad Trnavou / DOMA DOBRE

24. Jaroslav Jánoš, PhDr., PhD. /51/ administratívny pracovník / Biely Kostol / nezávislý kandidát

25. Elena Kátlovská, Mgr. /58/ riaditeľka školy / Hrnčiarovce nad Parnou / nezávislý kandidát

26. Jozef Klokner, Ing. /62/ stavebný inžinier / Trnava / nezávislý kandidát

27. Jozef Koricina, Ing. /54/ manažér IT / Majcichov / nezávislý kandidát

28. Vladimír Kozmál, Bc. /33/ nákupca / Trnava / Slovenská národná strana

29. Branislav Kramár, MUDr. /44/ chirurg / Trnava / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

30. Daniel Kravec, Mgr. /26/ študent / Trnava / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

31. Štefan Krištofík, MUDr. /55/ lekár / Trnava / SMER – sociálna demokracia

32. Peter Kupka, Mgr. /38/ advokát / Trnava / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

33. Matej Lančarič, Mgr. /32/ zástupca primátora Trnavy / Trnava / nezávislý kandidát

34. Valburga Lobotková, RNDr. /60/ riaditeľka školy / Suchá nad Parnou / SMER – sociálna demokracia

35. Alexander Marček, PhDr., EMBA /45/ SZČO / Trnava / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

36. Stanislav Michal, JUDr. /45/ odborný referent VS / Trnava / DOMA DOBRE

37. Jakub Mišek /26/ živnostník / Trnava / nezávislý kandidát

38. Rastislav Mráz, Mgr. /39/ právnik / Trnava / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

39. Marek Neštický, Mgr. /39/ učiteľ / Trnava / nezávislý kandidát

40. Juraj Novota, Ing. /43/ smenový manažér logistiky / Trnava / nezávislý kandidát

41. Martin Ostrovský, Mgr. /30/ zdravotný pracovník / Horné Orešany / Slovenská národná strana

42. Norbert Pavlovič /21/ nezamestnaný / Hrnčiarovce nad Parnou / Komunistická strana Slovenska

43. Tibor Pekarčík, Mgr. /39/ zástupca primátora Trnavy / Trnava / nezávislý kandidát

44. Ján Pekarík, Mgr., PhD. /29/ herec / Vlčkovce / SME RODINA – Boris Kollár

45. Tomáš Pleško /27/ manažér / Trnava / STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

46. Jozef Pobiecký, Ing. /48/ konateľ spoločnosti / Trnava / nezávislý kandidát

47. Vladimír Púčik, Ing. /52/ starosta obce / Ružindol / SMER – sociálna demokracia

48. Jozef Remenár /41/ hasič – záchranár / Bučany / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

49. Milan Remenár, Ing. /45/ expert IT / Trnava / SME RODINA – Boris Kollár

50. Katarína Rešetová, Mgr. /54/ štátny zamestnanec / Trnava / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

51. Miloš Rybanský /47/ vedúci prevádzky / Voderady / DOMA DOBRE

52. Marián Semáč /49/ AAA – Auto predajca / Dlhá / Nezávislosť a Jednota

53. Peter Sita /38/ živnostník / Trnava / nezávislý kandidát

54. Peter Sloboda, Mgr. /35/ pedagóg / Trnava / nezávislý kandidát

55. Bystrík Stanko, Ing. /48/ riaditeľ spoločnosti / Trnava / nezávislý kandidát

56. Tibor Szládicsek, Mgr. /49/ učiteľ / Slovenská Nová Ves / SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana

57. Peter Šimončič /22/ vodič / Kátlovce / SME RODINA – Boris Kollár

58. Anna Šimončičová, BA. /33/ marketingová manažérka / Trnava / Slovenská národná strana

59. Šimon Štefunko, PhDr. /26/ manažér, poslanec mestského zastupiteľstva / Trnava / nezávislý kandidát

60. Rudolf Šulek /65/ invalidný dôchodca / Trnava / Nezávislosť a Jednota

61. Róbert Švec /24/ herec / Trnava / SME RODINA – Boris Kollár

62. Martin Uhlík, Mgr. /38/ menežér výroby / Trnava / nezávislý kandidát

63. Stanislav Vančo, Ing. /50/ prekladateľ / Trnava / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

64. Jozef Viskupič, Mgr. /41/ poslanec NR SR / Trnava / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

65. Marián Viskupič, RNDr. Ing. /40/ riaditeľ popredajných služieb / Šúrovce / OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

66. Karol Zachar, Mgr. /55/ starosta obce / Dechtice / SMER – sociálna demokracia

67. Július Zemko, Mgr. /52/ starosta obce / Špačince / SMER – sociálna demokracia

68. Patrik Zvonár, Mgr. /41/ SZČO / Horné Orešany / DOMA DOBRE

69. Miloš Žužo, Ing. /62/ inšpektor jadrovej bezpečnosti / Trnava / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Alan SuchánekAnna MiernaBoris KollárGábor GálIrén SárközyJozef ViskupičJózsef BerényiĽubomír ParízekMarián GalbavýMartin ĎžačovskýPeter JančovičRastislav MrázRemo CicuttoVladimír Butko
Firmy a inštitúcie TTSK Trnavský samosprávny kraj (VÚC)